• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowy Targ
  • Częstochowa
  • Izabelin-Dziekanówek
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(814)
  • Mieszkanie Stara Iwiczna rynek pierwotny ul. Tukanów

    Stara Iwiczna » ul. Tukanów

    • 844 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z opcją wykończenia o powierzchni 56,3 m2 z ogródkiem 54 m2, zlokalizowane przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, po...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 520 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Dom Janów Ruszki ul.

    Janów

    • 1 290 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu dom o klasycznej bryle i nowoczesnym wnętrzu, położony w sielskiej, otoczonej zielenią lokalizacji w Janowie Ruszki. To idealna propozycja dla rodziny poszukuj...

  • Dom parterowy – duży ogród, taras, warsztat

    Celestynów

    • 1 499 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 13 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOŚĆ!TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Marzysz o miejscu, w którym po pracy możesz odetchnąć, wypić kawę na tarasie i patrzeć, jak dzieci bawią się w ogrodzie? Ta...

  • Działka budowlana ponad 1200 m2 za jedyne 190000zł !
    1 / 8
    Działka budowlana ponad 1200 m2 za jedyne 190000zł !

    Władysławów

    • 190 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA, A TAKŻE DZIAŁKI PO PONAD 1200M2, ZA 190,000ZŁ. Bardzo atrakcyjne Działki Budowlane o pow. ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zab...

  • Otwock - działka usługowo-mieszkaniowa
    1 / 11
    Otwock - działka usługowo-mieszkaniowa

    Otwock

    • 1 620 000 zł cena
    • 1 857 m2 powierzchnia
    • 873 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieramy prowizji od kupującego! Działka w Otwocku 1857 m2, zaledwie 20 km od Warszawy! Działka usługowo-mieszkaniowa z dużym potencjałem - idealne miejsce na Twój przyszły do...

  • Grunt inwestycyjny, mpzp, wszystkie media
    1 / 5
    Grunt inwestycyjny, mpzp, wszystkie media

    Władysławów

    • 3 000 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragniemy przedstawić Państwu możliwość nabycia bardzo atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o powierzchni 1,22 ha, który daje potencjał do realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodz...

  • Mieszkanie Otwock ul. Ługi

    Otwock » ul. Ługi

    • 698 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i całkiem nowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze w trzypiętrowym bloku przy ulicy Ługi 53B w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie wykończone w wysok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Otwock ul. Karczewska

    Otwock » ul. Karczewska

    • 525 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ulicy Karczewskiej zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu...

  • Działka Otwock
    Działka Otwock

    Otwock

    • 7 800 000 zł cena
    • 8 585 m2 powierzchnia
    • 909 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8585 m, położona w Otwocku przy ulicy Bagatela, tuż nad malowniczą rzeką Świder w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko zabudowy jed...

  • Piękny Duży dom Otwock ew. zamiana
    1 / 16
    Piękny Duży dom Otwock ew. zamiana

    Otwock

    • 2 599 999 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękny duży dom w Otwocku , ładnie położony, gotowy do zamieszkania. Sprzedam piękny duży dom ok.450mkw, położony z dala od zgiełku a zarazem blisko Centrum, na dużej działce ze st...

  • Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa(Gmina...

    Grochowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (cztery po 1500m2) w miejscowości Grochowa w Gminie Piaseczno. Działki mają kształt zbliżony do prostokąta i są to kolejno 8/7, 8/6, 8/5, 8/4. Każda dzia...

  • Wynajme działke budowlano usł. Piaseczno
    Wynajme działke budowlano usł. Piaseczno

    Piaseczno

    • 2 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynajme działkę centrum Piaseczna tel:[tel] Gastronomia,parking,skład.Wjazd od ul.Mickiewicza w Piasecznie

  • Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa
    1 / 12
    Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa

    Grochowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,
    1 / 15
    Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,

    Kąty

    • 1 399 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 9 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a za oknem słychać śpiew ptaków? Poznaj ten wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w miejscowości Kąty, zaledwie kilka...

  • Nieruchomość niezabudowana - Józefów

    Józefów

    • 980 000 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie k/Otwocka Adres (ul...

  • Nieruchomość niezabudowana - Józefów

    Józefów

    • 980 000 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość niezabudowana - Józefów

    Józefów

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 828 m2 powierzchnia
    • 821 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie k/Otwocka Adres (uli...

  • Nieruchomość niezabudowana - Józefów

    Józefów

    • 700 000 zł cena
    • 645 m2 powierzchnia
    • 1 086 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwocka Przedmi...

  • Nieruchomość niezabudowana - Józefów

    Józefów

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 799 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż