• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Działka usługowo - budowlana

    Jaktorów

    • 880 000 zł cena
    • 3 677 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo - budowlana 3677m2 zlokalizowana w gminie Jaktorów, przylegająca do trasy 719. Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska na działce. Wymiary 85,51 x 43. Dz...

  • 1 / 3
    Działka budowlana blisko centrum Nadarzyna

    Nadarzyn

    • 629 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Nadarzynie blisko centrum miasta.Wjazd na działkę od wschodu, wymiary 28 x 35.7. Media w drodze.Dojazd drogą gminną, w sąsiedztwie nowa...

  • Działka Chrzanów duży

    Chrzanów Duży

    • 12 025 200 zł cena
    • 10 021 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna nieopodal Grodziska Mazowieckiego i autostrady A2 z północnej obwodnicy Grodziska Maz.Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajdu...

  • Atrakcyjna działka budowlana w centrum Jaktorowa

    Chylice-Kolonia

    • 230 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o pow.1060 m2 w kształcie trapezu o wymiarach 30m x 32m, w centrum Jaktorowa na osiedlu domów jednorodzinnych. Studium zakłada zabudowę mieszkalną i ni...

  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w miejscowości Płochocin o pow. 3000 m2. Istnieje możliwość połączenia z innymi działkami. Tereny przeznaczone dla potencjalnych działań inwestycyjnych o wielo...

  • Pęcice działka w atrakcyjnym miejscu 10.500 m2

    Pęcice » ul. Wąska

    • 2 700 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ofertą jest bardzo ciekawa działka, położona w atrakcyjnej okolicy. Całość składa się z dwóch działek; pierwszej o powierzchni 7200 m2 i drugiej 3300 m2. Możliwość dokupienia s...

  • 1 / 3
    Działka Teresin Kaski-działki

    Teresin

    • 269 000 zł cena
    • 2 803 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana położona w miejscowości Kaski gm.Baranów o powierzchni 2803 m2. Działka usytuowana bezpośrednio przy spokojnej drodze asfaltowej. Okolica to nowa...

  • 1 / 4
    Działka Nowy drzewicz

    Nowy Drzewicz

    • 420 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona przy drodze powiatowej. Idealne miejsce na zabudowę jednorodzinną w powiązaniu z funkcją usługową. Działka nie wymaga wycinki drzew, równa powierzchnia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka budowlana w Niepokalanowie

    Teresin

    • 301 600 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z możliwością działalności nieuciążliwej w miejscowości TERESIN blisko kościoła w Niepokalanowie.Nieruchomość posiada bramę wjazdową z wymierzonymi 2 działkami po...

  • Okazja, zadzwoń po szczegóły mkwadrat.eu !!

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 400 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIEPOWTARZALNA OKAZJA Nieruchomość nadaje się na każdą działalność (wys. pomieszczeń 3m) oprócz uciążliwej produkcji! Dom o pow. 246,5m2 w centrum Grodziska Mazowieckiego na dzi...

  • 1 / 4
    Działka Budy mszczonowskie

    Budy Mszczonowskie

    • 222 000 zł cena
    • 1 087 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 40 x 27. Działka z wjazdem z dwóch stron od ulicy asfaltowej i od drogi wewnętrznej - wygodna do zagospodarowania. Nieruchomość zgodnie z miejscowym...

  • Piękny teren pod rzemiosło uciążliwe.

    Radziejowice

    • 13 766 000 zł cena
    • 125 149 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rewelacyjny teren w kształcie zbliżonym do kwadratu w super lokalizacji. Objęty MPZP przeznaczony pod tereny rzemiosła uciążliwego symbol URu i pod lokalizację obiektów działalno...

  • Doskonała lokalizacja, duży współcz. zabud. MPZP!

    Kłudno Stare

    • 2 300 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna w Kłudnie Starym przy węźle autostradowym Grodzisk (miejscowość Tłuste). Jedyna taka w okolicy - kształtna działka średniej wielkości z dostępem d...

  • Ziemia rolna, Błonie, 50 % udziału

    Radzików

    • 273 000 zł cena
    • 13 520 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem oferty jest 50 % udział we własności działki rolnej (w ciągłej uprawie) o powierzchni 1,352 hektara położonej w okolicach Błonia. Dla terenu nieruchomości nie ma miej...

  • 1 / 2
    Działka Chlebnia 3km od Grodziska Maz.

    Chlebnia

    • 361 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna zlokalizowana w okolicach Grodziska Mazowieckiego, odległość od centrum 3 km. Teren bardzo równy, bez zadrzewień i zakrzewień.Działka przeznaczona w studium pod budow...

  • Działka w pobliżu lasu Wolica-Janki od mkwadrat.eu

    Wolica

    • 1 185 000 zł cena
    • 1 950 m2 powierzchnia
    • 608 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Wolica gm. Nadarzyn, koło Janek - okolica cicha, spokojna przy lesie, zabudowana domami jednorodzinnymi. Działka objęta miejscowym planem zagos...

  • 1 / 2
    Działka inwestycyjna obok trasy katowickiej

    Krze Duże

    • 9 372 000 zł cena
    • 78 100 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna o powierzchni 78.100m2 zlokalizowana w miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice. Przylega do trasy katowickiej bokiem 125m. Jest obowiązujący plan zagospodar...

  • 1 / 2
    Działka blisko 2 ha do podziału

    Badowo-Mściska

    • 440 000 zł cena
    • 19 600 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę zagrodową lub jednorodzinną. Prowadzi do niej asfaltowa droga gminna. Działkę można podzielić. Media: Prąd na działce, woda w drodze. Kanalizacja w planach g...

  • działka zadrzewiona blisko WKD

    Otrębusy

    • 749 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zlokalizowana w pobliżu lasu, na działce także piękny drzewostan, działka zalesiona wyciszona od sąsiadów i od ulicy. Bardzo blisko do stacji kolejki WKD Otrębusy. Ot...

  • 1 / 2
    Nowy lokal usługowy Piastów

    Piastów

    • 950 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWY LOKAL USŁUGOWY 97 M2 - ŚWIETNA LOKALIZACJA Uniwersalny lokal użytkowy o powierzchni 97 m2. Może być wykorzystany jako USŁUGOWY, HANDLOWY lub BIURO. Lokal na parterze, dostę...