mieszkanie na sprzedaż
4 lip 2022

Sprzedam Mieszkanie 3-pokojowe 56,85 m2 częściowo wyremontowane

woj. Śląskie pow. Gliwice gm. Gliwice
Odświeżone 3 lata temu, Poniedziałek, 4 lipiec 2022 11:52
300 000 zł 57 m2
300 000 zł 57 m2 5 264 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 57 m2
Cena za metr 5 264 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 3
ID oferty K21498914

Opis

Sprzedam mieszkanie w Gliwicach przy ulicy Helskiej.
Mieszkanie o łącznej powierzchni 56,85 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, bardzo duży balkon ,znajduje się na 3 pietrze w 4 piętrowym budynku po termomodernizacji. Klatka schodowa po generalnym remoncie w 2021 Okna PCV.
Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej PEC. Ciepła woda z piecyka gazowego . Mieszkanie częściowo wyremontowane .
Mieszkanie posiada księgę wieczystą.
Cicha dzielnica pełna zieleni .
W pobliżu sklep Biedronka , szpital na Radiowej . 

  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 57 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Gliwice
  • Mieszkanie położone na 3 piętrze
  • Data dodania: 2022-07-04
  • Data aktualizacji: 2022-07-04
  • ID ogłoszenia: K21498914
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Gliwice, cena: od 255 000 do 345 000 zł, powierzchnia: od 49 do 66 m2
RZ
RYSZARD ZBRONIEC osoba prywatna
Zadzwoń

RYSZARD ZBRONIEC osoba prywatna

Tel: 796... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość