• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gradki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(813)
  • Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa
    1 / 16
    Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa

    Borki

    • 2 850 000 zł cena
    • 77 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość ze zbiornikiem wodnym położoną w miejscowości Borki koło Radzymina o łącznej powie...

  • Działka Nadbrzeż gm. Karczew
    Działka Nadbrzeż gm. Karczew

    Nadbrzeż

    • 110 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę w Nadbrzeżu w terenie zabudowy zagrodowej, dojazd do działki drogą wewnętrzną od ul. Spacerowej. Działka posiadała WZ dla inwestycji polegającej na budo...

  • Działka budowlana Biały Ług gm. Prażmów
    1 / 6
    Działka budowlana Biały Ług gm. Prażmów

    Biały Ług

    • 620 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu działkę budowlano usługową (o oznaczeniu MNU w MPZP) w miejscowości Biały Ług. Działka jest bardzo ładnie położona, otoczona lasem z dwóch stron, z jednej strony...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Powstańców Warszawy

    Piaseczno » ul. Powstańców Warszawy

    • 693 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, które jeszcze pachnie świeżością. Mieszkanie w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy o powierzchni 47,64 m2 wra...

  • Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem
    1 / 15
    Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem

    Stara Wieś

    • 2 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 12 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowe, eleganckie domy parterowe zlokalizowane w kameralnej inwestycji Osiedle Bałtycka w Starej Wsi obok Nadarzyna w dwóch dostępnych i wygodnych powierzchniach 194,91...

  • Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy
    1 / 16
    Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy

    Stara Wieś

    • 2 500 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 12 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 94 mkw parter – biuro lub salon beauty
    1 / 6
    94 mkw parter – biuro lub salon beauty

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 94 m², usytuowany na parterze budynku Galeria Klim w Konstancinie-Jeziornie. Układ pomieszczeń: - open space 56 m², - dwa dodatkowe gabinety o powi...

  • Działka Słomczyn ul. Urocza

    Słomczyn » ul. Urocza

    • 1 150 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,są miejsca, które nie krzyczą...one szepczą... Obiecują spokój, zdrowie i przestrzeń do życia w rytmie, który wreszcie jest ludzki. Słomczyn, w zielonym cieniu Konst...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje
    1 / 16
    Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje

    Wilga

    • 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Klimatyczny, drewniany dom całoroczny z dwoma tarasami znajduje się w lesie we wsi Malinówka nieopodal znanej miejscowości turystyczno- wypoczynkowej Wilga, 50 km od Warszawy. Dzia...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    1 / 6
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Piaseczno

    • 178 560 zł cena
    • 9 010 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Roberta Dorocińskiego ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/2 w prawie własności nieruchomości...

  • Działka Zawodne ul.

    Zawodne

    • 159 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • Działka Adamów Drwalewski ul.

    Adamów Drwalewski

    • 170 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Atrakcyjne działki - Adamów Drwalewski, gmina ChynówNa sprzedaż kompleks 8 atrakcyjnych działek o powierzchni 3000 m² każda, położonych w miejscowości Adamów Drwalewsk...

  • Dom Brzumin ul.

    Brzumin

    • 1 470 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klimatyczny dom z duszą | Brzumin | 28 km od KabatW otulinie zieleni, zaledwie 28 km od warszawskich Kabat, czeka na Ciebie dom, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią...

  • Dom Piskórka rynek pierwotny ul.

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzysz o domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz budzić się wśród zieleni, w ciszy, z widokiem na las, a jednocześnie mieć szybki dojazd do stolicy?Mamy...

  • Dom Piaseczno rynek pierwotny ul.

    Piaseczno

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny bliźniak obok Piaseczna w Żabieńcu - projekt „Dom w Arkadach R2” pow.90,1 m² + działka 515 m²  stan deweloperski - 850 000złLokalizacja: Żabieniec, gm. Piase...

  • Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 475 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz szybko i sprawnie zamieszkać w swoim domu - zwróć uwagę na tę ofertę.Pozytywy tej oferty :- duża ogrodzona działka 1244 m2- rozpoczęta budowa ( stan surowy otwarty ) o powie...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 170 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną w Nowym Prażmowie! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe - jednorodzinne.  Możliwość...

  • Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 1 799 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom o powierzchni 218m2, dom jest usadowiony na działce 440m2 . Nieruchomość położona na terenie zabudowy mieszkaniowej z dopuszczalnymi usługami. Wjazd na posesję z...

  • 1 / 4
    Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż  dom w zabudowie dwulokalowej o pow. 90,1 m²+ działka 515 m² stan deweloperski.Lokalizacja: Żabieniec, gm. Piaseczno - spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazde...

  • Działka Piaseczno Zalesie Dolne ul.

    Piaseczno

    • 1 699 000 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo ładna cicha działka 1,5 ha na obrzeżach Piaseczna  Zalesia Dolnego (Wólka Kozodawska) z bezpośrednim dostępem do rzeki, łąka IV i V klasa ziemi. Dojazd do działki drogą asfa...