• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rumia +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(816)
  • Mieszkanie Otwock ul. Józefa Poniatowskiego

    Otwock » ul. Poniatowskiego

    • 530 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 39 m², położonego w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ul. Józefa Poniatowski...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 10 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana, uzbrojona STARA WIEŚ

    Stara Wieś

    • 415 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200...

  • 1 / 2
    Działka Wólka Dworska

    Wólka Dworska

    • 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży dwie działki o powierzchniach 10.000m i 12.000m. Właściciciel wystąpił o warunki zabudowy (siedlisko) dla obu działek, termin otrzymania czerwiec. Kontakt w sprawie p...

  • Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń
    1 / 2
    Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń

    Głosków

    • 830 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń klasa gruntow 4 Cena do czerwca 83000 PLN Rezerwacja!!!!! Działka łąki tereny zielone klasa gruntu 4 Głosków, gmina P...

  • Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2
    1 / 7
    Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2

    Głosków

    • 101 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bez pośrednika Działka łąka zieleń klasa gruntow 4 Aktualnie bez prawa zabudowy. Cena 101.000 pln Cena sprzedaży ważna do końca września Rezerwacja Działka łąki tereny zielone k...

  • Dom Jazgarzew rynek pierwotny ul. Główna

    Jazgarzew » ul. Główna

    • 1 150 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152,00 m², położony na działce o powierzchni 510 m², zlokalizowany w uroc...

  • Luksusowy dom na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 999 999 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 20 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Magnat opis Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1600 m2 w atrakcyjnej części Konstanicna. Dom zapro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę w Nadbrzeżu
    1 / 6
    Sprzedam działkę w Nadbrzeżu

    Nadbrzeż

    • 60 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w Nadbrzeżu. Nieruchomość położona w pobliżu zabudowy siedliskowej . Świetna na działkę rekreacyjną nad Wisłą. Szerokość frontu ok. 18m, długosć ok. 166m. Dojazd z dr...

  • Sprzedam 9504 m2 Piskórka gm. Piaseczno BUDOWLANA
    1 / 5
    Sprzedam 9504 m2 Piskórka gm. Piaseczno BUDOWLANA

    Piskórka

    • 2 366 496 zł cena
    • 9 504 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA ** Do sprzedania 9 działek budowlanych o łącznej powierzchni 9504m2położonych w miejscowości Piskórka. Nieruchomość znajduje się w otulinie Chojnow...

  • 1 / 2
    Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 45 000 000 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Konstancin Jeziorna. Działka objęta MPZP Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budo...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 11 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana, Stara Wieś, 3500 m2. MPZP

    Stara Wieś

    • 910 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place z...

  • 1 / 3
    Oferta dla ambitnego dewelopera.

    Wola Prażmowska

    • 11 400 000 zł cena
    • 132 042 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ciekawy teren pod kameralne osiedle. Cały teren zajmuje powierzchnie ponad 132.000 m2 i jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na części tego teren...

  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom 186 mkw, na działce 1100 mkw.Dom składa się z: sześciu pokoi, salon jest połączony z jadalnią i kuchnią 80 mkw, garażu w oddzielnym budynku na dwa samochody 60...

  • Działka siedliskowa

    Piaseczno

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 311 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania piękna działka położona w Siedliskach koło Piaseczna w południowo-zachodniej części miejscowości granicząca z rzeczką,częściowo zadrzewiona. Całość składa się z dwóc...

  • Atrakcyjna rezydencja w osadzie Kołbiel.

    Kołbiel

    • 1 950 000 zł cena
    • 448 m2 powierzchnia
    • 4 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bardzo atrakcyjna rezydencja, położona w cichym i spokojnym miejscu a jednocześnie blisko szlaków komunikacyjnych i zaplecza handlowego. Można ja przeznaczyć na ośrodek konferency...

  • 1 / 3
    Kształtna działka, dobra cena, dojazd asfaltowy

    Bronisławów

    • 960 000 zł cena
    • 21 450 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 21.450m2 zlokazliowana w miejscowości Bronisławów gmina Baranów. Wymiary 65 x 330. Media - prad, woda, gaz w drodze. Dojazd asfaltowy. Na działce znajduje się pozostałość...