• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Mieszkanie Łódź Stare Bałuty ul. Kościelna

    Łódź » Bałuty » ul. Kościelna

    • 338 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    To mieszkanie robi wrażenie od pierwszej chwili, ale jego największą siłą jest miejsce, w którym się znajduje.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m², położone na...

  • Dom Górna- Retro Bryła- Nowoczesny potencjał
    1 / 16
    Dom Górna- Retro Bryła- Nowoczesny potencjał

    Łódź

    • 1 180 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom z ogromnym potencjałem – Twoja szansa na coś wyjątkowego! Są domy, które po prostu istnieją. I są takie, które mają w sobie historię, charakter i nieskończone możl...

  • Super lokalizacja | 2 pokoje rozkładowe z balkonem | Po gene
    1 / 15
    Super lokalizacja | 2 pokoje rozkładowe z balkonem | Po gene

    Łódź

    • 495 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 3 piętrze w świetnej lokalizacji – w pobliżu łódzkich uczelni i akademików. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i...

  • Kawalerka ul. Łanowa Łódź
    1 / 7
    Kawalerka ul. Łanowa Łódź

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia kawalerka na ul.Łanowej w dzielnicy Łódź Teofilów. Atutem mieszkanie jest klimatyzacja i oddzielna kuchnia. Nie ma problemów z zaparkowaniem auta pod blokiem lub na po...

  • Mieszkanie na sprzedaż.
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż.

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardowym układzie rozkładowym. Korytarz w kształcie litery L, z którego są wejścia do łazienki, kuchni oraz osobne do dwóch po...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Widzew Widzew, Lawinowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Widzew Widzew, Lawinowa

    Łódź

    • 739 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków. To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przy...

  • Mieszkanie Łódź Widzew rynek pierwotny ul. Lawinowa

    Łódź » Widzew » ul. Lawinowa

    • 739 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków.To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania.Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przyro...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość Łódź
    1 / 2
    Syndyk sprzeda nieruchomość Łódź

    Łódź

    • 237 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt: LD1M/GUp-s/879/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z woln...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Polesie, Radwańska
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Polesie, Radwańska

    Łódź

    • 489 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Robert Szeidl tel: [tel] 2 osobne pokoje w świetnej lokalizacji przy Politechnice Łódzkiej. Mieszkanie w apartamentowcu z 2023r. Sprzedawane z całym wyposażeniem, g...

  • Sprzedam prawa do użytkowania działki Rod
    1 / 10
    Sprzedam prawa do użytkowania działki Rod

    Łódź

    • 110 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam serdecznie sprzedam prawa do działki ROD w Łòdź-Widzew ogrody elektron ul.J.Andrzejewskiej Działka o powierzchni 600m2 domek murowany,podpiwniczony z poddaszem. Media prąd ,...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Złotno, Cedry
    1 / 8
    Mieszkanie Łódź Polesie, Złotno, Cedry

    Łódź

    • 380 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: To spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W kilka min...

  • 7881 m² z projektem domu • Media • Spokój i zieleń
    1 / 2
    7881 m² z projektem domu • Media • Spokój i zieleń

    Jadwinin

    • 159 000 zł cena
    • 7 881 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7881 m², położoną w spokojnej miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propoz...

  • Mieszkanie z Ogrodem w Kameralnej Odsłonie Łodzi
    1 / 16
    Mieszkanie z Ogrodem w Kameralnej Odsłonie Łodzi

    Łódź

    • 649 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ~~~ Ta nieruchomość jest objęta pakietem VERO PROTECT - zyskujesz 12 miesięcy ochrony w cenie! ~~~ Zapraszam do zapoznania się z ofertą, której nie sposób zignorować. To 50-metrowe...

  • Twoja prywatna strefa Zen
    1 / 16
    Twoja prywatna strefa Zen

    Łódź

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Fantastyczna lokalizacja, parter, Piotrkowska
    1 / 5
    Fantastyczna lokalizacja, parter, Piotrkowska

    Łódź

    • 55 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 960 m2, położony na parterze budynku B, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fuz...

  • Doskonała lokalizacja - Centrum Łodzi
    1 / 4
    Doskonała lokalizacja - Centrum Łodzi

    Łódź

    • 45 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 246 m2, położony na I piętrze budynku D, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fu...

  • Parter - Piotrkowska - Centrum Łodzi
    1 / 5
    Parter - Piotrkowska - Centrum Łodzi

    Łódź

    • 55 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 215 m2, położony na parterze budynku B, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fuz...

  • Atrakcyjny lokal na parterze
    1 / 3
    Atrakcyjny lokal na parterze

    Łódź

    • 45 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 236 m2, położony na parterze budynku D, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fuz...

  • Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic
    1 / 2
    Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic

    Jadwinin

    • 2 000 000 zł cena
    • 9 876 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 9876 m², położoną w spokojnej miejscowości Jadwinin, w gminie Pabianice, powiecie pabianickim. To idealna propozycja dla...

  • Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin
    1 / 2
    Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin

    Jadwinin

    • 1 590 000 zł cena
    • 15 879 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 15 879 m² w miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propozycja dla osób szukających dużej pr...