• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 427)
  • Wynajmę mieszkanie, 4 pokoje, garaż, 2 łazienki, balkon
    1 / 15
    Wynajmę mieszkanie, 4 pokoje, garaż, 2 łazienki, balkon

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4 pokojowe na wynajem – Ursus Factory 4 Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na 4. piętrze w nowej inwestycji. Układ pomieszcz...

  • Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, Stara Ochota
    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, Stara Ochota

    Warszawa

    • 1 085 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ZDJĘCIA POGLĄDOWE PRZESYŁAMY DROGĄ MAILOWĄ NA ŻYCZENIE ZAINTERESOWANYCH OSÓB Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego mieszkania na sprzedaż przy ul. Barskiej...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska

    Warszawa

    • 1 170 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 25 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Dwupokojowy, nowo wykończony, w pełni wyposażone apartament o powierzchni 46,9 m2 z TARASEM 50 M2! Podstawowe informacje: Z przyjemnoś...

  • Kawalerka z wyodrębnioną sypialnią+garaż i komórka
    Kawalerka z wyodrębnioną sypialnią+garaż i komórka

    Warszawa

    • 2 950 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie widne i słoneczne w nowym budynku z windą do poziomu garaży. Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD ( pralka, lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta induk...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 35 385 zł cena
    • 594 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 594m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 2 pokoje z mp + dostęp do basenu - Górna Droga 8
    1 / 9
    2 pokoje z mp + dostęp do basenu - Górna Droga 8

    Warszawa

    • 1 950 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTEPNE OD 2026-05-29! Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym oraz dostępem do basenu i siłowni przy ul. Górna Droga 8 w wars...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Ząbkowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Z...

    Warszawa

    • 1 055 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Nietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015.  Klimatyczn...

  • Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew
    Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, na Bielanach tuż przy stacji metra, na ulicy Wrzeciono 1, pierwsze piętro, w cztero piętrowym bloku. Trzy oddzielne pokoje zamy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Jaworzniaków 8, Rembertów, kawalerka pet friendly
    1 / 7
    Jaworzniaków 8, Rembertów, kawalerka pet friendly

    Warszawa

    • 1 700 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-17! Do wynajęcia przytulna, przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamienicy przy ul. Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie, w spokojnej...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krakowskie Przedmieście
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krakowskie Przedmieście

    Warszawa

    • 6 352 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Property Office (t...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 815 400 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,29 m², zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – Ursusie. Nieruchomość znajduje się w niskim,...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 78 167 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1313 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Kawalerka pet-friendly  blisko lasu-Jaworzniaków 8
    1 / 9
    Kawalerka pet-friendly blisko lasu-Jaworzniaków 8

    Warszawa

    • 1 650 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-31! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie. -Nieruchomość- Skł...

  • Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem

    Pruszków

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem – Pruszków | 40 m² + 44 m² taras | komórka lokatorska Szukasz stylowego mieszkania z charakterem i przestrzenią do życia (i relaksu na świ...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 1 089 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.77,84 m2 na 4 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 408 € cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 29,15 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Ostródzka

    Warszawa » Białołęka » ul. Ostródzka

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny, częściowo umeblowany dom o powierzchni ok. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceDom został odświeżony — pomieszczenia są odmalowa...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 265 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,20 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 620 € cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2-3 osób, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruc...