• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Działka o pow. 768 m2 Inwestycja 12 lokali mieszk.

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 598 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położona przy Puszczy Bukowej, cicha, malownicza i spokojna leśna okolica. Działka zlokalizowana jest w okolicy ulicy Radosnej. Szybki wyjazd na drogę A6. Do mias...

  • 66,80mkw 3 pokoje, podział na 2 lokale, CH Turzyn

    Szczecin » al. Bohaterów Warszawy

    • 480 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Już w sprzedaży, atrakcyjna nieruchomość w samym Centrum Szczecina, tuż przy Galerii Handlowej Turzyn. 3-pokojowe mieszkanie powstało z połączenia 2 mieszkań:Kawalerki oraz 2-pokoj...

  • Mieszkanie Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego

    Szczecin » ul. Dunikowskiego

    • 349 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ofertę stanowi 2 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach.Na powierzchnię użytkową 45,82 mkw. składa się:  - przestronny salon z wyjściem na balon - łazienka z WC- k...

  • Działka Szczecin Bukowo

    Szczecin

    • 650 000 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 640 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę w dzielnicy Bukowo, z pięknym widok na jezioro Dąbie i rzekę Odrę. Miejsce dla osób ceniących sobie spokój ,ciszę i bliskość z naturą.ale z dobrym dojazdem do c...

  • 1 / 4
    Wołczkowo działka z pełnym uzbrojeniem.

    Wołczkowo

    • 525 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołczkowie z pełnym uzbrojeniem,w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 1000m2,kształt prostokata, wymiary 22m x 46m.Świetny dojazd drogą asfaltową....

  • 1 / 3
    Bliźniak w Tanowie

    Tanowo

    • 766 800 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Tanowie. Powierzchnia użytkowa 98,87m2, na którą składają się: PARTER -wiatrołap, -salon, -kuchnia, -łazienka, PIĘTRO -korytarz,...

  • 1 / 3
    Bliźniak w Tanowie

    Tanowo

    • 770 040 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Bliźniak w Tanowie

    Tanowo

    • 790 650 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Szczecin » ul. Kaszubska

    • 4 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia od października 2023 r. Przedmiotem oferty jest lokal biurowy, położony na parterze kamienicy na ul. Kaszubskiej. Doskonała lokalizacja dla prawników, blisko sąd, lub...

  • wynajme miejsce parkingowe w szczecinie

    Szczecin

    • 300 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę miejsce parkingowe w szczecinie na ul. Poznańskiej ,osiedle Garden House cena 300 zl za miesiąc. tel. [tel]

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Szczecin » ul. Stare Miasto

    • 16 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Lokal 3 poziomy + 2 łazienki + sala sprzedaży + kuchnia z jadalnią. Lokal w nowym budynku przy Hotelu Podzamcze Stare Miasto Szczecin. Na powierzchnię 220 m2 składa si...

  • Śródmiejskie mieszkanie w futurystycznym stylu

    Szczecin » Śródmieście » ul. Bolesława Krzywoustego

    • 910 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu rewelacyjną ofertę. Oferujemy piękne i futurystyczne 5-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na pierwszym piętrze w tr...

  • Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym
    1 / 5
    Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym

    Szczecin

    • 1 600 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Duża kawalerka na wynajem w pełni umeblowana i wyposażona. W pokoju kanapa, fotele, szafa, komody, biurko. Osobna kuchnia do dyspozycji kuchenka gazowa, lodówka, czajnik elektryczn...

  • Rzędziny,2000m2,zabud. jednorodzinna,las-park.

    Rzędziny

    • 400 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rzędziny – wieś w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dobra, powiat policki, przy granicy polsko-niemieckiej. Proponujemy do zakupu...

  • Działka Rzędziny

    Rzędziny

    • 355 000 zł cena
    • 2 041 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Rzędziny,2001m2,zabud. jednorodzinna,las-park.

    Rzędziny

    • 400 200 zł cena
    • 2 001 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Rzędziny,2041m2,zabuowa jednorodzinna,las,park

    Rzędziny

    • 525 000 zł cena
    • 2 625 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Szczecin » os. Centrum

    • 4 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KLUCZE W BIURZE LOKAL UŻYTKOWY O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 81,77m2, POŁOŻONY W CENTRUM SZCZECINA PRZY UL. ŚWIĘTEGO DUCHA (okolice Starego Miasta, Mostu Długiego)...

  • Mieszkanie 125m2 z ogródkiem.

    Szczecin

    • 460 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie z ogródkiem w oferowanej cenie to gratka w tej okolicy. Przy ulicy Goleniowskiej atrakcyjne mieszkanie na poddaszu jednopiętrowego budynku. Opróc...

  • Niepowtarzalna oferta dla inwestora.

    Szczecin

    • 1 120 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dwa niezależne mieszkania i hala z potencjałem w cenie poniżej kosztów budowy. Działka gratis! Na gruncie 1127m2 budynek o pow. całkowitej 700m2,użytkowej 551m2. Na parterze budyn...