• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w domu jednorodzinnym

    Szczecin

    • 20 400 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Pawła Wojtyry ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki: udziału w wysokości 1/8...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Komarowo

    • 100 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Waldemara Zakrzewskiego sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/10 w nieruchomości rolnej położone...

  • Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w Hanza
    1 / 6
    Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w Hanza

    Szczecin

    • 3 430 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Hanza Tower *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać ok...

  • Gumieńce na sprzedaż nowoczesny szeregowiec.

    Szczecin

    • 1 799 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 10 838 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż szeregowiec w znakomitej lokalizacji na Gumieńcach o powierzchni 139 m2 w stanie deweloperskim. Wybudowany z bardzo dobrych materiałów jakościowo. Stro...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce drogowej

    Warzymice

    • 150 zł cena
    • 6 771 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 20/10000 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabud...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda działkę rolną

    Komarowo

    • 400 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 3 POKOJE W CENTRUM MIASTA, ODNOWIONA KAMIENICA

    Szczecin » ul. Królowej Jadwigi

    • 439 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego w centrum Szczecina.Nieruchomość:- 51,95 m2 powierzchni użytkowej- 56 m2 powierzchni całkowitej- 3 oddzielne pokoje- łazienka i...

  • Gumieńce na sprzedaż nowoczesny szeregowiec.

    Szczecin

    • 1 399 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE, 3 POKOJE W CENTRUM MIASTA

    Szczecin » ul. Bolesława Śmiałego

    • 459 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu dwupoziomowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w samym centrum Szczecina w odnowionej kamienicy.Nieruchomość:- 42,23 m2 powierzchni użytkowej- 57,92 m2 po...

  • Syndyk sprzeda duży dom wolnostojący – nowa, niższa cena

    Mierzyn

    • 1 490 400 zł cena
    • 319 m2 powierzchnia
    • 4 673 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Volhy Karcheuskaya ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki: nieruchomości, po...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w drodze, NOWA CENA

    Warzymice

    • 200 zł cena
    • 6 771 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 40% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 800 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 2 POKOJE PRZY ALEI FONTANN

    Szczecin » al. Jana Pawła II

    • 469 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina przy Alei Fontann. Nieruchomość:- 49,59 m2- pełna własność- 2 pokoje- adaptacja poddasza- drzwi wejściowe ogniood...

  • Przestronne 3 pokoje w ścisłym centrum

    Szczecin » ul. Monte Cassino

    • 649 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży rozkładowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 83,40m2 położonego na trzecim piętrze w odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Nieruc...

  • Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w centrum

    Szczecin » Śródmieście » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 1 300 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w samym sercu miasta, w pobliżu park, komunikacja miejska - idealne dla osób ceniących czas. Mieszkanie o pow...

  • Na sprzedaż nowy szeregowiec z dużym ogródkiem.

    Szczecin

    • 998 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo funkcjonalny szeregowiec w dzielnicy Bukowo z dużym ogródkiem i 3 miejscami postojowymi na kameralnym, zamykanym osiedlu. Jest o powierzchni 123...

  • Os. Książąt Pomorskich SZCZECIN 3 pokoje na sprzedaż Gdom.pl
    1 / 2
    Os. Książąt Pomorskich SZCZECIN 3 pokoje na sprzedaż Gdom.pl

    Szczecin

    • 499 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    REZERWACJA Na sprzedaż, pięknie zrobione, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem na 4 piętrze w niskim bloku, na zielonym os. Książąt Pomorskich w Szczecinie. Standard miesz...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 60% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 1 200 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Działka na sprzedaż w pięknej okolicy

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 mkw.Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda duży dom wolnostojący

    Mierzyn

    • 1 863 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący