• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 948)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 902 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,11 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 5 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone biuro, idealne dla firm poszukujących funkcjonalnej i reprezentacyjnej przestrzeni do pracy w dynamicznie rozwijającej się części Warsza...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Jaszowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Jaszowiecka

    • 739 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 23 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10.Na lokal składają się:- salon z anekse...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 975 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 19,50 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 271 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,25 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. pole...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 548 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 1 332 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Waryńskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Waryńskiego

    • 1 740 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 29 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 1 537 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.20,78 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 1 083 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 11 550 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 462 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 18 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MDP Partners przedstawia: Szukasz mieszkania, które łączy spokój zielonej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta we Włochach to dokładnie taki balans. Na sprzedaż komfort...

  • 2-stronna kawalerka przy Koźmińskim | Metro
    1 / 10
    2-stronna kawalerka przy Koźmińskim | Metro

    Warszawa

    • 657 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa, dwustronna kawalerka o powierzchni 36,8 m² przy ul. Szanajcy 18a. Lokal położony na 3 piętrze solidnego budynku z lat 50. (cegła), oferuje przestrzeń, wysok...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Batalionów Chłopskich
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Batalionów Chłopskich

    Warszawa

    • 656 750 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemo...

  • ✅Zobacz---> 2 p.obok ogródka Jordanowskiego✅
    1 / 10
    ✅Zobacz---> 2 p.obok ogródka Jordanowskiego✅

    Warszawa

    • 719 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskiej Pradze-Północ. Opis lokalu Mieszkanie dwustronne. Położone na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. W pokojach k...

  • Apartament z fenomenalnym widokiem na panoramę bezpośrednio nad Wisłą
    Apartament z fenomenalnym widokiem na panoramę bezpośrednio nad W...

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edward...

  • Wola, ul. Radziwie 7, 32 m2, meble, AGD
    1 / 6
    Wola, ul. Radziwie 7, 32 m2, meble, AGD

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Oferuję bezpośrednio do wynajęcia kawalerkę 32 m. kw w budynku Wola Tower przy ul. Radziwie 7. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mjr. Henryka Sucharskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mjr. Henryka Sucharskiego

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie  z loggią | Bemowo, okolice Hali Wola | funkcjonalny układ Do wynajęcia zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 11-piętr...

  • Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska
    Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska

    Legionowo

    • 645 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -...

  • Działka inwestycyjna Skierdy gm. Jabłonna, Lipowa
    Działka inwestycyjna Skierdy gm. Jabłonna, Lipowa

    Skierdy

    • 6 100 000 zł cena
    • 71 000 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki o łącznej powierzchni około 70 000 m², mają przeznaczenie sportowo-usługowe (oznaczone m.in. symbolem 2.US/UT w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego). Te grun...