• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Policami

(88)
  • Dom Pilchowo gm. Police
    Dom Pilchowo gm. Police

    Pilchowo

    • 1 228 450 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cena zawiera VAT 23%, który można odliczyć kupując nieruchomość na firmę! Oferujemy Państwu na sprzedaż budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155.5 m2 każdy - położone w P...

  • Dom Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    Dom Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    |Ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania położonego n...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 14
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 849 999 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m2 z dużą działką około 550 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi przy budynku. To bardzo dobra propozycja dla osób które ch...

  • Dom Szczecin Osów, Andersena
    1 / 9
    Dom Szczecin Osów, Andersena

    Szczecin

    • 959 999 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy i bliźniaki w zabudowie przy ul Andersena Przedsprzedaż! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w nowo powstającym osiedlu przy ul. Andersena. Inwest...

  • Dom Szczecin Bezrzecze, Zaściankowa
    1 / 9
    Dom Szczecin Bezrzecze, Zaściankowa

    Szczecin

    • 898 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ gotowy szeregowiec położony przy ul. Zaściankowej na Bezrzeczu. Domy w cenie mieszkania z wydanym pozwoleniem na użytkowanie w topowej lokalizacji Szczecin- Bezrzecze...

  • Dom Szczecin
    1 / 9
    Dom Szczecin

    Szczecin

    • 9 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom na wynajem - Szczecin, ul. Chlebowa| idealny dla firm / pracowników Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w Szczecinie, doskonały pod zakwaterowan...

  • Dom Żdżary gm. Goleniów
    1 / 9
    Dom Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 739 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 390 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż - Zdżary k. Goleniowa - 769 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w spokojnej miejscowości Zdżary...

  • Dom Szczecin Osów
    1 / 6
    Dom Szczecin Osów

    Szczecin

    • 789 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    789 999 zł cena tylko do 10.05.2026! - Po tym terminie cena wrośnie To ostatnie dni, aby wybrać segment z największym ogrodem w inwestycji. Szukasz 4 pokoi w cenie mieszkania w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Pilchowo gm. Police
    1 / 7
    Dom Pilchowo gm. Police

    Pilchowo

    • 759 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    759 999 zł cena tylko do 10.05.2026! Po tym terminie cena wraca do 799 000 zł. To ostatnie dni, aby wybrać najlepszy segment i zarezerwować go na obecnych warunkach. Szukasz 4 p...

  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • Nowoczesny wolnostojący, 5-pokoi, garaż, ogród!!!
    1 / 4
    Nowoczesny wolnostojący, 5-pokoi, garaż, ogród!!!

    Szczecin

    • 1 549 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym zlokalizowanym w zielonej spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie. Dom zlokalizowany w Bezrzeczu. Duże prze...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 1 890 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w miejscu, które daje spokój, przestrzeń i realną jakość życia - bez kompromisów? Wyobraź sobie dom, do którego wchodzisz i od razu wiesz, że to jest to. Przemyśl...

  • Środkowy segment z dużym garażem, 4-pokoje ogródek
    1 / 9
    Środkowy segment z dużym garażem, 4-pokoje ogródek

    Szczecin

    • 889 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 9 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja w Prżęsocinie, na trasie Szczecin Północ - Police. Zamieszkaj w nowym w pełni rozkładowym domu w pięknej i malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie niskiej kameralne...

  • Skrajny segment, 2 m.parkingowe,, 4-pokoje ogródek
    1 / 10
    Skrajny segment, 2 m.parkingowe,, 4-pokoje ogródek

    Szczecin

    • 859 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Duży przestronny dom Gumieńce!!!
    1 / 16
    Duży przestronny dom Gumieńce!!!

    Szczecin

    • 6 900 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OFERTA WYŁĄCZNIE U NAS W BIURZE! Szukasz domu do wynajęcia? Ta oferta skierowana jest dla firm szukających domu dla maksymalnie 9 pracowników ale nie tylko nadaje się pod biura ,ga...

  • Warszewo-Bliźniak z ogromnym potencjałem

    Szczecin » ul. Na Stoku

    • 3 180 000 zł cena
    • 483 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania | 483 m² | Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierz...

  • Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!
    1 / 9
    Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!

    Grzepnica

    • 759 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i miejscem postojowym w Dobrej Szczecińskiej. Nieruchomość została wybudowana z wysokiej jakości materiałów! Na powierzchnię 105...

  • Dom w Kliniskach Wielkich Gm. Goleniów- bliźniak
    1 / 13
    Dom w Kliniskach Wielkich Gm. Goleniów- bliźniak

    Kliniska Wielkie

    • 699 100 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 3 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej w Kliniskach Wielkich – idealny dla rodziny ceniącej przestrzeń i bliskość natury. DUŻA obniżka ceny o 170 900,00 zł!!! Dodatkowa korzyść i oszczędnoś...

  • Na sprzedaż dom 134m², działka 480m²
    1 / 9
    Na sprzedaż dom 134m², działka 480m²

    Kliniska Wielkie

    • 798 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużą działką w spokojnej i zielonej części Klinisk Wielkich. Na powierzchnię 134m² składa się: PARTER: Salon...

  • Dom wolnostojący Dobra na działce 1105 m2
    1 / 4
    Dom wolnostojący Dobra na działce 1105 m2

    Dobra

    • 1 300 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 9 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OFERTA BEZPOŚREDNIA, PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO NOWA INWESTYCJA !!! PROMOCJA NA SPRZEDAŻ DOMU WOLNOSTOJĄCEGO !!! OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNYCH DOMÓW JENORO...