• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Policami

(456)
  • Kawalerka w centrum miasta - Ks. Bogusława X 36A
    1 / 4
    Kawalerka w centrum miasta - Ks. Bogusława X 36A

    Szczecin

    • 1 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne kawalerka w samym centrum Szczecina przy ulicy Ks. Bogusława X 36A. -Nieruchomość- Powierzchnia 16 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. -Lok...

  • Apartament 2-pokojowy z miejscem postojowym w cenie
    1 / 11
    Apartament 2-pokojowy z miejscem postojowym w cenie

    Szczecin

    • 3 150 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mieszkanie, które Państwu oferujemy, mieści się na nowoczesnym osiedlu Reda City z basenem i siłownią. Apartamentowiec posiada windę i parking podziemny. W parkingu znajduje się mi...

  • Szczecin: Komfortowe 2-pok. mieszkanie na sprzedaż
    1 / 14
    Szczecin: Komfortowe 2-pok. mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA DO 19.05.2026! Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej częśc...

  • Mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym w cenie!
    1 / 7
    Mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym w cenie!

    Szczecin

    • 2 850 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

• Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Potulicka
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Potulicka

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe (36,6 m2) znajdujące się na 10 piętrze wieżowca przy ulicy Potulickiej 40 w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie z balkonem (ok.5 m2) z w...

  • Mieszkanie Szczecin Świerczewo, Ku Słońcu
    Mieszkanie Szczecin Świerczewo, Ku Słońcu

    Szczecin

    • 559 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | 3 osobne pokoje | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Świerczewo| Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego z balkonem znajdującego...

  • Sprzedam duże ładne mieszkanie - Szczecin
    1 / 8
    Sprzedam duże ładne mieszkanie - Szczecin

    Szczecin

    • 869 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w sercu Szczecina – ul. Piłsudskiego 36 Idealne dla rodziny lub inwestora – świetna lokalizacja w centrum Szczecina, duży metraż i ogromny potencjał aranżac...

  • 1 / 3
    Do wynajęcia kawalerka w Centrum Szczecina

    Szczecin

    • 1 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do wynajecia kawalerka o pow. 28,6 mkw , położona w Centrum Szczecina przy ul. Kujawskiej. Mieszkanie z widokiem na Panoramę Szczecina , umeblowane, ogrzewanie i ciepla woda z siec...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Do wynajęcia duża kawalerka w Szczecinie

    Szczecin

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia na ul. Krasińskiego. Nowe budownictwo CO i ciepła woda z sieci miejskiej rozliczane fakturami miesięcznie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane....

  • Na sprzedaz ładne 2 pok. mieszkanie w Szczecinie

    Szczecin

    • 519 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż jasne i wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,40 m2, położone na 3 piętrze zadbanego bloku na zamkniętym osiedlu w Szczecinie. Dwa rozkładowe pok...

  • Po generalnym remoncie 3 pokoje ,balkon !!
    1 / 16
    Po generalnym remoncie 3 pokoje ,balkon !!

    Szczecin

    • 739 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Na całkowitą powierzchnię 62,48 m2 wchodzi : -salon z aneksem kuchennym 26,60 m2 -...

  • Gotowe do wprowadzenia + miejsce w garażu
    1 / 15
    Gotowe do wprowadzenia + miejsce w garażu

    Szczecin

    • 680 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowani...

  • 2-pok z oddzielną kuchnią . Balkon, piwnica.
    1 / 11
    2-pok z oddzielną kuchnią . Balkon, piwnica.

    Szczecin

    • 559 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane w Szczecinie, w dzielnicy Gumieńce. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ pomieszczeń, co zapewnia komfort codzie...

  • Apartament po remoncie | Gotowy do wprowadzenia
    1 / 11
    Apartament po remoncie | Gotowy do wprowadzenia

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Żołnierza Polskiego 3. Lokalizacja zapewnia dostęp do wszystki...

  • 2 Pokojowe mieszkanie do wprowadzenia - Centrum!
    1 / 10
    2 Pokojowe mieszkanie do wprowadzenia - Centrum!

    Szczecin

    • 489 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą w centrum Szczecina przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie jest w pełni wyposa...

  • Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Legnicka
    Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Legnicka

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 2 pokojowego, z osobną kuchnią, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany przy ul. Legnickiej. Mieszkanie ulokowane...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na nowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Przepiórki na Warszewie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Wawrzynowa
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Wawrzynowa

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego 37mkw mieszkania na wynajem znajdującego się na Gumieńcach przy ul. Wawrzynowej. Mieszkanie znajduje się w nowej, kameralnej inwe...

  • Mieszkanie Szczecin Turzyn, Ku Słońcu
    Mieszkanie Szczecin Turzyn, Ku Słońcu

    Szczecin

    • 1 950 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m, położone w świetnej lokalizacji dobrze skomunikowanej części Szczecina, z szybkim dostępem do centrum, komunikacj...

  • Jasne 2 pokojowe mieszkanie | Spół-włas
    1 / 8
    Jasne 2 pokojowe mieszkanie | Spół-włas

    Szczecin

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,07 m², położone w Szczecinie – Niebuszewo, przy ul. Świętego Marcina. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku...