mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

Łódź ul. Rojna
woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 16:50
335 000 zł 38 m2
335 000 zł 38 m2 8 816 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 38 m2
Cena za metr 8 816 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 3
ID oferty K37501297

Opis

Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Teofilów. Lokal 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 38 metrów z balkonem, usytuowany na 3 piętrze w niskim bloku. Remont w mieszkaniu był zrobiony 5 lat temu obecnie można sobie odświeżyć/odmalować na kolory które lubimy i które się podobają. W pokojach na podłodze położone panele na ścianie gładzie, kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD( płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka). Duży przedpokój w kształcie kwadratu gdzie można zrobić 2 szafy, nowoczesna łazienka z brodzikiem. Wymieniona została instalacja elektryczna i hydrauliczna. Media wszystkie miejskie, czynsz około 480 zł przy 1 osobie. Okna PCV na dwie strony wychodzą na wschód i zachód. Mieszkanie było robione dla siebie wiec zostało wykończone z dobrych materiałów. Blok zadbany, ocieplony. Okolica spokojna, dużo zieleni, park, sklepy, przedszkole, szkoła, muzyczna, przystanki autobusowe. Doskonały i szybki dojazd do centrum. Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację. KONTAKT EWA Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 279525
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 38 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Łódź, ul. Rojna
  • Mieszkanie położone na 3 piętrze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37501297
  • Źródło: Dona-Dom
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!