• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Policami

(88)
  • 1 / 3
    Bliźniak w Tanowie

    Tanowo

    • 770 040 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Tanowie. Powierzchnia użytkowa 98,87m2, na którą składają się: PARTER -wiatrołap, -salon, -kuchnia, -łazienka, PIĘTRO -korytarz,...

  • 1 / 3
    Bliźniak w Tanowie

    Tanowo

    • 790 650 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Niepowtarzalna oferta dla inwestora.

    Szczecin

    • 1 120 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dwa niezależne mieszkania i hala z potencjałem w cenie poniżej kosztów budowy. Działka gratis! Na gruncie 1127m2 budynek o pow. całkowitej 700m2,użytkowej 551m2. Na parterze budyn...

  • Dom jednorodziny o pow. 216, 6 pokoi

    Czarna Łąka

    • 999 999 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu jednorodzinnego znajdujący się w Czarnej Łące.Spokojna cicha okolica z pięknym krajobrazem 800 m2 do jeziora Dąbie. Szybk...

  • Nieruchomość inwestycyjna - dom na sprzedaż.

    Szczecin

    • 1 150 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 3 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. - DOPUSZCZAMY w częściowym ROZLICZENIU przyjęcie nieruchomości (dom, mieszkanie, działka budowl...

  • 1 / 4
    Ustowo 80m3+30 strych +2miejsca parkingowe

    Szczecin

    • 689 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam bliźniaka w Ustowie 80 m2 + ok 30 m2 powierzchni strychowej, ogród ok 135 m2, przed budynkiem dwa miejsca parkingowe na wyłączność. Stan do wykończenia tel. [tel]

  • Dom w Mierzynie ul. Rolnicza

    Mierzyn

    • 890 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom idealny dla rodziny. Oferujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej znajdujące się w Mierzynie na ul. Rolniczej . Domy budowane są na jednej ze ślepych uliczek, co sprawi...

  • 1/6 udziału w nieruchomości zabudowanej - Drogoradz
    1/6 udziału w nieruchomości zabudowanej - Drogoradz

    Drogoradz

    • 25 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/141/2024 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Kurów

    • 899 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRO-WIE Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Żabnica

    • 900 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grzędzice

    • 1 250 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • Twój raj z sauną i piaszczystą plażą!

    Gryfino

    • 2 400 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 13 408 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokalizacja:Prezentujemy na sprzedaż piękny, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany w zadbanej miejscowości Mescherin, która znajduje się na styku Doliny Dolnej Odry i Wzniesień...

  • Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 840 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Szczecina? ta oferta jest dla ciebie.Nowoczesny bliźniak z funkcjonalnym rozkładem. Nieruchomość w stanie...

  • Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 840 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w stanie deweloperskim położona w bardzo ładnej okolicy, blisko komunikacji z bardzo ładnym rozkładem. Na parterze przestronny pokój dzienny połączony z kuchnią ok 35m...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 680 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już...

  • Dom Kobylanka
    1 / 15
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój przyszły dom w malowniczej Kobylance - przytulny i przestronny, czeka na adaptację! Jeśli marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu,w cichym i spokojnym miejscu,w miejscu...

  • Atrakcyjny Dom na wyspie (możliwa elektrownia wodna)
    1 / 8
    Atrakcyjny Dom na wyspie (możliwa elektrownia wodna)

    Gryfino

    • 349 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Atrakcyjny Budynek ponad 500 m2 z działką 1117m2 , Miejsce Elektrowni wodnej, hodowla ryb.... Szerokie możliwości różnej działalności Piękna turystyczna miejscowość przy granic...

  • Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina
    1 / 12
    Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina

    Wełtyń

    • 175 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom letniskowy o łącznej powierzchni 34 m2. LOKALIZACJA: Domek drewniany zlokalizowany na terenie ośrodka stowarzyszenia „Rusałka” nad jeziorem Wełtyń. Dogodny doj...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    1 / 15
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 829 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat...

  • Klimatyczny i komfortowy dom w Maszewie 689 tys.!
    1 / 16
    Klimatyczny i komfortowy dom w Maszewie 689 tys.!

    Maszewo

    • 689 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest nowy, komfortowy i klimatyczny dom w zabudowie szeregowej ( oddany w 2022 r.) o powierzchni użytkowej ok. 101 m2. Parter domu to: duży pokój dzienny ( 36,12...

  • Bezpieczna przystań dla rodziny-woda, prąd, ogrzewanie-własne
    1 / 16
    Bezpieczna przystań dla rodziny-woda, prąd, ogrzewanie-własne

    Budzieszewice

    • 749 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To nie jest dom z katalogu dewelopera. To solidna, poniemiecka konstrukcja, która przetrwała wojny i kryzysy, a teraz została zmodernizowana do standardów XXI wieku. Kupujesz tu ni...

  • Dom Kobylanka Sosnowe, Osiedle Sosnowe
    1 / 15
    Dom Kobylanka Sosnowe, Osiedle Sosnowe

    Kobylanka

    • 2 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 8 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom pod lasem w Kobylance w zabudowie jednorodzinnej przy ul. Osiedle Sosnowe. Dom zlokalizowany jest w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych oraz lasu- wyjątkowa lo...

  • domek letniskowy
    1 / 3
    domek letniskowy

    Morzyczyn

    • 500 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana (342m2) z domkiem letniskowym (35m2) z drewna (z poł bala) oraz zadaszony taras (20m2) , podłączona kanalizacja, woda, prąd, wywóz odpadów przez Remondis + możliw...

  • Dom Kobylanka
    1 / 11
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 949 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z szybkim dojazdem do Szczecina? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Prezentujemy nowy dom na sprzedaż w miejscowości Kobylanka, zaled...

  • Dom Siadło Dolne gm. Kołbaskowo
    1 / 15
    Dom Siadło Dolne gm. Kołbaskowo

    Siadło Dolne

    • 7 900 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    | Skrajny szereg | 4 pokoje | ogród | Siadło Dolne | Widok na Odrę | Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu skrajnego segmentu domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w m...

  • Dom Przemocze gm. Maszewo
    1 / 11
    Dom Przemocze gm. Maszewo

    Przemocze

    • 699 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu w malowniczej miejscowości w zachodniopomorskim Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej i urokliwej miejscowości, oddalonej:...

  • Dom Kobylanka
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 250m2 otoczony piękną otuliną lasu i pól o powierzchni 3ha, w Kobylance, niedaleko Jeziora Miedwie. Na powierzchnię 3ha składa się:...

  • Piękny Dom przy lesie nad J.Miedwie.

    Jęczydół

    • 1 699 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy Dom pod Lasem – Jęczydół, blisko jeziora Miedwie Zapraszamy do odkrycia miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem natury. Na sprzedaż oferuje...

  • Cichy dom wolnostojący przy lesie blisko Szczecina
    1 / 11
    Cichy dom wolnostojący przy lesie blisko Szczecina

    Bolechowo

    • 699 999 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 1930 roku, położony w Bolechowie gminie Goleniów, na działce 1057 m², z budynkiem gospodarczym i 3 garażami blaszanymi. Nieruchomość położona bezpośr...

  • Dom Wolin
    Dom Wolin

    Wolin

    • 1 400 000 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolin / Wiejska / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na sprzedaż super usytuowany Dom znajdujący się w Wolinie przy ulicy Wiejskiej 14. Dom został wybudowany w 1970r. i idealni...

  • Twój własny dom w cenie mieszkania .
    1 / 6
    Twój własny dom w cenie mieszkania .

    Żarowo

    • 615 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój własny dom w cenie mieszkania – cisza, spokój i komfort w Żarowie! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od zgiełku miasta, a jednocześnie zainwestujesz w coś swojego?...

  • Dom z furtką do lasu na dużej działce 7241mkw!

    Motaniec

    • 1 849 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 7 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękna posiadłość na działce 7241 mkw!!!Z możliwością wyodrębnienia działek na sprzedaż. Dom położony jest w spokojnej okolicy z furtką do lasu, otoczonej niską zabudową jednor...