• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radłów
  • Łozina
  • Pozowice
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Policami

(88)
  • Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu
    1 / 16
    Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu

    Kąty

    • 1 290 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na Dzień Otwarty 16.05(sobota) Godzina 12:00-14:00 Prezentacja możliwa po wcześniejszej rezerwacji Nie czekaj i zadzwoń już dziś! ----------------------------------------...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 1 190 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 5 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 890 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce
    Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce

    Szczecin

    • 1 450 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 14 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. 97 m2 , z piwnicą położony na działce 3191 m2 w urokliwej dzielnicy Szczecina - Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce. Ta lokalizacja to idealne m...

  • Dom Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska), Malinowa
    Dom Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska), Malinowa

    Wołczkowo

    • 1 849 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 9 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, W KTÓRYM ZACZYNA SIĘ PRAWDZIWE ŻYCIE. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w cenionej i spokojnej części Wołczkowo, przy ul. Malinowej miejscu, które łączy komfor...

  • Zamieszkaj w tym roku, 3 minuty od J. Głębokiego!
    1 / 13
    Zamieszkaj w tym roku, 3 minuty od J. Głębokiego!

    Wołczkowo

    • 779 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie przy ul.Lipowej ! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w W...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw
    1 / 13
    0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu. Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie...

  • Przestronny dom ze stawem-możliwa negocjacja ceny
    1 / 16
    Przestronny dom ze stawem-możliwa negocjacja ceny

    Goleniów

    • 1 280 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENA DOMU DO NEGOCJACJI! - prezentacja możliwa po wcześniejszej rezerwacji terminu! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 251 m², na działce 846...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!
    1 / 7
    Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!

    Dobra

    • 990 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam atrakcyjny dom w Dobrej- idealny dla rodzinny, 10 minut spacerem do szkoły podstawowej! Spokojna, kameralna lokalizacja z szybkim dojazdem do Szczecina — idealne połączeni...

  • Dom sprzedam
    1 / 6
    Dom sprzedam

    Szczecin

    • 1 790 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedam dom cały wynajęty , dobra inwestycjia + Lokal 50m z osobnym wejściem + Inpost co przynosi przyzwoity przychód . Wrazie pytań prosze dzwonić .

  • Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Nauczycielska
    Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Nauczycielska

    Szczecin

    • 829 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Szczecin, Płonia | przestrzeń, cisza i możliwości Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m, położony na dużej, u...

  • Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra
    1 / 16
    Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra

    Dobra

    • 1 295 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w...

  • Dom bezczynszowy z ogromnym potencjałem – Gumieńce, Szczecin
    1 / 16
    Dom bezczynszowy z ogromnym potencjałem – Gumieńce, Szczecin

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom o powierzchni 160 m², z ekspozycją z każdej strony świata, co zapewnia bardzo dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień. Najważniejsze informacje: Cena: 799 000 zł Cena za...

  • dom w super lokalizacji

    Wołczkowo » ul. Słonecznikowa

    • 789 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponuję do sprzedaży bliźniak, nieruchomość położona w atrakcyjnej części Wołczkowa na pograniczy z Bezrzeczem. dom o powierzchni użytkowej 116 m2 składający się z 2 kondygnacji...

  • Dom Szczecin Pogodno, Grzegorza z Sanoka
    Dom Szczecin Pogodno, Grzegorza z Sanoka

    Szczecin

    • 11 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Na wynajem wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.200 m, położony w sercu Pogodna, zaledwie kilka kroków od Rynku Pogodno. Nieruchomość po generalnym remon...

  • Dom Szczecin Wielgowo, Gościniec
    Dom Szczecin Wielgowo, Gościniec

    Szczecin

    • 1 349 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w Szczecinie Wielgowo - w sąsiedztwie lasu. Dom zlokalizowany jest w cichej, spokojnej u...

  • Dom Szczecin Warszewo
    Dom Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 859 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy i bliźniaki w zabudowie przy ul Andersena Przedsprzedaż! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w nowo powstającym osiedlu przy ul. Andersena. Inwest...

  • Dom Szczecin Warszewo
    Dom Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 949 999 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 10 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Już pod koniec 2025 roku/początek 2026 będziesz mógł wprowadzić się do nowoczesnego domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina - Warszewie. Kameralne, zamknięte...

  • Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa
    1 / 15
    Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa

    Sławoszewo

    • 1 649 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 8 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, wolnostojący dom w Sławoszewie 187 m na pięknej działce 1038 m. Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, wolnostojący dom położony w urokliwym Sławoszewie. To ide...

  • Dom Szczecin Bezrzecze
    Dom Szczecin Bezrzecze

    Szczecin

    • 1 549 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dużym ogrodem i przestronnymi wnętrzami? Ta oferta łączy wygodę, nowoczesną architekturę i indywidualny projekt w jednym! Dom o powi...