• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Siedlce
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Srebrzyńska
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Srebrzyńska

    Łódź

    • 471 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ARGENTUM - blisko Manufaktury i ul. Piotrkowskiej Jest ono położone w nowoczesnej inwestycji ARGENTUM, w doskonałej lokalizacji - ki...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. Srebrzyńska

    Łódź » Polesie » ul. Srebrzyńska

    • 471 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ARGENTUM - blisko Manufaktury i ul. PiotrkowskiejJest ono położone w nowoczesnej inwestycji ARGENTUM, w doskonałej lokalizacji - kilk...

  • M-2 35 m2 blok-cegła, ul. Wierzbowa, inwestycyjne-277 tys.zł
    1 / 12
    M-2 35 m2 blok-cegła, ul. Wierzbowa, inwestycyjne-277 tys.zł

    Łódź

    • 277 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    M-2 własnościowe z KW, ul. Wierzbowa/Północna - blok z cegły świetna lokalizacja! Bardzo dobry punkt komunikacyjny, blisko uczelni, parku, sklepów, etc. Pow. 34,70 m2, III piętro 1...

  • 3 pokoje ok. Ogrody Geyera z c.o.
    1 / 2
    3 pokoje ok. Ogrody Geyera z c.o.

    Łódź

    • 395 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zdjęcia wkrótce. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kupna mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy , położonego przy najsłynniejszej łódzkiej ulicy Piotrkowskiej. Mieszkanie o p...

  • Lokal 661 m2 do wynajęcia np. pod salon meblowy, salon z wyposażeniem wnętrz, itp.
    1 / 3
    Lokal 661 m2 do wynajęcia np. pod salon meblowy, salon z wyposaże...

    Łódź

    • 36 385 zł cena
    • 661 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy wynajęcie lokalu o powierzchni 661,53 m2 pod salon meblowy, salon z wyposażeniem wnętrz, itp. Lokal posiada wejścia z zewnątrz oraz wejście z holu. Lokal zlokalizowany j...

  • Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy- ul. Wierzbowa
    1 / 15
    Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy- ul. Wierzbowa

    Łódź

    • 550 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy – Łódź, ul. Wierzbowa Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane na 4. piętrze klas...

  • Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta,
    1 / 14
    Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta,

    Łódź

    • 455 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta, krok od Manufaktury Są adresy, które nie potrzebują reklamy. Pomorska to ścisłe miasto – uczelnie, kultura, komunikacja i Dworzec...

  • Lokal mieszkalny - Łódź

    Łódź

    • 140 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 1 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie przetargu pisemnym Syndyk oferuje do sprzedaży udział 1/2 części w prawie własności do nieruchomości lokalowej nr 32, położonej w budynku przy ul. Bednarskiej 24 w Łodz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bezpośrednio sprzedam dwa budynki Nowosolna
    1 / 7
    Bezpośrednio sprzedam dwa budynki Nowosolna

    Łódź

    • 880 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 4 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio z powodu wyjazdu za granicę dwa budynki wolnostojace w Łodzi Nowosolnej (administracyjnie dzielnica Lodz-Widzew). Budynki są nowe. Rok oddania 2023. Jeden bud...

  • Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha
    1 / 16
    Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha

    Jadwinin

    • 4 220 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż imponująca willa rezydencjonalna położona na przepięknej, niemal 1,2-hektarowej działce w Jadwininie koło Pabianic w miejscu gwarantującym ciszę, prywatność i szybki do...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskiego
    1 / 4
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskieg...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z duszą położone na pierwszym piętrze zadbanej i wyremontowanej kamienicy w pobliżu skrzyżowania ulic Kilińskiego i Narutowicza. Mieszk...

  • Atrakcyjne mieszkanie 95m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114
    1 / 8
    Atrakcyjne mieszkanie 95m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 95m2, znajdujące się w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej (obok Pasażu Schillera) w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z...

  • Atrakcyjne mieszkanie 140m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114
    Atrakcyjne mieszkanie 140m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114

    Łódź

    • 3 600 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 140m2, znajdujące się w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej (obok Pasażu Schillera) w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy...

  • wynajmę restaurację i hotel
    1 / 16
    wynajmę restaurację i hotel

    Bukowiec

    • 12 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu obiektu hotelowego i gastronomicznego, idealnego zarówno dla osób poszukujących pomysłu na biznes o wielu możliwościach, jak i d...

  • Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi
    1 / 9
    Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi

    Zofiówka

    • 120 000 zł cena
    • 523 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam państwo działkę o powierzchni 523mkw, zlokalizowanąw miejscowości Zofiówka ok. 25 km od Łodzi. Działka w kształcie kwadratu, ogrodzona siatką. Brama wjazdowa od drogi polne...

  • Elegacki dom na Złotnie- spokojna i cicha ulica
    1 / 16
    Elegacki dom na Złotnie- spokojna i cicha ulica

    Łódź

    • 2 500 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 15 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki dom na Złotnie – spokojna i cicha ulica Cena: 2 500 000 zł Są domy, które oferują przestrzeń. Są takie, które dają komfort. I są takie, które łączą jakość, ciszę, funkc...

  • Wynajem mieszkania: Pogonowskiego 23
    1 / 4
    Wynajem mieszkania: Pogonowskiego 23

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 41 m² – ul. Pogonowskiego 23 (1 piętro, kamienica) Układ: salon z aneksem kuchennym osobna sypialnia / pokój łazienka z prysznicem ogrzewani...

  • Kawalerka 34m2
    1 / 15
    Kawalerka 34m2

    Łódź

    • 2 150 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 34m2 w apartamentowcu z 2023r centrum miasta przy ul wysokiej 24 gotowe do wprowadzenia cena najmu 1550 tel [tel]

  • Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 46,54 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 2 piętrze w budynku...

  • 2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 6
    2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 335 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 54,55 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul. Próc...