• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Dom Pilchowo gm. Police
    Dom Pilchowo gm. Police

    Pilchowo

    • 1 228 450 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cena zawiera VAT 23%, który można odliczyć kupując nieruchomość na firmę! Oferujemy Państwu na sprzedaż budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155.5 m2 każdy - położone w P...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 1 090 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 10 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    |Dwupoziomowe mieszkanie | taras i balkon | stan deweloperski | 4/5 pokoi | garaż | Lewandowskiego | Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w jednej z...

  • Dom Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    Dom Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    |Ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania położonego n...

  • Mieszkanie Szczecin Stare Miasto
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Stare Miasto

    Szczecin

    • 5 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Dostępne od grudnia! Możliwość prezentacji wcześniej po umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania znajdującego się na Starym Mieście. Mies...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Piłsudskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Piłsudskiego

    Szczecin

    • 579 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym Centrum Miasta. Okolica świetnie skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu Plac Rodła, Jasne Błonia. Ni...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Felczaka
    1 / 2
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Felczaka

    Szczecin

    • 790 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA lokal usługowo- handlowy o powierzchni ok. 7m2 położony na parterze w budynku biurowym. Lokal o powierzchni 7m2 składa się z: - otwartej przestrzeni biurowej, przes...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Narutowicza
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Narutowicza

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Narutowicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocz...

  • Działka inwestycyjna Goleniów, Dworcowa
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Goleniów, Dworcowa

    Goleniów

    • 2 511 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu Goleniowa! Lokalizacja: Działka położona jest w strategicznym punkcie miasta, przy zbiegu dwóch głównych ulic: Jana Kasprowicza...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów
    1 / 3
    Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 95 000 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż: Żdżary, Gmina Goleniów, Powiat Goleniowski. Identyfikator działki: 320402_5.0013.81/37 Województwo: zachodniopomorskie Powiat: goleniowski Gmina: Goleniów Obr...

  • Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 4
    Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 899 800 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o metrażu 4090m znajdującej się tuż obok Szczecina - w Dobrej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym! Działka usytuow...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Krakowska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Krakowska

    Szczecin

    • 1 099 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 12 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,72 m, położone przy ul. Krakowskiej w Szczecinie Gumieńce. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wysoki standard wyk...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Świętosławy Storrady
    1 / 6
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Świętosławy Storrady

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni 110 m, zlokalizowany przy ul. Storrady w bezpośrednim sąsiedztwie Wałów Chrobrego, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i...

  • Lokal użytkowy Szczecin Niebuszewo, Niemcewicza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Szczecin Niebuszewo, Niemcewicza

    Szczecin

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji! Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 650 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta świetnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,14 m2 wraz z przynależnym tarasem i ogródkiem, położonego w znanej i lubianej, nowoczesnej części dzielnicy Warszewo. Z sa...

  • Lokal użytkowy Szczecin Pomorzany
    1 / 5
    Lokal użytkowy Szczecin Pomorzany

    Szczecin

    • 712 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro/gabinet o powierzchni 17,80m2 położony na 4 piętrze budynku biurowego na Pomorzanach. Biuro położone na 4 piętrze/z 4 w budynku biurowym bez windy, z możliwośc...

  • Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka

    Szczecin

    • 5 400 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 72 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończen...

  • Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Ziemowita
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Ziemowita

    Szczecin

    • 630 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i kominkiem! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,69 m, położone w spokojnej i zielonej cz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2 mieszkania / gotowiec inwestycyjny w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Metraż 65 m2 na który składają się : - 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchen...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Teofila Firlika
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Teofila Firlika

    Szczecin

    • 1 083 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjne biuro o powierzchni ok. 23,05 m2 m2 położone przy ul. Firlika. Biuro znajduje się na 5 piętrze budynku biurowego. Wokół obiektu znaleźć możemy liczne miej...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Niedziałkowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Niedziałkowskiego

    Szczecin

    • 1 199 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    |SKY GARDEN| 10 piętro | 2 pokoje 74m2 | taras 15m2 | widok na panoramę miasta | Centrum przy Parku Kasprowicza | apartamentowiec | Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży...