• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • 3 pok. z balkonem, ul. Metalowa, 1 piętro

    Szczecin

    • 520 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje z dużym balkonem | ul. Metalowa | 1 piętro Również dla obywateli spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,8...

  • 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Piłsudskiego

    Szczecin » Śródmieście » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 535 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy PiłsudskiegoNieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum SzczecinaW bezpośredniej okolicy:Pętla / przystanek komunikacji miejs...

  • Po generalnym remoncie, c.o. miejsk., klimatyzacja

    Szczecin » ul. Wilków Morskich

    • 629 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ekskluzywne Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie w Odrestaurowanej Kamienicy (79,69 m²).Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej na czwartym piętrze w prestiżow...

  • Spółdzielczo-własnościowe z KW trzy pokoje

    Szczecin » ul. Ignacego

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią – Szczecin, ul. Witkiewicza Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m², położone na 1. piętrze w budynku z win...

  • Działka budowlana Pilchowo gm. Police, Warszewska
    1 / 10
    Działka budowlana Pilchowo gm. Police, Warszewska

    Pilchowo

    • 598 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż unikalna działka budowlana o powierzchni 1466 m, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Szczecina w kameralnej i zielonej części Pilchowa, n...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 1 069 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 13 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży GOTOWCA INWSTYCYJNEGO - mieszkania o powierzchni niespełna 81m2 podzielonego na 2 samodzielne mieszkania dwupokojowe. Podział mieszka...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    1 / 16
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 1 139 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 17 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Grzegorza Włocha sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 części w spółdzielczym własnościowym prawie do l...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 172 800 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 2 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Małgorzaty Abramczuk-Pajor sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności nieruchomości...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 264 800 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Kucy sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer...

  • Działka ROD "Malwa" + domek z werandą
    1 / 6
    Działka ROD "Malwa" + domek z werandą

    Szczecin

    • 40 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD Malwa – 318 m² z Altanką z aneksem kuchennym i zadaszoną werandą Szukasz swojego miejsca na odpoczynek w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko centrum m...

  • Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna

    Szczecin

    • 4 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na zamkniętym, zadbanym i prestiżowym osiedlu Victoria Ap...

  • Unikatowy dom łączący ekologię i świetny styl
    1 / 14
    Unikatowy dom łączący ekologię i świetny styl

    Goleniów

    • 2 500 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 11 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom w Marszewie – Symbioza Natury, Designu i Ponadprzeciętnej Jakości Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To pro...

  • Mieszkanie Szczecin, Domańskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin, Domańskiego

    Szczecin

    • 2 279 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 16 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości apartamentu klasy premium o powierzchni 135,1 m, położonego na całym pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej, eleganckiej willi...

  • Dom z widokiem na Zalew Szczeciński
    1 / 14
    Dom z widokiem na Zalew Szczeciński

    Kopice

    • 425 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 3 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom podpiwniczony ogrzewany paliwem stałym z tarasem na piętrze z przepięknym widokiem na Zalew Szczeciński. Odległość do zalewu i małej mariny w Kopicach to zaledwie ok. 200 m, Ni...

  • Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału

    Goleniów

    • 730 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Niższa cena o 69.000 zł! Mieszkanie o powierzchni 150,85 m² znajdujące się w domu wolnostojącym dwulokalowym, położonym na działce o powierzchni 402 m². Dla lokali ustanowiono umo...

  • SAMOWYSTARCZALNY, EKOLOGICZNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 119m2
    1 / 3
    SAMOWYSTARCZALNY, EKOLOGICZNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 119m2

    Dobra

    • 819 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA SPRZEDAŻY Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej. Dom jednorodzinny, dwulokalowy, nowoczesny według projektu KOSMATKA (biuro KB projekt). Najlepsza oferta na rynku: 1. ce...

  • Lokal z Żabka - okazja inwestycyjna
    Lokal z Żabka - okazja inwestycyjna

    Szczecin

    • 1 390 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 560 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ul.Wyszyńskiego 7 120 mkw + 130 m2 piwnica nie użytkowana. Lokal podzielony na 2 sklepy - 2 najemców Żabka i sklep odzieżowy - dochód z lokali 5.000,- zł netto

  • Na sprzedaż dwa pokoje na osiedlu Reda City. Faktura Vat 23%
    1 / 5
    Na sprzedaż dwa pokoje na osiedlu Reda City. Faktura Vat 23%

    Szczecin

    • 500 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe ( wpis w księdze wieczystej lokal użytkowy ) z możliwością zamieszkania zbiorowego o powierzchni 37 m 2. plus balkon typu loggia. Idealne w cel...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 527 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Szczecin, Warszewo Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, znajdujące się na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2025 ro...