• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Kliniska Wielkie

    • 640 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 1 350 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 6 888 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Kawalerka do generalnego remontu, Łękno

    Szczecin » ul. Gorkiego

    • 99 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 6 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przedstawione zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację mieszkania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania do generalnego remontu położonego na czwartym piętrz...

  • DZIAŁKA pod OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH

    Szczecin » ul. Pastelowa

    • 1 380 000 zł cena
    • 21 150 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA Cena!Obniżka ceny o 680 000 zł !Idealna propozycja dla Deweloperów pod budowę osiedla domów jednorodzinnych lub jako BANK Ziemi.Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa n...

  • Działka Tanowo,gm.Police 1.74ha,plan-usługi,dr asf

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 3 700 000 zł cena
    • 17 400 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 1.7400 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 1...

  • Piękny ekonomiczny i ekologiczny dom.

    Kliniska Wielkie

    • 1 440 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty dostępnej wyłącznie u nas! Przedstawiamy ekonomiczny i ekologiczny dom wolnostojący z garażem w bryle i wiatą na drugi samoc...

  • Działka Tanowo,0.3144ha,plan zagospod.-rolna.

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 471 000 zł cena
    • 3 144 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3144 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0...

  • Działka Tanowo,0.3362ha,plan miejsc.-rolna.

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 504 000 zł cena
    • 3 362 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3362 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka,Tanowo,gm.Police,3166m2,plan-usługi.

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 166 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3166 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0....

  • Działka,Tanowo,0.3143ha,plan-rolna.

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 471 400 zł cena
    • 3 143 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3143 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0....

  • Działka Tanowo,plan-usługi,3233m2,łączna-1.74 ha.

    Tanowo » ul. Szczecińska

    • 1 130 000 zł cena
    • 3 233 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3233 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0....

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście-centrum

    Szczecin » Śródmieście

    • 820 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych. położone na I piętrze w kamienicy w Centrum. Klatka schodowa czysta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jeden z wyjście...

  • 1 / 2
    Działka 2240 m2,Kliniska Wielkie, gm. Goleniów

    Kliniska Wielkie

    • 335 000 zł cena
    • 2 241 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w Kliniskach Wielkich, gm. Goleniów, powiat goleniowski, o powierzchni 2241 m2 ( łącznie),tj: powierzchnia działki wynosi 2090 m2...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goleniów

    • 529 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Ekskluzywny lokal przy Kaskadzie

    Szczecin » Śródmieście » ul. Kaszubska

    • 1 800 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szczecin/C.H Kaskada - ekskluzywny lokal pod działalność biurową. Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny lokal o imponującej powierzchni 146,06 m2, usytuowany w prestiż...

  • Działka 5266m2,Szczecin, Bukowo.

    Szczecin

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 266 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana m. Szczecin, dzielnica Bukowo, o powierzchni 5266 m2. Działka położona w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej...

  • Działka rekreacyjna, ROD Korab, 413m2, piękny domek, pełne wyposa...

    Szczecin

    • 80 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawa do działki i wszystko co znajduje się na działce, wraz z nasadzeniami) położoną w ustronnym miejscu ogródków działkowych ROD Korab. *Więcej zdjęć mogę przesłać w...

  • Lokal - Centrum, świetna lokalizacja, parking.

    Szczecin

    • 690 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż ładny, zadbany lokal po usługach kosmetyczno- fryzjerskich, o powierzchni 121,01 m2. Położony jest bezpośrednio przy ulicy z ogólnodostępnym parkingiem. Składa się z...

  • ROD"SKARBÓWKA"DOM REKREACYJNY,NA DZIAŁCE 420M2.

    Szczecin

    • 329 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponujemy do zakupu zlokalizowany na działce o powierzchni 420 m2, dom rekreacyjny, murowany, na Rodzinnych Ogrodach Działkowych pn.""SKARBÓWKA'', m. Szczecin. Dom rekreacyjny...

  • Mieszkanie 2 pokojowe na Pogodnie

    Szczecin

    • 480 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie do remontu o pow. 58,8 m2 położone na parterze w budynku wielorodzinnym na Pogodnie. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - łazienki...