• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 189 232 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C7.02, balkon: 9,82 m + 14,04 m, taras: 12,34 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 z...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 793 026 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.3.02, dwa balkony: 7,69 m + 8,50 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 633 947 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL D.3.09, taras: 17,00 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 724 378 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.4.06, balkon: 11,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 840 100 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( z VAT 8% ) - B1.3.3 - balkon: 9,88 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na stronie brokera p...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 721 174 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.1.UT.7 - balkon: 9,06 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 1 101 615 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 22 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.1.UT.2 - balkon: 25,35 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie n...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 003 393 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.5.06, balkon: 12,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przytulne 3-pok.| 43,5 m² | Żelechowa

    Szczecin » ul. Gościsława

    • 450 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne i pełne charakteru 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej od zewnątrz przedwojennej kamienicy z 1920 roku w Żelechowej. Lokal znajduje się na pierw...

  • Zielona okolica, os. Bukowe, mieszkanie z balkonem

    Szczecin » ul. Czerwona

    • 589 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,4 m², usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym, niskim bloku z 1992 roku.Lokalizacja Nieruchomoś...

  • 2-pokojowe mieszkanie – Szczecin, ul. Łucznicza

    Szczecin » ul. Łucznicza

    • 355 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m², położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Lokal do delikatnego odświeżenia...

  • Lokale
    1 / 7
    Lokale

    Goleniów

    • 15 000 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam Obiekt komercyjny w Goleniowie . Możliwosc rozbudowania

  • Dom sprzedam
    1 / 6
    Dom sprzedam

    Szczecin

    • 1 790 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedam dom cały wynajęty , dobra inwestycjia + Lokal 50m z osobnym wejściem + Inpost co przynosi przyzwoity przychód . Wrazie pytań prosze dzwonić .

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Łucznicza
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Łucznicza

    Szczecin

    • 539 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    | 3 pokoje | po generalnym remoncie | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Niebuszewo | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 3-pokojowego m...

  • Prestiżowy apartament w sercu Szczecina

    Szczecin » al. Wyzwolenia

    • 1 638 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 27 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Przestrzeń, światło i emocje – apartament dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko mieszkania. To nie tylko przestrzeń, to jakość, styl i codzienny komfort na najwyższym p...

  • Aprartament premium z panoramicznym widokiem

    Szczecin » ul. Mieczysława

    • 1 737 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 26 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    SKY GARDEN – ikona nowoczesnej architektury w sercu SzczecinaSky Garden to synonim prestiżu, nowoczesności i świadomie wybranego stylu życia.Osiemnastopiętrowy apartamentowiec, któ...

  • Dwa pokoje w centrum z dużym balkonem

    Szczecin » Śródmieście » al. Wyzwolenia

    • 435 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pok...

  • Biuro Serwisowane || Biuro Prywatne || Lastadia Office ||
    1 / 8
    Biuro Serwisowane || Biuro Prywatne || Lastadia Office ||

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą Biura Prywatnego w prestiżowym biurowcu Lastadia Office, w centrum Szczecina. beIN Offices oferuje w pełni umeblowaną przestrzeń...

  • Biuro Wirtualne || Wirtualny Adres || Lastadia Office ||
    1 / 8
    Biuro Wirtualne || Wirtualny Adres || Lastadia Office ||

    Szczecin

    • 180 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do skorzystania z usługi Wirtualnego Biura w prestiżowym biurowcu Lastadia Office – zlokalizowanym tuż nad Odrą, w ścisłym centrum Szczecina. To idealne rozwiązanie dla...

  • Biurko Dedykowane || Coworking || Lastadia Office ||
    1 / 7
    Biurko Dedykowane || Coworking || Lastadia Office ||

    Szczecin

    • 500 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do skorzystania z oferty Biurka Dedykowanego w beIN Offices – w prestiżowym biurowcu Lastadia Office, zlokalizowanym w centrum Szczecina, tuż nad Odrą. To idealne rozwią...