• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Dobra – Nowoczesna Inwestycja - Graniczna
    1 / 3
    Dobra – Nowoczesna Inwestycja - Graniczna

    Dobra

    • 819 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OFERTA BEZPOŚREDNIA, PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO NOWA INWESTYCJA !!! PROMOCJA NA SPRZEDAŻ DWÓCH PIERWSZYCH SEGMENTÓW !!! OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNYCH DO...

  • Działka na sprzedaż 2006 m2
    1 / 8
    Działka na sprzedaż 2006 m2

    Żdżary

    • 149 000 zł cena
    • 2 006 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, otoczonym zielenią? Ta działka w Żdżarach to spełnienie Twoich marzeń! Dlaczego warto wybrać właśnie tę nieruchomość? Lokaliz...

  • Dom Wolnostojący Klimatyczny 190m2 dzialka 1229m2
    1 / 15
    Dom Wolnostojący Klimatyczny 190m2 dzialka 1229m2

    Kliniska Wielkie

    • 1 690 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 8 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam własnościowy dom bez pośredników i niepotrzebnych kosztów. Dom wolnostojący 103m2 parter, poddasze około 60m2 przygotowanie do adaptacji jeśli taka potrzeba, garaż 25m2 w...

  • 2 pokojowe mieszkanie na Warszewie
    1 / 14
    2 pokojowe mieszkanie na Warszewie

    Szczecin

    • 544 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ładne, przestronne, w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie tuż obok szkoly I nowego parku Mieszkanie o pow. 49,7 m2 położone jest w nowym budynku w pięknej i spokojne...

  • Dom do remontu z dużą działką
    1 / 10
    Dom do remontu z dużą działką

    Komarowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niższa cena o 17% Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej i spokojnej wsi Komarowo, zaledwie kilka minut drogi...

  • Duża kawalerka z antresolą, Centrum!

    Szczecin » ul. Aleja Piastów

    • 355 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duża kawalerka z oddzielną kuchnią zlokalizowana w centrum Szczecina na 1. piętrze wyremontowanej, czystej kamienicy przy Al. Piastów róg ul. Jagiellońskiej.Lokal znajd...

  • 1 / 2
    Działka Szczecin żydowce

    Szczecin

    • 330 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 406 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 813 m², położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szczecina – tuż przy Puszczy Bukowej.To miejsce, które zachwyca ci...

  • Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż
    1 / 5
    Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż

    Łaniewo

    • 179 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Łaniewie, w odległości 7 km od Goleniowa, województwo Zachodniopomorskie. Najbliższe sąsiedztwo działki to domy w zabudowie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego

    Szczecin » ul. Dunikowskiego

    • 455 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej...

  • 3 Pokoje z widokiem na Naturę 2000 - Warszewo

    Szczecin » ul. Flaminga

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    1 / 5
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 90 897 zł cena
    • 739 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie. Zlokalizowana na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej d...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    1 / 7
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 88 191 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6, n...

  • Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina, 2 pokoje.
    1 / 11
    Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina, 2 pokoje.

    Szczecin

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina! 2 Pokoje tuż przy PKP z Wysoką Stopą Zwrotu! Szukasz nieruchomości, która zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia? Ta oferta to ideal...

  • Lokal użytkowy sprzedaż Goleniów
    1 / 2
    Lokal użytkowy sprzedaż Goleniów

    Goleniów

    • 670 940 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jedyna oferta sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim z dużą witryną od południowej strony. W okolicy CENTRUM Goleniowa i parkingiem przed budynkiem. Oferujemy nowy lokal o powierz...

  • 1 / 4
    Działka w Wołczkowie 1.3393 ha w rej. lasu.

    Wołczkowo

    • 400 000 zł cena
    • 13 393 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana, rolna, zlokalizowana w Wołczkowie, gm. Dobra, pow. policki, o powierzchni 1.3393 ha. Rodzaje użytków,tj Ł IV i Ł V.Działka zlokalizowana w r...

  • Dom z ogromnym potencjałem przy lesie

    Szczecin

    • 999 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 3 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż dom w spokojnej części osiedla Zdroje w otulinie lasu.Szukasz swojego nowego miejsca, które możesz dostosować do swoich potrzeb?Ofertę stanowi dom w zabudowie b...

  • Lokal w Centrum idealny pod kancelarię.

    Szczecin » Śródmieście » ul. Śląska

    • 999 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prestiż i Potencjał: lokal komercyjny (108,59 m²) w sercu miasta z pełnym zapleczem i klimatyzacją!Odkryj wyjątkową szansę inwestycyjną w samo-rozwijającym się centrum miasta. Ofer...

  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 216 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 2 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Małgorzaty Abramczuk-Pajor sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności nieruchomości...

  • Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż.

    Szczecin » ul. Piechoty

    • 589 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Piechoty w Szczecinie. Dzielnica Zdroje. Mieszkanie jest funkcjonalne i ma powierzchnię 65 m². Nieruchomość znajduje się na trzec...

  • Nieruchomość - Łozienica

    Łozienica

    • 75 719 832 zł cena
    • 44 918 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dancoal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Łozienicy (KRS 0000308553) ogłasza przetarg pisemny z możliwością zarządzenia dodatkowej aukcji na sprzedaż...