• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Lokal użytkowy Szczecin Bezrzecze, Szeroka
    1 / 15
    Lokal użytkowy Szczecin Bezrzecze, Szeroka

    Szczecin

    • 1 295 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 15 059 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz reprezentacyjnego lokalu, który zrobi wrażenie na Twoich klientach i zapewni komfort pracy każdego dnia? Ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz i jeszcze więcej. Lok...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 369 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 14 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż oferuję nowe, nigdy zamieszkałe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m, położone na 5. piętrze w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym na poziomie -1, zloka...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Bohaterów Getta Warszawskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Bohaterów Getta Warszawskiego

    Szczecin

    • 1 299 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż prestiżowy lokal o powierzchni ok 145m2 z duźą witryną na ulicę. Nowy, piękny, wyremontowany lokal o bardzo wysokim standardzie gotowy do użytku bez żadnych dodatkowyc...

  • Mieszkanie Szczecin Bezrzecze, Koralowa
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Bezrzecze, Koralowa

    Szczecin

    • 360 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka w Bezrzeczu. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne sklepy, usługi, gastronomia. Nieruchomość znajduje s...

  • Mieszkanie Szczecin świerczewo, Piękna
    1 / 3
    Mieszkanie Szczecin świerczewo, Piękna

    Szczecin

    • 319 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,86m2, położone na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku w dzielnicy Świerczewo (ul.Piękna) To idealna propozycja d...

  • Dom Szczecin
    1 / 9
    Dom Szczecin

    Szczecin

    • 9 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom na wynajem - Szczecin, ul. Chlebowa| idealny dla firm / pracowników Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w Szczecinie, doskonały pod zakwaterowan...

  • Dom Żdżary gm. Goleniów
    1 / 9
    Dom Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 739 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 390 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż - Zdżary k. Goleniowa - 769 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w spokojnej miejscowości Zdżary...

  • Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Dunikowskiego
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Dunikowskiego

    Szczecin

    • 329 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji - Pomorzany, ul. Dunikowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka z balkonem o pow. 34 m2, os. Bukowe,
    1 / 7
    Kawalerka z balkonem o pow. 34 m2, os. Bukowe,

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkc...

  • Kawalerka plus! Na wynajem, Stare Miasto
    1 / 14
    Kawalerka plus! Na wynajem, Stare Miasto

    Szczecin

    • 1 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem kawalerka z dodatkowym aneksem sypialnianym zlokalizowana w niskim bloku na 1-szym piętrze na Starym Mieście przy Katedrze. Mieszkanie po remoncie, zostań jego pierwszym...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Duńska
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Duńska

    Szczecin

    • 2 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem do wynajęcia znajdującego się przy ul. Duńskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budyn...

  • Mieszkanie Szczecin Bukowo, Policka
    1 / 5
    Mieszkanie Szczecin Bukowo, Policka

    Szczecin

    • 399 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe (39,8m2) znajdujące się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Budynek z 2006 roku usytuowany przy ul. Polickiej, spokojna i dobrze skomuni...

  • Wynajmę od kwietnia mieszkanie w centrum z parkingiem
    1 / 7
    Wynajmę od kwietnia mieszkanie w centrum z parkingiem

    Szczecin

    • 2 250 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Witam , wynajmę od kwietnia br. Jednej lub dwom dorosłym osobom 2 - pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym w różne części mias...

  • Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż
    1 / 11
    Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż

    Komarowo

    • 397 000 zł cena
    • 140 073 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka rolna położona w obrębie Inina, w gminie Goleniów, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni 14,0073 ha oferuje wyją...

  • Dom Szczecin Osów
    1 / 6
    Dom Szczecin Osów

    Szczecin

    • 789 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    789 999 zł cena tylko do 10.05.2026! - Po tym terminie cena wrośnie To ostatnie dni, aby wybrać segment z największym ogrodem w inwestycji. Szukasz 4 pokoi w cenie mieszkania w...

  • Dom Pilchowo gm. Police
    1 / 7
    Dom Pilchowo gm. Police

    Pilchowo

    • 759 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    759 999 zł cena tylko do 10.05.2026! Po tym terminie cena wraca do 799 000 zł. To ostatnie dni, aby wybrać najlepszy segment i zarezerwować go na obecnych warunkach. Szukasz 4 p...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 97 785 zł cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6, n...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, al. gen. Sikorskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, al. gen. Sikorskiego

    Szczecin

    • 439 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,71 m (44 m powierzchni użytkowej), położone na 4. piętrze kamienicy w Śródmieściu Szczecina. Układ mieszkania Lokal...

  • Piękna zagospodarowana działka ROD!!
    1 / 11
    Piękna zagospodarowana działka ROD!!

    Szczecin

    • 45 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wiosna ,lato to czas gdzie chcemy spędzać czas od zgiełku ,hałasu w ciszy ,zieleni ,słuchać śpiewu ptaków. Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej ROD z domkiem muro...

  • Nowe 4 pokojowe do wykończenia !
    1 / 3
    Nowe 4 pokojowe do wykończenia !

    Szczecin

    • 706 968 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 877 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji . Pełna infrastruktura w zasięgu ręki .Niedaleko Staw Brodowski ,Fabryka wody . Nieruchomość w stanie dewel...