• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • wynajme kawalerke
    wynajme kawalerke

    Rybnik

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    wynajme kawalerkew centrum rybnika

  • wynajem mieszkania
    wynajem mieszkania

    Rybnik

    • 1 700 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    wynajmę mieszkanie w centrum rybnika dworek 1700 plus oplaty 950 pln

  • wynajme
    wynajme

    Rybnik

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    wynajmę m4 w centrum rybnika oś sławików

  • Działka budowlana Gliwice Podlesie
    Działka budowlana Gliwice Podlesie

    Gliwice

    • 748 800 zł cena
    • 936 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 936 m2/w trakcie podziału/,o wymiarach ok 25x34 m/,w bardzo dobrej lokalizacji Gliwic ,w dzielnicy Podlesie.Działka p...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 219 000 zł cena
    • 2 679 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 679m2 - terenu budowlanego ok. 2 000 m2, 670m -...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 259 000 zł cena
    • 2 762 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 762m2 - terenu budowlanego ok. 2 700 m2, 62m -...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 489 000 zł cena
    • 5 631 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Ofertę Trzech Działek Budowlanych graniczących z sobą - położone w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzch...

  • Ogródek działkowy, działka rekreacyjna w dobrej lokalizacji
    Ogródek działkowy, działka rekreacyjna w dobrej lokalizacji

    Zabrze

    • 95 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną z dużym potencjałem, o pow. 425 m², znajdującą się na ROD 1000-lecia w Zabrzu Działka jest rewelacyjnie położone w środkowej, szerokiej części aleji,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Podnajme lokal ul. Toszecka
    Podnajme lokal ul. Toszecka

    Gliwice

    • 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do podnajęcia lokal użytkowy l w stanie dobrym z bezpłatnym parkingiem. Centralne ogrzewanie, ciepła woda i prąd w czynszu . w pomieszczeniu umywalka, wc na korytarzu. Lokal um...

  • Sprzedam ogród działkowy Gliwice
    Sprzedam ogród działkowy Gliwice

    Gliwice

    • 20 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogród działkowy im. 1-go Maja w Gliwicach przy Osiedlu Sikornik (ul. Rybnicka). Wielkość ogrodu to 400 m2.

  • Wynajmę gabinet lekarski
    Wynajmę gabinet lekarski

    Rybnik

    • 150 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szanowni Państwo/ Wynajmę gabinet lekarski. bardzo dobra lokalizacja - centrum Rybnika. Możliwość wynajmu na godziny, dni, długoterminowo. Poniedziałki, wtorki, czwartki. Gabinet p...

  • Fajne Mieszkanie Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam serdecznie Mam do sprzedaży mieszkanie własnościowe : - 3 pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój , piwnica w cztero piętrowym bloku w Świętochłowicach przy ul. Śląsk...

  • Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 353 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedaży ładne mieszkanie do odświeżenia pod siebie ( łazienka do remontu obecnie zamontowane są stare sanitariaty i wanna) . Mieszkanie z balkonem , ciepłe i widn...

  • Sprzedam działkę Wieszowa ul.Jagodowa
    Sprzedam działkę Wieszowa ul.Jagodowa

    Wieszowa

    • 83 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w Wieszowie przy ul.Jagodowej nr.199/28 o powierzchni 5800m2.Działka ma w statusie łąki,rola,w planach budowa obwodnicy,graniczy z lasem. Cena do negocjacji.

  • Mikołów ok.ul.Podleskiej 900 m2,-580tys
    Mikołów ok.ul.Podleskiej 900 m2,-580tys

    Mikołów

    • 580 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 645 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mikołów ok.ul. Podleskiej działka budowlana 900 m2. Okolica domów jednorodzinnych nowo wybudowanych. Dojazd z drogi asfaltowej drogą utwardzoną przejętą przez miasto w celu zrobie...

  • Ogródki -Sprzedam działkę z murowaną altaną
    Ogródki -Sprzedam działkę z murowaną altaną

    Gliwice

    • 30 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy 290m2 z wymurowaną altaną z tarasem i domurowanym piecem do grillowania. Przygotowany obudowany wykop pod ubikację. Działka z doprowadzoną wodą i ele...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zabrze

    • 250 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Łabędy

    • 659 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 329 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości