• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Góra Kalwaria +20 km
  • Malbork +20 km
  • Rybnik +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(813)
  • Działka budowlana Karolina gm. Baranów
    1 / 2
    Działka budowlana Karolina gm. Baranów

    Karolina

    • 359 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Karolinie gm. Baranów działka budowlana o powierzchni 1800m. Przy drodze asfaltowej. Przy działce media - gaz, prąd, wodociąg, linia telekomunikacyjna. dla działki wyd...

  • Działka pod Piasecznem 1000 m²
    1 / 6
    Działka pod Piasecznem 1000 m²

    Uwieliny

    • 159 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna, ustawna działka w Uwielinach, nr ewid. 90/24 – idealna pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy. W pobliżu: Szkoła podstawowa Przystanki autobusowe...

  • Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami
    1 / 14
    Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni urządzo...

  • Dom dwupiętrowy w pobliżu centrum z werandą i parkingiem
    1 / 9
    Dom dwupiętrowy w pobliżu centrum z werandą i parkingiem

    Piaseczno

    • 3 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę słoneczny dom który został odświeżony w doskonałej lokalizacji Piaseczna : 10 min na pieszo do centrum . Dom posiada dwa poziomy w pełni urządzone . Min : w lodówko zamraża...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • Działka pod halę w dobrej lokalizacji

    Stara Iwiczna

    • 2 200 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka inwestycyjna o funkcji usługowo mieszkaniowej położona w gminie Lesznowola pomiędzy ul. Puławską a trasą S7.Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej bez limitu t...

  • 1 / 4
    Działka Szymanów ul.

    Szymanów

    • 38 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w Szymanowie - gmina TeresinOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Szymanów, w gminie Teresin. To świetna propozycja zarówno pod budow...

  • Działka budowlana nr 60/22 Józefów gmina Pniewy
    1 / 4
    Działka budowlana nr 60/22 Józefów gmina Pniewy

    Józefów

    • 200 970 zł cena
    • 2 233 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 2233 m² PRZY LESIE | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki | MPZP | Obszar chronionego krajobrazu Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2233 m², położona w z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Zadębie gm. Prażmów
    Działka rolna Zadębie gm. Prażmów

    Zadębie

    • 1 300 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowa działka 1,1 ha z domkiem, stawem i starodrzewem - tylko 35 km od Warszawy! Marzysz o własnym kawałku natury z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko stolicy? Mamy dla Cie...

  • Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,
    1 / 15
    Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,

    Sobienie Szlacheckie

    • 715 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe do wprowadzenia mieszkanie z widokiem na pole golfowe - Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w prestiżowym resorcie Sobienie...

  • Dom Osieck, Ks. Aleksandra Olszewskiego
    1 / 14
    Dom Osieck, Ks. Aleksandra Olszewskiego

    Osieck

    • 4 150 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 7 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cisza | Prywatność | Samowystarczalność | Strefa SPA | Duża działka | 30 minut od Warszawy Oferujemy na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w Osiecku (powiat otwocki...

  • Działka Kąty ul.

    Kąty

    • 148 640 zł cena
    • 929 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 929 m2 w miejscowości Kąty, w gminie Sochaczew.Działka położona jest przy oświetlonej drodze asfaltowej i posiada bezpośredni dostęp do prądu, wod...

  • Mieszkanie Piaseczno,
    Mieszkanie Piaseczno,

    Piaseczno

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MDP Partners przedstawia: Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 81,2 m², położone na 2 piętrze budynku z dwoma windami z 2008 roku. Nieruchomość znajduje...

  • Dom Łoś gm. Prażmów, Spółdzielcza
    1 / 15
    Dom Łoś gm. Prażmów, Spółdzielcza

    Łoś

    • 1 600 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfort, przestrzeń i spokój - nowoczesny dom w stanie deweloperskim | Łoś k. Piaseczna Szukasz przestronnego domu z potencjałem, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym doj...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym
    1 / 16
    Dom w stanie surowym zamkniętym

    Janów

    • 549 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w dobrej lokalizacji wśród domów jednorodzinnych, położony w miejscowości Janów (województwo mazowieckie, powiat sochacz...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 2
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 19 900 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 550 m² , zlokalizowana w Piasecznie. Magazyn znajduje się na terenie zamkniętym. Dostępny parking. Możliwość parkowania i manewrow...

  • Działka budowlana Krupia Wólka gm. Prażmów, Polna
    1 / 5
    Działka budowlana Krupia Wólka gm. Prażmów, Polna

    Krupia Wólka

    • 1 290 000 zł cena
    • 11 735 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki nr 15/3 i 15/5 pod zabudowę jednorodzinną na pograniczu Krupiej Wólki z Ustanowem o łącznej powierzchni 1,1735m2. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodar...

  • Mieszkanie Józefosław gm. Piaseczno
    1 / 14
    Mieszkanie Józefosław gm. Piaseczno

    Józefosław

    • 798 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,34 m, położone na 1 piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku 3-piętrowym w Józefosławiu przy ul. Jutrzenki. Mieszkan...

  • Eleganckie mieszkanie w Piasecznie
    1 / 14
    Eleganckie mieszkanie w Piasecznie

    Piaseczno

    • 985 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania w Piasecznie. Lokal ma powierzchnię 111,9 m2. Jest dwupoziomowy. Na pi...

  • Przestronny dom 167 m z ogrodem blisko Warszawy
    1 / 16
    Przestronny dom 167 m z ogrodem blisko Warszawy

    Sierzchów

    • 1 195 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 156 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej 167,48 m² został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wyraźny podział na strefę dzienną na part...