• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Lokal wynajęcia
    Lokal wynajęcia

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal. Doskonała lokalizacja ul.Krzywoustego okolice CH TURZYN.Możliwość sprzedaży 650 tyś zł

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż 5-cio pokojowego mieszkania własnościowego, zlokalizowanego na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy bez windy, w Centrum Szczecina, na Starym Mieście,...

  • Warszewo-Bliźniak z ogromnym potencjałem

    Szczecin » ul. Na Stoku

    • 3 180 000 zł cena
    • 483 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania | 483 m² | Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierz...

  • Przestronne mieszkanie z antresolą w Centrum
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie z antresolą w Centrum

    Szczecin

    • 390 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z antresolą, położone na 3. piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej – w samym sercu miasta, w pobliżu Jasnych Bło...

  • Przestronne mieszkanie do remontu w Centrum
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie do remontu w Centrum

    Szczecin

    • 490 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej, frontowej kamienicy w samym centrum Szczecina. Lokal ma 86 m² i znajduje się na 1. piętrze. Wysokie sufity oraz duże okna (PCV w...

  • Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy
    1 / 13
    Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy

    Warzymice

    • 649 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie jest gotowe do wp...

  • 3- pok mieszkanie na wynajem. Dwa garaże. Pogodno.
    1 / 13
    3- pok mieszkanie na wynajem. Dwa garaże. Pogodno.

    Szczecin

    • 7 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie zlokalizowane jest na...

  • Lokal usługowy w doskonałej lokalizacji
    1 / 11
    Lokal usługowy w doskonałej lokalizacji

    Szczecin

    • 469 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 47 m², położony przy ul. Jagiellońskiej 67A. Układ i wyposażenie: duża, ustawna przestrzeń główna, pokój socjalny, łazienka z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking
    1 / 14
    Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking

    Szczecin

    • 7 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Budynek liczy 27 pięter i oferuje s...

  • Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym
    1 / 12
    Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w zadbanej kamienicy z lat 40. Budynek zlokalizowany w cichej okolicy z dostępem do podwórka i miejsc parkingowy...

  • Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!
    1 / 9
    Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!

    Grzepnica

    • 759 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i miejscem postojowym w Dobrej Szczecińskiej. Nieruchomość została wybudowana z wysokiej jakości materiałów! Na powierzchnię 105...

  • Kawalerka na parterze przy Urzędzie Miasta
    1 / 8
    Kawalerka na parterze przy Urzędzie Miasta

    Szczecin

    • 495 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 39 m² położona na wysokim parterze frontowej części kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w Szczecinie. Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno j...

  • Powierzchnia biurowa Szczecin Śródmieście-Zachód, Małkowskiego
    1 / 9
    Powierzchnia biurowa Szczecin Śródmieście-Zachód, Małkowskiego

    Szczecin

    • 940 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 562 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z lokalem użytkowym 3-pokojowy lokal niemieszkalny o powierzchni 89,69 m2, w układzie 1-stronnym, p...

  • Stan Deweloperski zielona okolica!!!
    1 / 3
    Stan Deweloperski zielona okolica!!!

    Szczecin

    • 637 908 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zaprojektuj według własnego projektu odbierz klucze już i na wiosnę zamieszkaj u siebie! Nowoczesne osiedle z placem zabaw ,jeziorko ,niska zabudowa dookoła zieleń ,cisza, spokój....

  • Stan deweloperski 2 pokoje z loggią !!!
    1 / 4
    Stan deweloperski 2 pokoje z loggią !!!

    Szczecin

    • 488 262 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dla inwestora ale nie tylko ! Idealne jako pierwsze własne gniazdko. Nieruchomość na nowym osiedlu Warszewa usytuowane na parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi...

  • Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!
    1 / 16
    Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!

    Szczecin

    • 344 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży ładnej ,przytulnej kawalerki na osiedlu Zawadzkiego -Klonowica . Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój z wydzieloną częścią sypialnianą 21 m2...

  • Do remontu 2 pokoje Centrum 2 p.!!!
    1 / 2
    Do remontu 2 pokoje Centrum 2 p.!!!

    Szczecin

    • 270 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura . Idealne pod najem ale nie tylko ! Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój , -pokój , -prze...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego

    Szczecin

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka w nowej inwestycji na Gumieńcach, osiedle Nowa Cukrownia. Okolica, cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne usługi...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 97 785 zł cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej do miejscowości...

  • Dom w Kliniskach Wielkich Gm. Goleniów- bliźniak
    1 / 13
    Dom w Kliniskach Wielkich Gm. Goleniów- bliźniak

    Kliniska Wielkie

    • 699 100 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 3 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej w Kliniskach Wielkich – idealny dla rodziny ceniącej przestrzeń i bliskość natury. DUŻA obniżka ceny o 170 900,00 zł!!! Dodatkowa korzyść i oszczędnoś...