• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 947)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Williama Lindleya

    Warszawa » Ochota » ul. Lindleya

    • 1 000 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu w nowoczesnym biurowcu klasy A na warszawskiej Ochocie, w okolicach ulicy Lindleya, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 148 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 25,52 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy
    DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy

    Warszawa

    • 3 490 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 8 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Mieszkanie Legionowo Grudzie, ul. Strużańska
    1 / 16
    Mieszkanie Legionowo Grudzie, ul. Strużańska

    Legionowo

    • 1 235 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z 2018 r w cichej i spokojnej części Legionowa na osiedlu zamkniętym/ Miejsce w garażu podziemnym plus loggia 23 m2 ! Oferujmy mieszkanie położone...

  • Działka 400m2 z domem do generalnego remontu
    1 / 15
    Działka 400m2 z domem do generalnego remontu

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę wraz z domem do generalnego remontu lub wyburzenia na Warszawskiej Białołęce - Henrykowie przy Ulicy Wiklinowej. Sąsiedztwo stanowią budynki jednorodzinne w zabudo...

  • Wynajme kawalerke ochota
    1 / 3
    Wynajme kawalerke ochota

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Dzień Dobry. Posiadam mieszkanie do wynajęcia na Ochocie, kawalerka jest po remoncie i znajduje się w bloku na 10 piętrze na ulicy Geodetów 8. Czynsz 2.800 zł plus czynsz adminis...

  • Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.
    Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.

    Adamówek

    • 4 999 997 zł cena
    • 1 153 m2 powierzchnia
    • 4 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stajnia na etapie końcowym realizacji na ponad 4-hektarowej działce. Budynek stajni jest murowany, dwukondygnacyjny. Jest na końcowym etapie realizacji. Część parterowa składa s...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 918 734 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Bez prowizji!Bez PCC!Zakup od dewelopera!Oddane do użytku!Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu położonym na Mokotowie, w atrakcyjnej lokalizacji! W bliskim sąsiedztwie Galeria M...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Skarbka Z Gór

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 528 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, Białołęka BEZ Podatku PCC!Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiejNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o powier...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 747 € cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Do wynajęcia prestiżowe BIURO w centrum Warszawy - Crown SquareAdres: ul. Przyokopowa 31, WarszawaPowierzchnia: 268,80 m²Lokalizacja: Ścisłe centrum...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Chrzanów rynek pierwotny ul. Szeligow...

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 777 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Devel...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Dzika

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dzika

    • 1 846 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 17 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament na MuranowieNa sprzedaż bardzo przestronny apartament położony na Muranowie, przy ulicy Dzikiej. Mieści się na zamkniętym osiedlu, na 4 piętrze budynku z 1995 roku z win...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 800 936 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 16 piętro

    Mieszkanie | 2 pokoje | rondo WiatracznaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna...

  • Lokal Wólka Radzymińska ul. Wirażowa

    Wólka Radzymińska » ul. Wirażowa

    • 990 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    EKSLUZYWNA INWESTYCJA - KOMPLEKS SPORTOWO-REKREACYJNY Z 2 DOMKAMI WYNAJEMOWYMIDoskonała lokata kapitału - ROI nawet do 20% rocznie!Lokalizacja: Blisko Jeziora Zegrzyńskiego - cisza...

  • Mieszkanie Jabłonna rynek pierwotny ul. Malinowe Lato

    Jabłonna » ul. Babie Lato

    • 709 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bez prowizji!Bez PCC!Zakup od dewelopera!Oddane do użytku!Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu w Jabłonnej, położonym w zacisznym miejscu.Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 6...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 607 € cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa PRZESTRZEŃ BIZNESOWA w sercu Warszawy - Twoja firma zasługuje na więcej! Perła biznesowej Woli - nowoczesny budynek Crown Square przy ul. Przyokopowej 31. - 2 minuty od m...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Romualda Mielczarskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Mielczarskiego

    • 1 989 500 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 17 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękny apartament | 110,50 m² | Kabaty, Ursynów, Warszawa | 0% prowizjiNa sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m², położony na pierwszym piętrz...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, rynek pierwotny ul. Marywylska

    Warszawa » Targówek

    • 766 809 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem i loggią w dobrej lokalizacji (Targówek/Białołęka) Oddane do użytku! Zero Prowizji! Zero PCC!Dysponujemy przestronnymi mieszkani...

Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 518 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej BEZ Podatku PCC!Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, BiałołękaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o powier...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 759 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Arc...