• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zabrze

    • 990 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Wynajem

    Mikołów

    • 18 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 224m2 w ścisłym centrum Mikołowa w bezpośrednim dostępem do chodnika dostosowany do osób niepełnosprawnych. Przy lojalu parking na 6 samochodów...

  • Do wynajmu super lokal Gliwice Zwycięstwa ,centrum, I-sze piętro...

    Gliwice

    • 5 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajmu duży, reprezentacyjny lokal w najściślejszym centrum Gliwic, ul. Zwycięstwa, przy dawnym Ikarze. Lokal nadaje się na mieszkanie lub na wszelką działalność biurową....

  • M4 Rybnik centrum - podjazd dla niepełnosprawnych

    Rybnik

    • 235 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania trzypokojowego w Rybniku przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie znajduje się na parterze. Lokal składa się...

  • Pawilon handlowo-biurowo-usługowy
    1 / 4
    Pawilon handlowo-biurowo-usługowy

    Zabrze

    • 15 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia w centrum Zabrza powierzchnia 1000m oraz lokale handlowo uslugowe 30m oraz 60m-własne miesca parkingowe-powierzchnia działki 2500m rampa rozładowcza-parter*wszystkie m...

  • Lokal handlowo uslogowo biurowo magazynowy
    1 / 2
    Lokal handlowo uslogowo biurowo magazynowy

    Zabrze

    • 15 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Zabrze Coworking (Wirtualne biuro)
    Zabrze Coworking (Wirtualne biuro)

    Zabrze

    • 140 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    usługi: - adres dla działalności 140 PLN/miesiąc (netto) - pakiet adres dla działalności + odbiór korespondencji 150 PLN/miesiąc (netto) - pakiet adres dla działalności+odbiór k...

  • Biuro coworkingowe
    Biuro coworkingowe

    Zabrze

    • 140 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Użyczenie adresu rejestracyjnego dla: działalności gospodarczej stowarzyszenia spółki Obsługa korespondencji przychodzącej przyjmowanie przechowywanie skanowanie powiadamianie w uz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie

    Łaziska Górne

    • 100 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Laziskach Górnych pierwsze piętro do remontu

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Piece

    Piece

    • 121 916 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy trzy piękne działki w Piecach gmina Gaszowice o powierzchni 1051 m2, 1150 m2 oraz 1332 m2. Działki położone są w ustronnym i spokojnym miejscu- pierwsza i druga lin...

  • Działka Czernica

    Czernica

    • 219 000 zł cena
    • 3 233 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka o powierzchni 3233 m2, zlokalizowana w Czernicy. W miejscowym planie zagospodarowania jest oznaczona symbolem: MN2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jed...

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Dobieszowice

    • 830 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 280 000 zł cena
    • 1 161 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Sprzedaż działki budowlanej w Bobrownikach Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1161m 2 , zlokalizowaną w Bobrownikach powiat będziński. Działka znajd...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Wymysłów

    • 750 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wymysłów

    • 999 999 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Gaszowice

    Gaszowice

    • 124 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 1284 m2 a jej lokalizacja to Gaszowice ul. Sumińska. Dostępne media: prąd, woda W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określona jest j...

  • Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 230 000 zł cena
    • 1 073 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Nowa atrakcyjna cena ! Działka budowlana o powierzchni 1073 m² w Dobieszowicach to naprawdę interesująca propozycja. Oto kilka kluczowych informacji, któ...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rogoźnik

    • 839 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 3 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Wymysłów

    Wymysłów

    • 466 000 zł cena
    • 30 140 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Działka częściowo zadrzewiona. Położona jest niedaleko trasy S8 i Mszczonowa do którego obrzeży jest...

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 840 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rogoźnik, połowa bliźniaka w stanie do wykończenia. Budynek został wykończony w 2024r do stanu pełnego deweloperskiego wraz z ogrzewaniem centralnym i piecem 2-funkcyjnym Bosch z...

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 890 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 240 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka Budowlana w Dobieszowicach - Twoja Szansa na Wymarzone Miejsce! Szukasz idealnej działki budowlanej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Działka o powierzchni 1...

  • Dom Bobrowniki Sączów

    Bobrowniki

    • 500 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentacja oferty sprzedaży domu w Sączowie Szczegóły dotyczące nieruchomości Lokalizacja : Sączów, ul. Pocztowa Rok zakończenia budowy : 20...

  • Działka budowlana Bobrowniki
    1 / 13
    Działka budowlana Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 260 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja!!! Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1227 m2 w całości ogrodzoną z przesuwną bramą wjazdową, położoną w Bobrownikach. Wymiary działki: szeroko...

  • Działka budowlana Bobrowniki Namiarki
    1 / 5
    Działka budowlana Bobrowniki Namiarki

    Bobrowniki

    • 199 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o powierzchni 1673 m2 położoną w Bobrownikach dzielnica Namiarki. Wymiary działki: szerokość 11 m, długość 152 m. Dojazd do działki dr...

  • Dom Bobrowniki, Sienkiewicza
    1 / 15
    Dom Bobrowniki, Sienkiewicza

    Bobrowniki

    • 440 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 1 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży piętrowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 226 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 290 m2, znajdujący się w Bobrownikach. Dom idealny...

  • Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki
    1 / 7
    Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki

    Rogoźnik

    • 330 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1700 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Podraszkowie w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz w drodz...

  • Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki
    1 / 14
    Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki

    Rogoźnik

    • 262 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1247 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Kolejowej w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz i kanaliza...

  • Działka Bobrowniki Siemonia

    Bobrowniki

    • 200 000 zł cena
    • 2 499 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2499m² , położona w miejscowości Siemonia (gmina Bobrowniki), przy ul. Kościuszki . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

  • 1 / 2
    Ostatnia działka w tej okolicy na sprzedaż.

    Piece

    • 160 000 zł cena
    • 1 332 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w Piecach gmina Gaszowice. Wymiary 32m x 27m. Brak szkód górniczych. Działka numer 1806/155. W cenie kupujący otrzymuje udział w drodze nu...

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 350 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna widokowa działka w Rogoźniku, pod górą Buczyna. Działka w całości w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 1466m2. Wymiary 15,3m o...

  • Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,
    1 / 15
    Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,

    Dobieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! Prezentujemy Państwu przestronny oraz funkcjonalny dom wolnostojący znajdujący się w Dobieszowicach. Dom wykończony jest w wysokim standardzie ; znajduje się w zielone...

  • Działka budowlana Czernica gm. Gaszowice
    1 / 8
    Działka budowlana Czernica gm. Gaszowice

    Czernica

    • 147 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 1090 m2 zlokalizowaną w Czernicy ul. Jana. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 42x26 m...

  • Działka rolno-budowlana Czernica gm. Gaszowice
    1 / 9
    Działka rolno-budowlana Czernica gm. Gaszowice

    Czernica

    • 405 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna w Czernicy - 7500 m² Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 7500 m² w Czernicy, idealna dla osób szukających spokojnej lokalizacji i dużej prz...

  • 1 / 4
    Działka Gaszowice

    Gaszowice

    • 125 000 zł cena
    • 682 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 682 m2 zlokalizowana w miejscowości Gaszowice. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy dr...

  • Dom Bobrowniki,
    Dom Bobrowniki,

    Bobrowniki

    • 420 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 3 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Bobrownikach Będzińskich, o powierzchni użytkowej 109,8 m², usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 203...

  • Mieszkanie Czernica

    Czernica

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Całkowita cena wynajmu to 1500 zł (1 lokator) Do wynajęcia kawalerka po kompleksowym remoncie. Ogrzewanie zapewnia nowoczesna i energooszczędna pompa ciepła powietrze-powie...

  • Dom, 104 m², Szczerbice

    Szczerbice

    • 49 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 03.10.2025 roku GL1G/GU/827/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Pat...

  • Działka Gaszowice ul. Rydułtowska

    Gaszowice » ul. Rydułtowska

    • 299 999 zł cena
    • 2 521 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2521 m², położona w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - w centrum Gaszowic, a zarazem w spokojnym, kameralnym otoczeniu zabudowy jednoro...