• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Policami

(456)
  • Mieszkanie Szczecin Drzetowo-Grabowo, Parkowa
    Mieszkanie Szczecin Drzetowo-Grabowo, Parkowa

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o dużym potencjale aranżacyjnym i inwestycyjnym, zlokalizowane w sercu Drzetowa, przy ulicy Parkowej, tuż obok skrzyżowania z ulicą Em...

  • Nautica, 2-pokojowe, balkon, m.parkingowe!
    1 / 14
    Nautica, 2-pokojowe, balkon, m.parkingowe!

    Szczecin

    • 585 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 9-tym piętrze w apartamentowcu z 2014 r. wybudowanego przez dewelopera SGI. W budynku dwie nowoczesne windy, recepcja na parterze, osiedle z...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 3 990 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą do wynajęcia apartamentu + 100mkw taras położonego na 6 piętrze w apartamentowcu Reda City. Reda City to nowoczesny apartamentowiec wyposażony...

  • Mieszkanie Szczecin Zdroje
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Zdroje

    Szczecin

    • 622 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 2. piętrze w budynku w spokojnej i zielonej części Szczecina – Zdroje. Mieszkanie jest jas...

  • Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem
    1 / 13
    Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,74 m², położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Magnolia przy ul. Klonow...

  • Aquarius | 3 pokoje, balkon, parking w cenie
    Aquarius | 3 pokoje, balkon, parking w cenie

    Szczecin

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m² na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej — kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie. Budynek z 2013 roku...

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego

    Szczecin

    • 1 059 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie z antresolą, tarasem i 2 miejscami garażowymi - wysoki standard, Niebuszewo Szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 105 m po podłodze,...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański

    Szczecin

    • 1 391 110 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 175 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym budynku położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum S...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Całe piętro | 200 m² | Szczecin - Deptak Bogusława
    1 / 15
    Całe piętro | 200 m² | Szczecin - Deptak Bogusława

    Szczecin

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż całe piętro – 200 m² | topowa lokalizacja w centrum Szczecina Oferujemy na sprzedaż wyjątkową przestrzeń o łącznej powierzchni 200 m², składającą się z dwóch połączony...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w pobliżu Lasku Arkońskiego

    Szczecin » ul. Chopina

    • 539 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania z potencjałem, w otoczeniu zieleni? Ta oferta na szczecińskim Osiedlu Arkońskim łączy komfort 3 pokoi z najlepszą rekreacyjną lokalizacją w mieści...

  • Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Wiszesława
    Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Wiszesława

    Szczecin

    • 389 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,5 m, położone na 2. piętrze kamienicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dopasowane do własnych potrzeb lub szukaj...

  • Os. Polonia, na wynajem 2-pok. mieszkanie
    1 / 8
    Os. Polonia, na wynajem 2-pok. mieszkanie

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuc...

  • 3-pok. 77,5 m² | 2 sypialnie | Duńska, Warszewo

    Szczecin » ul. Duńska

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina – na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Henryka Pobożnego

    Szczecin » ul. Henryka Pobożnego

    • 933 300 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaDRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Mazurska

    Szczecin » ul. Mazurska

    • 955 500 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 5 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaDRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkówi udziałem w nieruchomości...

  • 3 pok. mieszkanie z garażem

    Szczecin » ul. Cztery Pory Roku

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !UWAGA! NOWA CENA !obniżka o 81 000 zł !Na sprzedaż 3.pokojowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,4 m², zlokalizowane na 1. piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku...

  • Wysoki Parter! 2 pokoje! Prawobrzeże!
    1 / 7
    Wysoki Parter! 2 pokoje! Prawobrzeże!

    Szczecin

    • 339 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie m...

  • Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis
    1 / 5
    Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji, mieszkanie idealnie skomunikowane z "miastem" - wszystkie udogodnienia pod ręką. Mieszkanie bardzo ciepłe, znajduje się na 2 pi...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Szczecin, ul. Bolesława Limanowskiego

    Szczecin » ul. Limanowskiego

    • 173 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• 114m² z możliwością podziału na dwa lokale!
    1 / 13
    114m² z możliwością podziału na dwa lokale!

    Szczecin

    • 790 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy – 114 m². Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja! Oferta dostępna tylko w na...