• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Mieszkanie Szczecin śródmieście-centrum, ul. Monte Cassino

    Szczecin » Śródmieście » ul. Monte Cassino

    • 999 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których...

  • Świetna lokalizacja / 3 pokoje / dobra inwestycja

    Szczecin » inne Wiadukt ks. Władysława Skórnickiego

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku „Widok” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie.To nie jest zwykłe...

  • Działka w Goleniowski Parku Przemysłowym!

    Łozienica

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 073 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5 073 mkw. w świetnej lokalizacji i cenie: tylko 1 200 000 PLN netto.Działka znajduje się w goleniowskim parku przemysłowym blisko węzła d...

  • 1 / 3
    Działka 849m2, Szczecin,pod usługi,media,ulica.

    Szczecin

    • 1 100 000 zł cena
    • 849 m2 powierzchnia
    • 1 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa, niezabudowana zlokalizowana miasto Szczecin, dzielnica Warszewo, o powierzchni 849 m2.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, Uch....

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy do remontu

    Szczecin » ul. Nad Odrą

    • 395 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie do kapitalnego remontu. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, k...

  • 3 pokoje przy Parku Kasprowicza

    Szczecin » ul. Barnima III Wielkiego

    • 519 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza.Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa. Pr...

  • Działka rod Szczecin Wielgowo
    1 / 14
    Działka rod Szczecin Wielgowo

    Szczecin

    • 55 000 zł cena
    • 459 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cena do małej negocjacji. Sprzedam działke rod Szczecin Wielgowo. Wiecej informacji pod numerem tel [tel]

  • Dwa domy, duża działka. Rurzyca k. Szczecina
    1 / 16
    Dwa domy, duża działka. Rurzyca k. Szczecina

    Rurzyca

    • 1 569 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oto luksusowa oferta nieruchomości, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na sprzedaż wyjątkowy zestaw dwóch domów położonych na przestronnej, pięknie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kochasz klimat starych kamienic?

    Szczecin » ul. Jagiellońska

    • 770 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – ul. Jagiellońska, Szczecin (Centrum)

  • 4-pokojowe mieszkanie na os. Słonecznym

    Szczecin » ul. Jasna

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Słonecznym (blisko pętli tramwajowej).Oferta idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko - sklepy, szkoły, przedsz...

  • Mieszkanie na parterze na os. Majowym

    Szczecin » ul. Łubinowa

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na parterze na osiedlu Majowym.Idealna oferta dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko- sklepy...

  • Apartamentowiec na Osowie, ogród 200 m2

    Szczecin » ul. Wymarzona

    • 995 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości klasy Premium. Nowoczesny, wykończony z najwyższą starannością apartamentowiec o powierzchni 60,43 m², zlokalizowany na parterze...

  • Dzialka ogrodowa do sprzedazy
    1 / 3
    Dzialka ogrodowa do sprzedazy

    Szczecin

    • 96 000 zł cena
    • 573 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren dzialki jast na calosci uzbrojony w drenaz skutecznie odprowadza deszczowke, domek z dwoma pokojami -toaleta-pomieszczenie gospodarcze, drzewa owocowe, krzewy malin jerzyn ,...

  • Działka budowlana 2001m2,Pilchowo,plan,media,las.

    Pilchowo

    • 686 400 zł cena
    • 2 001 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy Państwu interesującą ofertę nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Pilchowie, gm. Police, powiat policki, ul. Warszewska, o powierzchni 0.2001 ha. Użytek- RVI 0.2001...

  • 1 / 4
    Działka Budowlana na styku Warszewa i Bukowa

    Szczecin » ul. Cykady

    • 699 000 zł cena
    • 803 m2 powierzchnia
    • 871 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 803 m², zlokalizowana w dzielnicy Szczecin Bukowo, przy ulicy Cykady.Opis nieruchomości: Przeznaczenie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jed...

  • Piękne 3 pokoje gotowe do zamieszkania

    Szczecin » ul. Krasińskiego

    • 699 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m², zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Krasińskiego (róg Duńskiej)Lokal znajduje się na 2. piętrze budyn...

  • Funkcjonalny garaż z regałami i oświetleniem.

    Szczecin

    • 60 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję solidny, murowany garaż położony przy ulicy Rugiańskiej – miejsce, które sprawdzi się nie tylko jako bezpieczna przestrzeń do parkowania auta, ale również jako...

  • Działka na sprzedaż o pow. 1571 m2, Żelechowa.

    Szczecin » ul. Nehringa

    • 270 000 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntowa niezabudowana o powierzchni 1571 m², położona w cichej części Szczecina – Żelechowa, przy ul. Nehringa. Działka ma nieregularny kształt, z dobrym dojaz...

  • Wyjątkowe 4.pok. mieszkanie z duszą w kamienicy!

    Szczecin » ul. Śląska

    • 1 250 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 10 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie z artystyczną duszą w przedwojennej kamienicy na ul. Śląskiej przy pl. Grunwaldzkim w Szczecinie, gdzie historia splata się z nowoczesnym...

  • Na sprzedaż PIĘTRO przedwojennej WILLI w centrum

    Szczecin » Śródmieście » ul. Wielkopolska

    • 2 499 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 15 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro piękniej poniemieckiej willi przy ul. Wielkopolskiej, w reprezentacyjnej części centrum Szczecina z kami...