• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pińczów +20 km
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Lokal użytkowy Szczecin Warszewo, Zakole
    1 / 7
    Lokal użytkowy Szczecin Warszewo, Zakole

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 55 m, położony na parterze wolnostojącego budynku w dzielnicy Warszewo. Opis lokalu: - Duża, otwarta przestrzeń do...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 629 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, znajdujące się na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2025 roku, zlokalizowanego w topowej lokalizacji dzielnicy Warszewo, w Sz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o wyjątkowym charakterze, usytuowane na 4. piętrze budynku w samym sercu Szczecina. W ofercie zaprezentowano wizualizacje salonu oraz...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, pl. Grodnicki
    1 / 9
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, pl. Grodnicki

    Szczecin

    • 4 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 150m, położony na parterze głównego budynku Dworca PKS przy Placu Grodnickim w Szczecinie jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji...

  • Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce, Santocka
    1 / 4
    Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce, Santocka

    Szczecin

    • 4 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 70m, usytuowany na 2. piętrze budynku biurowego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gumieńce/Świerczewo. To dosk...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum
    1 / 9
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 28 623 zł cena
    • 609 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa o powierzchni ok. 609m2 m2 położone przy Odrze Biura znajdują się na 2 piętrze budynku biurowego (całe piętro). Wokół obiektu znaleźć...

  • Lokal użytkowy Szczecin Słoneczne, Andrzeja Struga
    1 / 4
    Lokal użytkowy Szczecin Słoneczne, Andrzeja Struga

    Szczecin

    • 5 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na osiedlu Słonecznym w pasażu Helios w Szczecinie. Rewelacyjna lokalizacja w samym centrum handlowo - usługowym osiedla. Lokal dwu poziomowy. Nadaje się na wi...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 2 185 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjne biuro o powierzchni ok. 46,47 m2 m2 położone przy ul.Firlika Biuro znajduje się na 5 piętrze budynku biurowego. Wokół obiektu znaleźć możemy liczne miejsca...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum
    1 / 4
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 22 000 zł cena
    • 543 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowo-usługowe o powierzchni ok. 543m2 m2 położone przy ul. Firlika. Powierzchnia znajduje się na parterze budynku biurowo/usługowego: - ok...

  • Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka
    1 / 8
    Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka

    Szczecin

    • 6 800 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 92 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończeni...

  • Lokal użytkowy Szczecin Pomorzany
    1 / 7
    Lokal użytkowy Szczecin Pomorzany

    Szczecin

    • 2 025 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro/gabinet o powierzchni 40,5m2 położony na 1 piętrze budynku biurowego na Pomorzanach. Biuro położone na 1 piętrze/z 4 w budynku biurowym bez windy, z możliwości...

  • Lokal użytkowy Szczecin Żelechowa, Grzymińska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Szczecin Żelechowa, Grzymińska

    Szczecin

    • 6 500 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu pod usługi / sklep / biuro lub inną działalność. Lokal znajduje się na parterze w budynku wolnostojącym przy ul. Grzymińskiej. Przed lokale...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum
    1 / 5
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 3 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 56m2 położony na parterze budynku usługowo- biurowego znajdującego się niedaleko Odry. Powierzchnia biura składa się z: - ok. 40m2 otwartej powi...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 14
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 849 999 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m2 z dużą działką około 550 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi przy budynku. To bardzo dobra propozycja dla osób które ch...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta

    Szczecin

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA SZCZECIN, UL. BRATA ALBERTA, bezczynszowe. Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w spokojnej części Szczecin, przy ul. Brat...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Belgijska
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Belgijska

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na spokojnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Belgijskiej w dzielnicy Warszewo w Szczecinie. Mieszkanie składa...

  • MED-HUB Szczecin | 179 m² Biuro przy PUM
    1 / 11
    MED-HUB Szczecin | 179 m² Biuro przy PUM

    Szczecin

    • 8 947 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    STRATEGICZNA LOKALIZACJA DLA BRANŻY MEDYCZNEJ I EDUKACYJNEJ Oferujemy do wynajęcia wyjątkową powierzchnię biurową o metrażu 178,94 m² (z możliwością elastycznego dopasowania mniejs...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, pl. Grodnicki
    1 / 5
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, pl. Grodnicki

    Szczecin

    • 950 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia usługowa znajdują się zaraz przy przystankach autobusowych na Dworcu PKS w Szczecinie. Na powierzchnię 18m2 składa się plac o wymiarach 3m x 6m, na który...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Świętego Wojciecha
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Świętego Wojciecha

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Świętego Wojciecha, blisko Galerii Kaskada. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,48 m, położone na parterze w o...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Gorzowska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Gorzowska

    Szczecin

    • 820 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartamenty CUKROWNIA przy rondzie Hakena. Inwestycja dewelopera BUDNEX. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,00 m zlokalizowane na parterze nowo budowanego apartamentowca w pr...