• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Nauczycielska
    Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Nauczycielska

    Szczecin

    • 829 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Szczecin, Płonia | przestrzeń, cisza i możliwości Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m, położony na dużej, u...

  • Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra
    1 / 16
    Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra

    Dobra

    • 1 295 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 403 796 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 14 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL E4.02, dwa balkony: 7,66 m + 4,84 m, taras: 9,34 m, ogródek: 8,30 m m-ce parkingow...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 934 986 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.4.03, balkon: 13,27 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 934 408 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL A4.03, taras: 14,86 m, ogródek: 15,88 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( pł...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 659 516 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 338 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.08, taras: 15,94 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 095 050 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 13 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.2.05, balkon: 10,76 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 1 010 005 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.1.UT.1 - taras: 51,76 m, balkon: 12,83 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 670 775 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.5.01, balkon: 9,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 644 072 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.3.01, balkon: 9,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 061 033 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.5.02, dwa balkony: 9,95 m + 11.06 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 053 904 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G3.02, dwa balkony: 7,15 m + 7,15 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne d...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 113 255 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.1.03, balkon: 29,64 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 711 104 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C4.03, taras: 9,93 m, ogródek: 10,61 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( pła...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 994 565 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL E.3.10, taras: 12,30 m, balkon: 9,15 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 021 089 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL D.3.02, taras: 12,10 m, balkon: 11,oo m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0...

  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • Dom bezczynszowy z ogromnym potencjałem – Gumieńce, Szczecin
    1 / 16
    Dom bezczynszowy z ogromnym potencjałem – Gumieńce, Szczecin

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom o powierzchni 160 m², z ekspozycją z każdej strony świata, co zapewnia bardzo dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień. Najważniejsze informacje: Cena: 799 000 zł Cena za...

  • Działka w otoczeniu zieleni | 1432 m² | Śmierdnica

    Szczecin

    • 380 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w otoczeniu lasu z koncepcją domu premium | cisza, natura, potencjał. Twoje miejsce na ziemi.Przykładowa wizualizacja nowoczesnego domu jednorodzinnego na oferowanej działc...

  • Kawalerka na sprzedaż, Nowe Miasto

    Szczecin » ul. Potulicka

    • 330 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 14 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy os. Sowińskiego, ul. Potulicka.MIESZKANIENa powierzchnię 23,05 m2 składa się :-przedpokój z szafą typu komandor z lus...