• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 414)
  • 3 oddzielne pokoje
    1 / 8
    3 oddzielne pokoje

    Warszawa

    • 5 400 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia trzypokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jana Kazimierza, na Woli. W skład lokalu o pow. 75 m2 wchodzi salon...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Łucka
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Łucka

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dla osób bez kotów. Do wynajęcia nowoczesny, jasny apartament o powierzchni 125 m2 usytuowany na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 1998 r na bliskiej Woli, róg ulicy Łuckie...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Erazma Ciołka
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Erazma Ciołka

    Warszawa

    • 1 570 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Komfortowe biuro 19,25 m² w budynku na Woli! Dostępne od 01.05.2026 Lokalizacja: 5 min spacerem od metra Księcia Janusza STANDARD: Nowoczesny budynek z windą Dostęp 24/7 + kont...

  • Na minimum 6 miesięcy
    1 / 9
    Na minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka 27 m2 na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz d...

  • Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 599 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wysta...

  • Mieszkanie Warszawa żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera

    Warszawa

    • 5 990 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia trzypokojowy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 66 m2, usytuowany na chronionym i monitorowanym osiedlu zamkniętym w znakomitej lokalizacji przy ulicy Rydyg...

  • Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy
    1 / 10
    Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy

    Pruszków

    • 1 349 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W Pruszkowie, w dzielnicy Bąki, w pobliżu pętli autobusowej w Piastowie przy ul. Ogińskiego (linie 716 i 717), dostępne są dwa nowe segmenty w stanie deweloperskim, w budynku dwulo...

  • Piaseczno_Łbiska.
    Piaseczno_Łbiska.

    Łbiska

    • 520 000 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka koło Piaseczna Łbiska uzbrojona. Gotowa do budowy domu jest ogrodzona siatką. Mapki i plan MPZP do wglądu osoby zainteresowanej. Prostokąt w zasadzie kwadrat zbliżony w za...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Ochota, ul. Lelechowska
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa Ochota, ul. Lelechowska

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowe 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku położonego na Ochocie przy ul. Lelechowskiej. Mieszkanie o pow. 60,60 m2 składa się z dużego sal...

  • Działka budowlana Chojnów gm. Piaseczno, Graniczka
    1 / 11
    Działka budowlana Chojnów gm. Piaseczno, Graniczka

    Chojnów

    • 465 000 zł cena
    • 1 477 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1477 m kw położona w miejscowości Chojnów w powiecie piaseczyńskim. Teren płaski, suchy, na działce pozostawiono kilka dorodnych drzew,...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 61 689 zł cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.667 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Nowy apartament 3 pokoje/taras/2x miejsce garaż
    1 / 12
    Nowy apartament 3 pokoje/taras/2x miejsce garaż

    Warszawa

    • 8 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesny apartament 3-pokojowy z tarasem – ostatnie piętro | 2 miejsca garażowe | dostępny od czerwca 2026 Do wynajęcia nowy, przestronny apartament 3-pokojowy, 4 piętro narożny...

  • 2 pokoje w kamienicy na Woli. Super dojazd!
    1 / 11
    2 pokoje w kamienicy na Woli. Super dojazd!

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 2 pokoje w sercu Woli – świetna komunikacja! Do wynajęcia słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m² przy ul. Okopowej 61 (Młynów). Lokal znajduje się na 2....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Giordana Bruna
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Giordana Bruna

    Warszawa

    • 469 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Mamy do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, znajdujące się na starym Mokotowie. Lokalizacja tego mieszkania jest na pewno znaczącym atutem - pod blokiem zaczyna się...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Filtrowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Filtrowa

    • 23 902 € cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1292 m2 na 6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 8 575 zł cena
    • 686 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 686 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 10 528 € cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 752 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Zgoda

    Warszawa » Śródmieście » ul. Zgoda

    • 16 025 € cena