• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Leona Heyke
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Leona Heyke

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim nad Odrą Inwestycja Sedina, Szczecin. Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny 2-pokojowy...

  • Dom Szczecin Osów, Andersena
    1 / 9
    Dom Szczecin Osów, Andersena

    Szczecin

    • 959 999 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy i bliźniaki w zabudowie przy ul Andersena Przedsprzedaż! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w nowo powstającym osiedlu przy ul. Andersena. Inwest...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, św. Ducha
    1 / 11
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, św. Ducha

    Szczecin

    • 6 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia znajdującego się niedaleko Starego Miasta - przy ul. Św. Ducha. Lokal położony jest na 2-piętrze w nowoczesnym biurowcu z...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Księcia Bogusława X
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Księcia Bogusława X

    Szczecin

    • 870 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 112 m w odrestaurowanej kamienicy z windą Deptak Bogusława, Szczecin. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,2 m zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Księcia Bogusław...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazowiecka
    1 / 2
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazowiecka

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    | Tarasy na dachu z widokiem na panoramę miasta | Cichobieżna winda w budynku | Przestronne i funkcjonalne wnętrza | Znakomita lokalizacja w ścisłym Centrum | Dwupoziomowe Apartame...

  • Dom Szczecin Bezrzecze, Zaściankowa
    1 / 9
    Dom Szczecin Bezrzecze, Zaściankowa

    Szczecin

    • 898 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ gotowy szeregowiec położony przy ul. Zaściankowej na Bezrzeczu. Domy w cenie mieszkania z wydanym pozwoleniem na użytkowanie w topowej lokalizacji Szczecin- Bezrzecze...

  • Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna

    Szczecin

    • 1 600 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 24 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w prestiżowej inwestycji Victoria w Dąbiu, bezpośrednio nad linią brzegową Jeziora Dąbie, przy nowo powstałej marinie. Pierw...

  • Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce, Lwowska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce, Lwowska

    Szczecin

    • 6 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal mieszkalno-usługowy o powierzchni 118 m, położony na parterze wolnostojącego budynku, z bezpośrednim wejściem od ulicy lub bocznym wejściem, co zapewnia elastycz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka
    1 / 5
    Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka

    Szczecin

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 65 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończeni...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce

    Szczecin

    • 625 210 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 421 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...

  • Lokal użytkowy Szczecin Pomorzany, Mieszka I
    1 / 3
    Lokal użytkowy Szczecin Pomorzany, Mieszka I

    Szczecin

    • 1 400 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 34m2 położony przy ul. Mieszka I (Pomorzany). Biuro o powierzchni 34m2 położone jest na 2 piętrze budynku przy Mieszka I. Lokal został gru...

  • Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela
    1 / 2
    Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela

    Dołuje

    • 199 000 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka orna Na sprzedaż działka orna znajdująca się przy ul. Daniela w Dołujach. Powierzchnia działki 909 m2. Nr działki 102/3 Kanaliza: szambo Woda: studnia...

  • Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka

    Szczecin

    • 5 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 80 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończeni...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, pl. Grodnicki
    1 / 6
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, pl. Grodnicki

    Szczecin

    • 1 400 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal znajdujący się na parterze głównego budynku Dworca PKS przy Pl. Grodnickim w Szczecinie. Na powierzchnię lokalu składa się: Biuro: 33,24m2 Pomieszczenie przej...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Felczaka
    1 / 8
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Felczaka

    Szczecin

    • 1 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA lokal biurowy o powierzchni ok. 27m2 położony na 2 piętrze w budynku biurowym. Lokal o powierzchni 27m2 składa się z: - dużej, otwartej przestrzeni biurowej z piękn...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Miasta przy ul. Wyzwolenia. Mieszkanie niedaleko Pleciugi, basenu, Urzędu Miasta, Jasnych Błoni. Doskonała lokalizacja! Bardzo dobrze...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 12
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 120 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DO PRZEJĘCIA CESJA UMOWY NAJMU lokalu usługowo- handlowego znajdującego się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy al. Wyzwolenia, idealny pod działalność usługową, biurową, handlo...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce
    1 / 3
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce

    Szczecin

    • 852 824 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Szczecin Pogodno, Traugutta
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Traugutta

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie z duszą w sercu prestiżowego Pogodna! Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość, która łączy w sobie wyjątkowy klimat starego Pogodna, prestiżowej i najbar...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    1 / 16
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 579 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferuję NOWE, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 7. (ostatnim) piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, zlokalizowanego w prestiż...