• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 436)
  • Dom Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 268 153 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 94m2 w nowej inwestycji na terenie Warszawy w dzielnicy Wawer rejon Aleksandrów. Segment idealny dla rodziny z dziećmi lub pary. PARTER: salon z kuchnią,...

  • 1 / 4
    Dom Konstancin-Jeziorna ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 430 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 134,67m2+ ogród o pow. 349m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 6 pokoi. Salon przestronny z miejscem na ja...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Władysława Umińskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Umińskiego

    • 729 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    3 pokoje | 65,2 m² | loggia | 9 piętro | duży potencjał | Praga-PołudnieNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 m², położone na 9. piętrze w 12-piętrowym budynku z win...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Bobrowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Bobrowiecka

    • 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,19 m², położona na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą i całodobową ochroną, przy...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Kamionek rynek pierwotny ul....

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Żupnicza

    • 1 095 864 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Praga Południe, termin oddania 4Q 2026.Mieszkanie o pow. 76,81 m2.Centralnym punktem osiedla będzie zielone patio - miejsce, które będzie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 899 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie | 57,49 m²| balkon | możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m² | Mokotów, Sielce - ul. Chełmska Cena: 899 000 złCena za m²: 15 637 zł/m²Powierzch...

  • Willa w zaciszu Józefosławia - droga prywatna.
    Willa w zaciszu Józefosławia - droga prywatna.

    Józefosław

    • 3 999 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz zadbanej nieruchomości na rynku wtórnym? Zadbany dom oraz działka z zaaranżowanym ogrodem zaprasza klientów do zapoznania się z ofertą sprzedaży i obejrzenia atrakcyjnej po...

  • Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki
    Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki

    Warszawa

    • 729 188 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kameralna inwestycja mieszkaniowa na pograniczu Ursus i Piastów Nowoczesna, kameralna inwest...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mokotów, ul. Kaukaska | 42,2 m² | 2 pokoje
    1 / 15
    Mokotów, ul. Kaukaska | 42,2 m² | 2 pokoje

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m², zlokalizowane przy ul. Kaukaskiej 6 na warszawskim Mokotowie (Stegny). Lokal gotowy do wprowadzenia Parametry...

  • Udział 1/8 w nieruchomości gruntowej (Krępa, gm. Lipowiec Ko
    1 / 5
    Udział 1/8 w nieruchomości gruntowej (Krępa, gm. Lipowiec Ko

    Krępa

    • 4 000 zł cena
    • 12 997 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: PL1P/GUp-s/523/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki: - udziału w wysokośc...

  • Sprzedam dom w stanie surowym z działką 1500m
    1 / 2
    Sprzedam dom w stanie surowym z działką 1500m

    Dawidy Bankowe

    • 1 800 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dawidy Bankowe ul. Boryny Duża działka 1500m Pow. użytkowa 139,16 m² Liczba pokoi 5 Rodzaj dachu dwuspadowy Pow. zabudowy 188,57 m² Garaż 2-stanowiskowy Poddasze użytkowe W...

  • Działka budowlana 1.5ha ogrodzona
    1 / 4
    Działka budowlana 1.5ha ogrodzona

    Sękocin Nowy

    • 12 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż ziemię w bardzo dobrym punkcie 1km od centrum handlowego Janki przy starej s7 Wszystkie media gaz prąd i woda Bez pośredników

  • Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie
    1 / 4
    Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W kamienicy z windą na 2. piętrze. Wygodne 2- pokojowe mieszkanie 34m2 z aneksem kuchennym i balkonem,. Okna zwrócone są na południe na cichą uliczkę Kirasjerów. Mieszkanie jest...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 12 214 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 198 m2, na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka

    Warszawa

    • 2 999 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 14 754 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.204m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 46 560 zł cena
    • 576 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.576 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 41 467 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.513 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nier...

  • Eleganckie 2 pokoje, gotowe do zamieszkania.
    Eleganckie 2 pokoje, gotowe do zamieszkania.

    Warszawa

    • 829 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Jeśli szukasz miejsca, w którym „standard premium” to coś więcej niż pusty slogan z broszury dewelope...

  • Wynajem mieszkania  Ursynów, Lake Park
    1 / 14
    Wynajem mieszkania Ursynów, Lake Park

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,54 m², położone w Warszawie przy ul. Pieskowa Skała, w prestiżowej dzielnicy Ursynów, na nowoczesnym osiedlu Lake Pa...