• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Cupel
  • Gleźno
  • Laskowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Grzepnica

(2)
  • Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!
    1 / 9
    Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!

    Grzepnica

    • 759 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i miejscem postojowym w Dobrej Szczecińskiej. Nieruchomość została wybudowana z wysokiej jakości materiałów! Na powierzchnię 105...

  • Działka 3179m2,obr.Grzepnica,gm.Dobra, las,media

    Grzepnica

    • 683 485 zł cena
    • 3 179 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Grzepnica, gm. Dobra, powiat policki, ul. Agatowa, o powierzchni 0.3179 ha. Użytek R V, RVI łączni...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka 2078 m2, w pobliżu jezioro

    Bartoszewo

    • 517 000 zł cena
    • 2 078 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Bartoszewo, gm. Police, powiat policki o powierzchni ok. 2078 m2. W trakcie wszczęcia postepowania podziałowego dzi...

  • Działka 1h 383m2 m2, zabudowana budynkiem 380 m2

    Bartoszewo

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 383 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w miejscowości Bartoszewo, gm. Police, powiat policki o powierzchni ok. 1 ha 383 m2 zabudowana budynkiem ok. 380 m2. Miejscowy Plan Z...

  • Dobra – Nowoczesna Inwestycja - Graniczna
    1 / 3
    Dobra – Nowoczesna Inwestycja - Graniczna

    Dobra

    • 819 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OFERTA BEZPOŚREDNIA, PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO NOWA INWESTYCJA !!! PROMOCJA NA SPRZEDAŻ DWÓCH PIERWSZYCH SEGMENTÓW !!! OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNYCH DO...

  • SAMOWYSTARCZALNY, EKOLOGICZNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 119m2
    1 / 3
    SAMOWYSTARCZALNY, EKOLOGICZNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 119m2

    Dobra

    • 819 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA SPRZEDAŻY Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej. Dom jednorodzinny, dwulokalowy, nowoczesny według projektu KOSMATKA (biuro KB projekt). Najlepsza oferta na rynku: 1. ce...

  • Dom wolnostojący Dobra na działce 1105 m2
    1 / 4
    Dom wolnostojący Dobra na działce 1105 m2

    Dobra

    • 1 300 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 9 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OFERTA BEZPOŚREDNIA, PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO NOWA INWESTYCJA !!! PROMOCJA NA SPRZEDAŻ DOMU WOLNOSTOJĄCEGO !!! OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNYCH DOMÓW JENORO...

  • Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 6
    Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 360 450 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 15 Uzbrojonych Działek Budowlanych w Dobrej | Gmina Dobra, Obręb Wąwelnica z MPZP | Media | Malownicze otoczenie | Atrakcyjna cena OPIS INWESTYCJI: Na...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 1 890 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w miejscu, które daje spokój, przestrzeń i realną jakość życia - bez kompromisów? Wyobraź sobie dom, do którego wchodzisz i od razu wiesz, że to jest to. Przemyśl...

  • Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka
    1 / 16
    Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka

    Dobra

    • 47 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ekologiczna, typowo turystyczna gmina Dobra zachęca pięknymi krajobrazami, licznymi jeziorami, szlakami turystycznymi oraz cennymi zabytkami. Odbywa się tu corocznie wiele imprez p...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 14
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 849 999 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m2 z dużą działką około 550 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi przy budynku. To bardzo dobra propozycja dla osób które ch...

  • Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 4
    Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 899 800 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o metrażu 4090m znajdującej się tuż obok Szczecina - w Dobrej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym! Działka usytuow...

  • Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa
    1 / 15
    Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa

    Sławoszewo

    • 1 649 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 8 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, wolnostojący dom w Sławoszewie 187 m na pięknej działce 1038 m. Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, wolnostojący dom położony w urokliwym Sławoszewie. To ide...

  • Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra
    1 / 16
    Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra

    Dobra

    • 1 295 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w...

  • Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!
    1 / 7
    Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!

    Dobra

    • 990 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam atrakcyjny dom w Dobrej- idealny dla rodzinny, 10 minut spacerem do szkoły podstawowej! Spokojna, kameralna lokalizacja z szybkim dojazdem do Szczecina — idealne połączeni...