• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
  • Wólka Zamojska
  • Siedlce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Mieszkanie M-5 własnościowe spółdzielcze z KW Bezpośrednio
    1 / 16
    Mieszkanie M-5 własnościowe spółdzielcze z KW Bezpośrednio

    Łódź

    • 700 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam bezpośrednio M-5, Łódź Chojny, ul. Sczanieckiej 19. Więcej informacji pod 6+0+5+9+7+9+5+2+2. Cena 700000zł.

  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz

    Łódź

    • 450 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnia , lazienka z osobna toaleta . Calkowicie wykonczone ,gotowe do zamieszkania . W calym mieszkaniu sa drewniane podlogi , W kuchni glazura na sciana...

  • Sprzedaż działki
    1 / 6
    Sprzedaż działki

    Pabianice

    • 55 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam piękną działki w Pabianicach blisko centrum miasta z domkiem murowanym o powierzchni 21mz pełnym wyposażeniem woda lodówka nie kominek kuchnia drzewko śliwka jabłoń wiśnia...

  • Targowa 55 – słoneczna kawalerka w Śródmieściu
    1 / 7
    Targowa 55 – słoneczna kawalerka w Śródmieściu

    Łódź

    • 1 130 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 4. piętrze kamienicy z miejskim ogrzewaniem - Targowa 55. Nieruchomość: Lokal jest ciepły, jasny i i...

  • Mieszkanie 54m2 na wynajem - Łódź Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie 54m2 na wynajem - Łódź Centrum

    Łódź

    • 2 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na wynajem, w bloku na 3 piętrze. Blok w samym centrum miasta, osłonięty od ulic kamienicami przy samej ulicy. Mieszkanie ma 54 m2, wnętrza są jasne, generalny remont p...

  • Sprzedam kawalerkę na Teofilowie z balkonem
    1 / 10
    Sprzedam kawalerkę na Teofilowie z balkonem

    Łódź

    • 195 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 24m2 w bloku, IV piętro z balkonem w dobrej lokalizacji na Teofilowie. Nieruchomość składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki z WC. Mieszkanie z duży...

  • Wynajem mieszkania 39 m2, Drewnowska 43 , Łódz
    1 / 8
    Wynajem mieszkania 39 m2, Drewnowska 43 , Łódz

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam do wynajęcia nowe mieszkanie 2- pokojowe 39 m2 - - pokoje niezależne w centrum Łodzi w doskonałej lokalizacji na ulicy Drewnowska 43 . Mieszkanie znajduje się na trzecim p...

  • Udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego

    Łódź

    • 19 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk, którym jest Paweł Wróblewski, obwieszcza, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki – udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 4 stanowiącego odrębną nieruchomoś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom.
    1 / 10
    Sprzedam dom.

    Łódź

    • 1 750 000 zł cena
    • 497 m2 powierzchnia
    • 3 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Idealne miejsce na Twój dom, siedzibę firmy czy ekskluzywne bliźniaki - sam zdecyduj! Lokalizacja: Północno-zachodnie obrzeża Łodzi, blisko autostrad ale w otoczeniu natury! Pomi...

  • Łagiewnicka 96A, Bałuty, miejsce postojowe
    1 / 5
    Łagiewnicka 96A, Bałuty, miejsce postojowe

    Łódź

    • 90 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis lokalu: Uwaga! -25 % ZA NAJEM Do wynajęcia zewnętrzne miejsce postojowe przy ulicy Łagiewnickiej 96A. Teren zamykany, monitorowany. Brama na pilota. Cena najmu: 90 zł Średn...

  • Kawalerka na Pomorskiej - Idealne na Wynajem
    Kawalerka na Pomorskiej - Idealne na Wynajem

    Łódź

    • 129 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Na sprzedaż kawalerka w znakomitej lokalizacji przy Pomorskiej 44. Metraż: 18 m² Cena: 129 000 zł Stan: do generalnego remontu Ogrzewanie: miejskie Budynek: kamienica Czynsz: nisk...

  • Akrakcyjna kawalerka w centrum Łodzi
    1 / 8
    Akrakcyjna kawalerka w centrum Łodzi

    Łódź

    • 1 100 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę w Centrum Łodzi na ul. Wróbla. Ogromnym atutem mieszkania są bardzo niskie koszty utrzymania (opłaty administracyjne). Mieszkanie jest na...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Rąbieńska

    Łódź » Polesie » ul. Rąbieńska

    • 915 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam na nowo wybudowane apartamenty na Polesiu. Jest to 8 budynków jednorodzinnych, dwulokalowych- połączonych ze sobą tylko dachem. Po między lokalami są podwójne ściany a mi...

  • 2 pokojowe mieszkanie obok Uniwersytetów! OKAZJ
    1 / 5
    2 pokojowe mieszkanie obok Uniwersytetów! OKAZJ

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Najważniejsze informacje • adres: ul. Stefana Jaracza 102/104 • metraż: 38 m² • balkon • liczba pokoi: 2 • piętro: 2 • świetna lokalizacja pod wynajem, kilka minut do uczelni • mie...

  • Dom Andrespol ul. Rokicińska

    Andrespol » ul. Rokicińska

    • 1 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, dwupiętrowy dom o powierzchni 220 m², położony na działce 708 m² w dobrze skomunikowanej części Andrespola - zaledwie 11 km od centrum Łodzi.Najważniejsze i...

  • Duża Kawalerka obok Uniwersytetu
    1 / 7
    Duża Kawalerka obok Uniwersytetu

    Łódź

    • 1 300 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 25 m² przy ul. Matejki 7 w Łodzi. Mieszkanie zostało niedawno odnowione, budynek z lat ok. 2005 r., tworząc harmonijne środowisko o nowoczes...

  • Zamenhofa 29, Śródmieście, jasna kawalerka
    1 / 10
    Zamenhofa 29, Śródmieście, jasna kawalerka

    Łódź

    • 1 060 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 16 m², położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Zamenhofa, zaledwie 10 minut pieszo od ul. Piotrkowskiej i przystanku C...

  • Pabianicka 35, Górna, kawalerka
    1 / 8
    Pabianicka 35, Górna, kawalerka

    Łódź

    • 1 140 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: *Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *25m2,II piętro. *Centralne ogrzewanie. *Mieszkanie znakomicie zlokalizow...

  • Lokale biurowo-użytkowe, Łódź, Górna, Suwalska 16
    1 / 7
    Lokale biurowo-użytkowe, Łódź, Górna, Suwalska 16

    Łódź

    • 1 535 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowo-użytkowe w Łodzi przy ulicy Suwalskiej 16 (Górna, okolicy Górniaka). • w budynku ponad 20 lokali na wynajem • metraże już od 13 m2 • lokale na parterz...

  • 1 pok+k. 21 m2,Centrum, umowa na czas nieokreślony-22 tys.zł
    1 / 10
    1 pok+k. 21 m2,Centrum, umowa na czas nieokreślony-22 tys.zł

    Łódź

    • 22 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 1 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie niewłasnościowe w prywatnej kamienicy ok. ul. Jaracza -Śródmieście. Domofon, zadbana kamienica, zamykane podwórko, czysta klatka schodowa. 1 pokój z obniżonym sufitem +...