• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Raniżów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(812)
  • Dom Piskórka gm. Prażmów,

    Nowe

    Dom Piskórka gm. Prażmów,

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym Las Chojnowski zagląda do okien... | Piskórka 2026 Wyobraź sobie poranek, w którym jedynym dźwiękiem jest szum drzew i śpiew ptaków. Otwierasz drzwi tarasowe i bierz...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Otwocku
    1 / 3

    Nowe

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Otwocku

    Otwock

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w Otwocku, 5 minut od stacji PKP. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie dostępne od sierpnia 2025. 2100z...

  • Z OGRÓDKIEM BEZCZYNSZOWE

    Józefosław

    • 1 160 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Energetyczna

    Piaseczno » ul. Energetyczna

    • 570 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Piasecznie o pow. 44,50 m2. Świetna lokalizacja, wszystko w zasięgu kilku/kilkunastu minut spacerem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. W skład mieszkania...

  • Dom Gołków ul.

    Gołków

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam wyśmienicie zlokalizowaną posiadłość  na terenie Piaseczna.W  jej skład wchodzą : - dom 120 m2.- 170 m2 budynek biurowy i warsztat ( np. samochodowy- kiedyś mieściła s...

  • Okazja | 2 Pokoje + Kuchnia | Piwnica | PKP

    Otwock

    • 419 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 Pokoje (38,1 m²) z loggią i piwnicą.Znajdujące się w centrum Otwocka, 200 m od Parku Miejskiego (Tężnia), 850 m od PKP Otwock.Spółdzielczo własnościowe z...

  • Dom centrum Piaseczna. Do mieszkania lub pod działalność
    1 / 10
    Dom centrum Piaseczna. Do mieszkania lub pod działalność

    Piaseczno

    • 1 599 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 7 335 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    AGENCJOM NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJĘ! Dom wolnostojący o pow. całkowitej 218 m2,na działce 487 m2. Dom wybudowany w latach 90 - tych techniką tradycyjną ( cegła), zlokalizowany w cent...

  • Dom Łoś rynek pierwotny ul.

    Łoś

    • 1 530 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 6 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom jednorodzinny według projektu „Dom w Lucernie 3” (Archon), położony w spokojnej części miejscowości Łoś, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.Dom o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro
    1 / 16
    Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro

    Sobienie Szlacheckie

    • 930 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowy apartament z widokiem na pole golfowe Sobienie Golf & Country Club Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 76 m², położony na ostatnim, 2. piętrze budynku (całe p...

  • Działka budowlana 917 m² – Józefów k. Legionowo
    1 / 7
    Działka budowlana 917 m² – Józefów k. Legionowo

    Józefów

    • 465 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż – Józefów (okolice Legionowa, blisko Zegrza) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 46/19, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Jó...

  • Hala 1000 m² przy DK 801  26 km od Warszawy
    Hala 1000 m² przy DK 801 26 km od Warszawy

    Warszawice

    • 3 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 1000 m² działka ok. 3000 m² DK 801 26 km od Warszawy Oferuję na sprzedaż nowoczesną halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 1000...

  • Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi
    Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi

    Otwock Mały

    • 739 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOFTOWA PRZESTRZEŃ 3,5 m | OSTATNIE PIĘTRO | W PEŁNI WYPOSAŻONE | 56,77 m² | Otwock Mały Wyjątkowe mieszkanie dla osób ceniących przestrzeń, światło i komfort – położone na kameral...

  • Komfortowe biura - 188, 122,1, 21,8 44,1m2 - możliwość najmu magazynu
    1 / 2
    Komfortowe biura - 188, 122,1, 21,8 44,1m2 - możliwość najmu maga...

    Piaseczno

    • 6 204 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem powierzchnia biurowa w dwukondygnacyjnym budynku. Dostępna od lipca. Biura klimatyzowane, na...

  • Mieszkanie 2 pokoje - 48 m + miejsce garażowe
    Mieszkanie 2 pokoje - 48 m + miejsce garażowe

    Piaseczno

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie o powierzchni 48 m zlokalizowane w Piasecznie przy ulicy Złotej Kaczki w bloku na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazien...

  • Działka z prawem zabudowy
    1 / 10
    Działka z prawem zabudowy

    Kołbiel

    • 210 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka rolna, a właściwie dwie działki (nie podlegają obostrzeniom wynikającym z obrotu gruntami rolnymi) z prawem zabudowy do 50 m od drogi (zgodnie z miejscowym pl...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 3 950 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 13 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Konstancin-Jeziorna

    • 15 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Zamknięte osiedle/garaż/duży balkon 10 m2
    Zamknięte osiedle/garaż/duży balkon 10 m2

    Piaseczno

    • 670 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Kształtna działka budowlana 30 min. od Warszawy

    Józefów

    • 155 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o pow...

  • Przytulny dom dla rodziny w super lokalizacji
    1 / 10
    Przytulny dom dla rodziny w super lokalizacji

    Piaseczno

    • 1 375 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli na cichym, spokojnym, zielonym i strzeżonym „Osiedlu Zielonym&r...