• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 747 € cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Do wynajęcia prestiżowe BIURO w centrum Warszawy - Crown SquareAdres: ul. Przyokopowa 31, WarszawaPowierzchnia: 268,80 m²Lokalizacja: Ścisłe centrum...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Chrzanów rynek pierwotny ul. Szeligow...

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 777 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Devel...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Dzika

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dzika

    • 1 846 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 17 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament na MuranowieNa sprzedaż bardzo przestronny apartament położony na Muranowie, przy ulicy Dzikiej. Mieści się na zamkniętym osiedlu, na 4 piętrze budynku z 1995 roku z win...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 800 936 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 16 piętro

    Mieszkanie | 2 pokoje | rondo WiatracznaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 607 € cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa PRZESTRZEŃ BIZNESOWA w sercu Warszawy - Twoja firma zasługuje na więcej! Perła biznesowej Woli - nowoczesny budynek Crown Square przy ul. Przyokopowej 31. - 2 minuty od m...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Romualda Mielczarskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Mielczarskiego

    • 1 989 500 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 17 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękny apartament | 110,50 m² | Kabaty, Ursynów, Warszawa | 0% prowizjiNa sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m², położony na pierwszym piętrz...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, rynek pierwotny ul. Marywylska

    Warszawa » Targówek

    • 766 809 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem i loggią w dobrej lokalizacji (Targówek/Białołęka) Oddane do użytku! Zero Prowizji! Zero PCC!Dysponujemy przestronnymi mieszkani...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Skarbka Z Gór

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 518 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej BEZ Podatku PCC!Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, BiałołękaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o powier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 759 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Arc...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 849 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe i zadbane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym | Warszawa WłochyNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,78 m²...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 4 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Lazurowej.Południowa ekspozycja okien daje gwarancj...

  • segment środkowy Nowe Grocholice
    segment środkowy Nowe Grocholice

    Nowe Grocholice

    • 1 375 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością,...

  • 3 pełne pokoje, oddzielna kuchnia obok PKP Ursus
    1 / 14
    3 pełne pokoje, oddzielna kuchnia obok PKP Ursus

    Warszawa

    • 535 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    3 pełne pokoje, obok PKP Ursus, do remontu w świetnej cenie tylko 535 000 zł! UWAGA: czynsz za mieszkanie od 1 kwietnie 2026 roku został podwyższony do kwoty 711 PLN. Czynsz z...

  • Mieszkanie przy Omulewskiej 57 m2, 3 pokoje+ garaż
    1 / 16
    Mieszkanie przy Omulewskiej 57 m2, 3 pokoje+ garaż

    Warszawa

    • 5 390 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Do wynajęcia , trzypokojowe mieszkanie na Pradze Południe, przy ul. Omulewskiej. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 12 piętrowym apartamentowcu. Zielony dziedziniec na tereni...

  • Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą
    1 / 16
    Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą

    Stefanowo

    • 18 500 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny, wolnostojący budynek łączący przestrzeń usługową z komfortową częścią mieszkalną. To idealna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działa...

  • Przestronny lokal z witrynami, 5 min Metro Kabaty
    Przestronny lokal z witrynami, 5 min Metro Kabaty

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy na Kabatach, przy ulicy Dembego, położony na parterze budynku z 1999 roku. Wejście oraz witryny wychodzą na ulicę Zaruby, w otoczeniu innych loka...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Władysława Smoleńskiego

    Warszawa » Bielany » ul. Smoleńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji „Apartamenty Marymont” w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Warszawy.To i...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny

    Warszawa » Białołęka

    • 25 600 zł cena
    • 556 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal magazynowy o powierzchni 556 mkw z wydzielonymi pomieszczeniami zaplecza socjalnego (aneks kuchenny i 2 toalety). Lokal do aranżacji pod potrzeby klienta. Magazyn posi...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 599 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 67,70 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 9 198 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 82m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...