• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Malbork +20 km
  • Rybnik +20 km
  • Rusinowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(813)
  • 1 / 3
    Dom Józefów

    Józefów

    • 2 595 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 11 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom wolnostojący o pow.220m2, położny w Józefowie. Dom oferowany jest w stanie deweloperskim.Wnętrza domu i styl do aranżacji i wykońc...

  • Mieszkanie Józefów rynek pierwotny ul. Owalna

    Józefów » ul. Owalna

    • 1 780 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 12 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje na sprzedaż trzypoziomowy apartament 138m2 w budynku cztero-lokalowym, przy ulicy Owalnej 3 w Józefowie k...

  • Wyjątkowa | Kawalerka | Piwnica | PKP Otwock

    Otwock

    • 349 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 14 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż Perełka - wyjątkowa Kawalerka o powierzchni 24 m² z piwnicą 4 m²,Znajdująca się w samym centrum Otwocka - 200 m od Urzędu Miasta, 700 m do PKP Otwock.Mieszkanie własno...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 176 000 zł cena
    • 1 104 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, w którym naprawdę można złapać oddechWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To pr...

  • Działka Koryta ul. Północna

    Koryta » ul. Północna

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 047 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gotowy scenariusz inwestycyjny Są oferty, które trzeba „dopasować” do rynku.I są takie, które idealnie trafiają w jego aktualne potrzeby.Zapraszam do zapoznania się z propozycją za...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 356 000 zł cena
    • 2 227 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń, której dziś szuka rynekWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek położonych w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To propozycja dl...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 310 000 zł cena
    • 1 908 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokój, który dziś jest luksusemZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowościKoryta - gmina Prażmów, w otoczeniu zieleni, lasów i nowej...

  • 2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE
    2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE

    Krzaki Czaplinkowskie

    • 257 288 zł cena
    • 2 218 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Formalności załatwione - działka GOTOWA POD BUDOWĘ! Poznaj idealne miejsce, by od razu zacząć tworzyć swój wymarzony dom. INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: ■ Przeznaczenie i zabudowa: d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Piaseczno ul. Gen. Mjr. Jana Grochowskiego

    Piaseczno » ul. Grochowskiego

    • 800 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 64,06 mkw, położone przy ul. Grochowskiego w Piasecznie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w...

  • Działka Kędzierówka ul.

    Kędzierówka

    • 189 000 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1306 m², położona w Kędzierówce - w spokojnej, zielonej okolicy z kameralną zabudową jednorodzinną. To idealna propozycja dla...

  • 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Piaseczno
    1 / 16
    3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Piaseczno

    Piaseczno

    • 735 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, do częściowego remontu, o powierzchni 63,5 m², położone w Piasecznie przy ulicy Julianowskiej. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2006 ro...

  • Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!
    1 / 16
    Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!

    Chylice

    • 3 000 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ POD WARSZAWĄ IDEALNA NA BIZNES - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). AKTUALNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KWATERY...

  • Mieszkanie Otwock ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego

    Otwock » ul. Kraszewskiego

    • 3 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem trzypokojowa mieszkanie o powierzchni wynoszącej 72 mkw położone przy ul. Kraszewskiego w Otwocku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 280 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, które wybiera się sercem… i zostaje na lataZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów.To prze...

  • Działka z własnym lasem, MPZP
    1 / 2
    Działka z własnym lasem, MPZP

    Ostrówek

    • 130 000 zł cena
    • 3 842 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupujący nie płaci prowizji Działka z własnym lasem - zabudowa letniskowa, działka posiada MPZP. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Ostrówek, gm. Łochów, w otoczeniu la...

  • Lokal użytkowy Karczew Centrum
    1 / 6
    Lokal użytkowy Karczew Centrum

    Karczew

    • 448 891 zł cena
    • 20 361 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa (lub pod lekką produkcję) o pow. 20 361m2 (w tym biuro) zlokalizowana w Karczewie , w odległości 20 km od Warszawy, 500 m od trasy DK50. Możliwość...

  • Mieszkanie Piaseczno,
    Mieszkanie Piaseczno,

    Piaseczno

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej prze...

  • Sprzedam 1000 m2 Piskórka BUDOWLANA www.piskorka.pl
    1 / 5
    Sprzedam 1000 m2 Piskórka BUDOWLANA www.piskorka.pl

    Piskórka

    • 299 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA ** www.piskorka.pl ** Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położonych w miejscowości Piskórka. Nieruchomość znajduje się w otulini...

  • Mieszkanie Piaseczno ul.

    Piaseczno

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Dom Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, który daje więcej niż tylko metryZapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w zielonej, spokojnej części gminyPrażmów.To nie jest zwykła nieruchomość. To przestrzeń,...