mieszkanie na sprzedaż
1 kwi 2026

3. pokoje + 18m2 strych, po remoncie, przy Hanza

woj. Zachodniopomorskie pow. Szczecin gm. Szczecin
Dodane 1 miesiąc temu, środa, 1 kwiecień 2026 18:20
495 000 zł 54 m2
495 000 zł 54 m2 9 167 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 54 m2
Cena za metr 9 167 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 5
ID oferty K37500261

Opis

! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.

Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m². Nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie – w ścisłym centrum miasta przy ul. Odzieżowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Hanza Tower. Lokal usytuowany jest na ostatnim, 5. piętrze zadbanego budynku z lat 70.

WNĘTRZE I STANDARD
Mieszkanie przeszło gruntowny remont, dzięki czemu nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W ramach prac wymieniono wszystkie instalacje (wod-kan i elektryczną), położono gładzie, zamontowano nową stolarkę drzwiową i okienną oraz nowoczesne podłogi.

Na przestrzeń 54 m² składają się:
Przestronny salon (pokój dzienny).
Dwie komfortowe sypialnie (mniejsza położona obok łazienki).
Funkcjonalna kuchnia połączona z jadalnią.
Nowoczesna łazienka z kabiną prysznicową.
Przedpokój.
Ważne: Pełne umeblowanie oraz sprzęt AGD widoczny na fotografiach są wliczone w cenę sprzedaży.

DODATKOWE ATUTY I BUDYNEK
Nieruchomość mieści się w ocieplonym bloku z czystą klatką schodową. Brak sąsiadów na tym samym poziomie oraz wysokie piętro gwarantują ciszę, prywatność oraz doskonałe doświetlenie wnętrz.

Poddasze: Właściciele mieszkania mogą nieodpłatnie korzystać z ok. 18-metrowego pomieszczenia na strychu (wejście z klatki na tym samym piętrze) .
Media: Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej.