• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Jana Kilińskiego

    Łódź » Górna » ul. Kilińskiego

    • 265 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwości...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwoś...

  • Lokal użytkowy biurowy handlowy centrum Łodzi Piotrkowska
    1 / 8
    Lokal użytkowy biurowy handlowy centrum Łodzi Piotrkowska

    Łódź

    • 2 640 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz funkcjonalnego biura do wynajęcia? Ta nieruchomość ma powierzchnię 66 m² i znajduje się na parterze w ścisłym centrum Łodzi tuż przy ul. Piotrkowskiej. Lokal jest dostępny...

  • Domek 68m do aranżacji bądź dostępny pod klucz
    1 / 15
    Domek 68m do aranżacji bądź dostępny pod klucz

    Łódź

    • 560 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 68 m² | działka 270 m² | Łódź Górna – Rokicie Możliwość wykończenia według własnych potrzeb | Na sprzedaż nowo powstający dom jednorodzinny o powierzchni 68 m², położony na dz...

  • Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica
    1 / 8
    Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica

    Modlica

    • 250 000 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną 4km od węzła Rzgów trasy S8 / A1 w miejscowości Modlica. W cichej i spokojnej okolicy, nieopodal Rezerwatu Molenda i słynnych lasów tuszyńskich....

  • Działka na sprzedaż, Bukowiec
    1 / 5
    Działka na sprzedaż, Bukowiec

    Bukowiec

    • 430 950 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz żeby zamieszkać w wyjątkowej okolicy ? Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana objęta MPZP - idealna pod zabudowę jednorodzinna. Działka o powierzchni 2873 m2 położona w m...

  • Super komfortowy rozkład 3 pokoje zapraszam
    1 / 14
    Super komfortowy rozkład 3 pokoje zapraszam

    Łódź

    • 619 999 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², położone na Widzewie – Janowie, w kameralnym, 3-piętrowym bloku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze...

  • Przestań scrollować życie, zacznij je projektować.
    1 / 15
    Przestań scrollować życie, zacznij je projektować.

    Łódź

    • 415 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w zabudowie bliźniaczej – Łódź, Radogoszcz Zachód
    1 / 2
    Dom w zabudowie bliźniaczej – Łódź, Radogoszcz Zachód

    Łódź

    • 650 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom z 1962 roku położony w spokojnej części Radogoszcza Zachód. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni ok. 591 m². Parametry nieruchomości: powierzchnia ca...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Obniżka ceny - chwytaj OKAZJĘ! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrz...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Wici
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Wici

    Łódź

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Na sprzedaż mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy zielonego Teofilowa Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone przy ul. Wici...

  • Mieszkanie Łódź Widzew rynek pierwotny ul. Lawinowa

    Łódź » Widzew » ul. Lawinowa

    • 795 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków.To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania.Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przyro...

  • Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość
    1 / 12
    Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy do wynajęcia od MARCA super przytulne 2-pokojowe mieszkanko 45 m2 na Bałutach ul. Bojowników Getta Warszawskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z cegły️ Sk...

  • 1 / 2
    Wyjątkowa działka z WZ | Las Łagiewnicki

    Łódź » ul. Czapli

    • 1 260 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w prestiżowej części Łodzi, tuż przy malowniczym Lesie Łagiewnickim - jednym z największych kompleksów leśnych w granicach miasta w Europie....

  • 90 m², 4 pokoje, Piotrkowska + parking
    1 / 14
    90 m², 4 pokoje, Piotrkowska + parking

    Łódź

    • 530 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90,23 m², położone na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej w Śródmieściu Łodzi. To idealna propozycj...

  • 2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum
    1 / 11
    2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Sobótki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Sobótki

    Łódź

    • 469 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,30 m2, położone na parterze blo...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa
    1 / 14
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa

    Łódź

    • 589 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy sześciopokojowe mieszkanie inwestycyjne położone na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej przy ul. Zamenhofa 17, w niewielkiej odległości od ul. Piotrkowskiej...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z bakonem 37m² 8 piętro,Nowe okna ,szafki w kuchni ,panele ,nowy brodzik umywalka ,toaleta,grzejniki Mieszkanie jest puste bez mebli stanie bard...

  • Teren inwestycyjny 6,95 HA – 16 działek – GMINA DŁUTÓW
    1 / 10
    Teren inwestycyjny 6,95 HA – 16 działek – GMINA DŁUTÓW

    Dłutów

    • 3 350 426 zł cena
    • 69 534 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Cena: od 936 zł do 982 000 zł Cena całości: 3 350 426 zł Łączna powierzchnia: 69 534 m² Forma własności: pełna własność Syndyk mas upadłości oferuje do sprzedaży nieruchomości gru...