• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 9
    Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)

    Wołczkowo

    • 549 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Wołczkowie przy ul. Łanowej, gmina Dobra (Szczecińska), powiat pol...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska

    Szczecin

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (47,02 m2) po generalnym remoncie z balkonem od...

  • 62m2 | 1 p. | Kamienica| 2 pokoje + osobna kuchnia
    1 / 8
    62m2 | 1 p. | Kamienica| 2 pokoje + osobna kuchnia

    Szczecin

    • 465 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W samym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z charakterystycznej czerwonej cegły, znajduje się mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, które ł...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie (70,26 m2). Część zdjęć z...

  • Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka
    1 / 16
    Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka

    Dobra

    • 47 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ekologiczna, typowo turystyczna gmina Dobra zachęca pięknymi krajobrazami, licznymi jeziorami, szlakami turystycznymi oraz cennymi zabytkami. Odbywa się tu corocznie wiele imprez p...

  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Strzelecka
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Strzelecka

    Szczecin

    • 366 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, jest nowe w trakcie wykańczania mieszkanie 2 pokojowe z dużą antresolą do u...

  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza

    Szczecin

    • 398 340 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstałe w wyniku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza

    Szczecin

    • 296 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

• NOWA CENA!Okazja! Mieszkanie 2w1!Garaż+ogród!
    1 / 12
    NOWA CENA!Okazja! Mieszkanie 2w1!Garaż+ogród!

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z możliwością wydzielenia 2, a nawet 3 lokali! Duży potencjał inwestycyjny – możliwość podziału na kilka niezależnych lokali na wynajem lub sprzedaż. Nieruc...

  • Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce, Santocka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce, Santocka

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 30 m, składający się z pomieszczenia biurowego, niewielkiego zaplecza socjalnego oraz toalety. Lokal doskonale sprawdzi si...

  • Mieszkanie Szczecin Bukowo, Orczykowa
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Bukowo, Orczykowa

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na ul. Orczykowej (Bukowo). Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu sprzęt AGD i RTV (pr...

  • Kawalerka 32m² Śródmiejskie Ogrody od 1.04
    1 / 8
    Kawalerka 32m² Śródmiejskie Ogrody od 1.04

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wynajęcia bardzo ładnej, przestronnej i nowocześnie urządzonej kawalerki 32,28 m² w wysokim standardzie, gotowej do natychmiastowego zamieszkania od 01.04.2026 roku....

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, ks. Heyki
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Centrum, ks. Heyki

    Szczecin

    • 1 799 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 18 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym apartamentowcu położonym w doskonałej lokalizacji blisko ce...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Sosabowskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Sosabowskiego

    Szczecin

    • 2 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Pogodna i Krzekowa, ul. Sosabowskiego. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miast...

  • Nowoczesny wolnostojący, 5-pokoi, garaż, ogród!!!
    1 / 4
    Nowoczesny wolnostojący, 5-pokoi, garaż, ogród!!!

    Szczecin

    • 1 549 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym zlokalizowanym w zielonej spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie. Dom zlokalizowany w Bezrzeczu. Duże prze...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż kawalerka w nowej inwestycji Hanza Tower! Okolica bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze nowego apartamentowca z 2022 rok...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście

    Szczecin » Śródmieście

    • 920 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | 92 m² | 3 pokoje | parter | ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m², położone na parterze...

  • Wirtualne Biuro w Szczecinie to idealny adres dla twojego bi
    Wirtualne Biuro w Szczecinie to idealny adres dla twojego bi

    Szczecin

    • 60 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy miejsce dla wirtualnego biura w Szczecinie – mieście położonym strategicznie, blisko granicy z Niemcami, co sprzyja ekspansji na rynek niemiecki i Europę Zachodnią. Wirtu...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 595 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Szczecin, Nowe Miasto Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 46,81 m², położone na 1 piętrze w 4-piętrowym...