• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Głogów Małopolski
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Policami

(88)
  • Syndyk sprzeda duży dom wolnostojący – nowa, niższa cena

    Mierzyn

    • 1 490 400 zł cena
    • 319 m2 powierzchnia
    • 4 673 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Volhy Karcheuskaya ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki: nieruchomości, po...

  • Na sprzedaż nowy szeregowiec z dużym ogródkiem.

    Szczecin

    • 998 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo funkcjonalny szeregowiec w dzielnicy Bukowo z dużym ogródkiem i 3 miejscami postojowymi na kameralnym, zamykanym osiedlu. Jest o powierzchni 123...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda duży dom wolnostojący

    Mierzyn

    • 1 863 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• dzialka i dom w lasie w srodku miasta Prawobrzeze
    1 / 5
    dzialka i dom w lasie w srodku miasta Prawobrzeze

    Szczecin

    • 1 500 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzialka otoczona z trzech stron LASEM. Prawdziwym starym lasem. Nie ma sasiadow. W srodku miasta!!! Z jednej strony ulica Pszenna. Bardzo dobrze skomunikowana. Na dzialce stara n...

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Kliniska Wielkie

    • 640 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 1 350 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 6 888 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękny ekonomiczny i ekologiczny dom.

    Kliniska Wielkie

    • 1 440 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty dostępnej wyłącznie u nas! Przedstawiamy ekonomiczny i ekologiczny dom wolnostojący z garażem w bryle i wiatą na drugi samoc...

  • ROD"SKARBÓWKA"DOM REKREACYJNY,NA DZIAŁCE 420M2.

    Szczecin

    • 329 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponujemy do zakupu zlokalizowany na działce o powierzchni 420 m2, dom rekreacyjny, murowany, na Rodzinnych Ogrodach Działkowych pn.""SKARBÓWKA'', m. Szczecin. Dom rekreacyjny...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Bliźniak w Tanowie

    Tanowo

    • 779 760 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Tanowie. Powierzchnia użytkowa 98,87m2, na którą składają się: PARTER -wiatrołap, -salon, -kuchnia, -łazienka, PIĘTRO -korytarz,...

  • 1 / 3
    Bliźniak w Tanowie

    Tanowo

    • 779 760 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Bliźniak w Tanowie

    Tanowo

    • 790 560 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowy dom wolnostojący- PROMOCJA!

    Kliniska Wielkie

    • 1 100 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obniżona cena o 95 000 PLN tylko dla pierwszego Klienta- nie czekaj!Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Kliniskach Wielkich.Osie...

  • Podjuchy okazja! 7 pokoi+3 garaże, duży potencjał

    Szczecin

    • 999 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do osobistej weryfikacji wyjątkowej oferty na prawobrzeżu Szczecina.Ofertę stanowi przestronny dom z ogromnym potencjałem dla rodziny, jak również z możliwością stworzeni...

  • Częściowo wykończony szeregowiec, Bukowo, bez PCC!

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż nowy, częściowo wykończony segment na osiedlu Bukowo.Budynki są już wybudowane i obecnie trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu. Wszystkie ściany zost...

  • 1 / 3
    Bliźniak w Tanowie

    Tanowo

    • 779 760 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Szeregowiec, 5 pokoi + 2 miejsca postojowe-gotowe!

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż nowy segment na osiedlu Bukowo z ogródkiem o powierzchni 220 mkw.!Budynki są już wybudowane i obecnie trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu.Na powier...

  • 1 / 3
    Bliźniak w Tanowie

    Tanowo

    • 790 560 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Bliźniak z pompą ciepła i fotowoltaiką- Promocja

    Kliniska Wielkie

    • 925 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 5 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obniżona cena o 60 000 PLN tylko dla pierwszego Klienta- nie czekaj! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w Kliniskach Wie...

  • Bliźniak z 2020 roku, Podjuchy

    Szczecin

    • 1 150 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do oferty domu  w pięknej okolicy w dzielnicy Podjuchy.  Oferta dla osób ceniących sobie spokój i bliskość lasów. Dom z 2020  urządzony z wysokiej klasy...

  • 1 / 3
    Bliźniak w Tanowie

    Tanowo

    • 766 800 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż