• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Mieszkanie Szczecin Zawadzkiego
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Zawadzkiego

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe - rozkładowe, które znajduje się przy ulicy Romera. Powierzchnia mieszkania to ok 42 m2 na które składa się salon z wyjściem na balkon. sypialnia,...

  • Sprzedam! 3 pokoje | ogródek | garaż | 67,5 m²
    1 / 14
    Sprzedam! 3 pokoje | ogródek | garaż | 67,5 m²

    Szczecin

    • 750 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m², położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania wchodzą...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 1 890 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w miejscu, które daje spokój, przestrzeń i realną jakość życia - bez kompromisów? Wyobraź sobie dom, do którego wchodzisz i od razu wiesz, że to jest to. Przemyśl...

  • 1 piętro, wysoki standard, zielona okolica, klimatyzacja
    1 / 6
    1 piętro, wysoki standard, zielona okolica, klimatyzacja

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaję rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone na zielonej i spokojnej dzielnicy- Dąbie. Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają wizualizację. Mieszkanie bbecnie w trakcie gene...

  • Mieszkanie Szczecin osiedle Kaliny, 26 Kwietnia
    1 / 6
    Mieszkanie Szczecin osiedle Kaliny, 26 Kwietnia

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni43,50 m2, położone na pierwszym piętrze, w polskim wieżowcu, w zielonej i spokojnej dzielnicy Świerczewo. Na pow...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brodzińskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brodzińskiego

    Szczecin

    • 3 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego z ogródkiem znajdującego się na parterze domu jednorodzinnego w urokliwej i spokojnej części Pogodna. Cicha i...

  • 3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice
    1 / 17
    3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice

    Warzymice

    • 889 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących ko...

  • Działka Marina w Stepnicy do zabudowy.
    1 / 6
    Działka Marina w Stepnicy do zabudowy.

    Stepnica

    • 449 000 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka na sprzedaż w Stepnicy – tuż przy marinie! Wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch połączonych działek o łącznej powierzchni 1234 m², położona w niezwykle...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje, parter, balkon, os. Kresy I

    Warzymice

    • 590 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z balkonem – os. Kresy I, Warzymice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m², położone na parterze w niskim bloku na spokojnym osiedlu os. Kresy I w Warzy...

  • 3-pokoje z dużym garażem w cenie ul. Hoża

    Szczecin » ul. Hoża

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wy...

  • Mieszkanie Szczecin, Grażyny
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin, Grażyny

    Szczecin

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** *Pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (45,55m2) znajdujące się na 4 piętrze w 4...

  • Słoneczne 2-pok. Warzymice 569 tys. gotowe!

    Warzymice » park Przy ul. Lipowej

    • 569 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą jasnego, komfortowego i gotowego do natychmiastowego zamieszkania 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m², położonego na kamer...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa
    1 / 6
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa

    Dołuje

    • 329 000 zł cena
    • 819 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 819 m położona w miejscowości Dołuje, gmina Dobra (Szczecińska), przy ul. Rysiowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej ok...

  • Środkowy segment z dużym garażem, 4-pokoje ogródek
    1 / 9
    Środkowy segment z dużym garażem, 4-pokoje ogródek

    Szczecin

    • 889 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 9 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja w Prżęsocinie, na trasie Szczecin Północ - Police. Zamieszkaj w nowym w pełni rozkładowym domu w pięknej i malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie niskiej kameralne...

  • Skrajny segment, 2 m.parkingowe,, 4-pokoje ogródek
    1 / 10
    Skrajny segment, 2 m.parkingowe,, 4-pokoje ogródek

    Szczecin

    • 859 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Kliniska Wielkie gm. Goleniów, Rzemieślnicza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kliniska Wielkie gm. Goleniów, Rzemieślnicza

    Kliniska Wielkie

    • 2 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa. Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 km Kliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wiel...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Świergotki
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Świergotki

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest wynajem dwupokojowego mieszkania położonego w nowym budynku przy ul. Świergotki w Szczecinie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut s...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna
    1 / 2
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 700 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego w nowej inwestycji Dewelopera J.W. Construction - NAD ODRĄ - przy ul. Celnej. Lokalizacja przy bulwarach szczecińsk...

  • Działka - zabudowa wielorodzinna -20min od centrum
    1 / 7
    Działka - zabudowa wielorodzinna -20min od centrum

    Szczecin

    • 16 500 000 zł cena
    • 46 251 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną. Zaledwie 20 minut od centrum Szczecina. Właściciel przygotował 2 koncepcje zabudowy działki: 1. Koncepcja: - łączna ilość mieszkań...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście

    Szczecin

    • 749 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i dużą piwnicą - Szczecin, ul. Langiewicza Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzc...