• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 440)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 38m2, klimatyczne w świetnej lokalizacji między Aleją Niepodległości a ulicą Wołoską. Około 7 minut piechotą do stacji metra Racławicka. Przystanki tramwaj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Górczewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Górczewska

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, w doskonałym punkcie komunikacyjnym - pomiędzy stacjami metra M2 Księcia Janusza i Ulrychów (zbliż...

  • sprzedam bezpośrednio 3 pokoje 57 m2 Warszawa Bernardyńska17
    1 / 12
    sprzedam bezpośrednio 3 pokoje 57 m2 Warszawa Bernardyńska17

    Warszawa

    • 794 999 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Jestem właścicielem i sprzedaję 3-pokojowe 57 m2 odnowione mieszkanie, Warszawa Mokotów, cena 794 999 zł, tel. [tel] Mieszkanie przy ul Bernardyńskiej 17 znajduje się...

  • Komfortowe 3 pokoje przy metrze Służew z balkonem
    1 / 10
    Komfortowe 3 pokoje przy metrze Służew z balkonem

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 58 m² | Metro Służew | Balkon | Garaż | Piwnica Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizo...

  • Wynajmę pawilon handlowy
    1 / 2
    Wynajmę pawilon handlowy

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę pawilon handlowo-usługowy – świetna lokalizacja! Do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy, 25 m zlokalizowany na bazarku przy ul.Aleji Lotników 1. Pawilon jest nowy , gotowy...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 13 640 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 11 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nie...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 9 920 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 8 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Property Off...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 907 600 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 20 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że ak...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 355 580 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 20 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 8 680 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 7 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 889 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 7 piętrze w nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 6 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 5 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nier...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 282 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 964 110 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 2 570 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko stacji Metro Świętokrzyska -------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25,70 m2 na 1 piętrze budynku biurowego, w samym centrum War...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 7 440 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 6 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nier...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 230 174 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 21 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 427 800 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 24 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 173 744 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 7 440 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 6 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nier...