• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(346)
  • Dom Piskórka gm. Prażmów,

    Nowe

    Dom Piskórka gm. Prażmów,

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym Las Chojnowski zagląda do okien... | Piskórka 2026 Wyobraź sobie poranek, w którym jedynym dźwiękiem jest szum drzew i śpiew ptaków. Otwierasz drzwi tarasowe i bierz...

  • Dom Gołków ul.

    Gołków

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam wyśmienicie zlokalizowaną posiadłość  na terenie Piaseczna.W  jej skład wchodzą : - dom 120 m2.- 170 m2 budynek biurowy i warsztat ( np. samochodowy- kiedyś mieściła s...

  • Dom centrum Piaseczna. Do mieszkania lub pod działalność
    1 / 10
    Dom centrum Piaseczna. Do mieszkania lub pod działalność

    Piaseczno

    • 1 599 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 7 335 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    AGENCJOM NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJĘ! Dom wolnostojący o pow. całkowitej 218 m2,na działce 487 m2. Dom wybudowany w latach 90 - tych techniką tradycyjną ( cegła), zlokalizowany w cent...

  • Dom Łoś rynek pierwotny ul.

    Łoś

    • 1 530 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 6 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom jednorodzinny według projektu „Dom w Lucernie 3” (Archon), położony w spokojnej części miejscowości Łoś, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.Dom o powierzchni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 3 950 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 13 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Konstancin-Jeziorna

    • 15 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Przytulny dom dla rodziny w super lokalizacji
    1 / 10
    Przytulny dom dla rodziny w super lokalizacji

    Piaseczno

    • 1 375 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli na cichym, spokojnym, zielonym i strzeżonym „Osiedlu Zielonym&r...

  • 1 / 2
    Dom Konstancin-Jeziorna ul. Warszawska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Warszawska

    • 5 350 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 22 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż willa w nowej inwestycji deweloperskiej o powierzchni 242m2 + ogród 315m2.Wnętrze domu jest wysokie i przestronne: kondygnacja parteru ma wysokość 3,05 m, półpiętro 3,1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Dom Konstancin-Jeziorna ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 430 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 134,67m2+ ogród o pow. 349m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 6 pokoi. Salon przestronny z miejscem na ja...

  • Willa w zaciszu Józefosławia - droga prywatna.
    Willa w zaciszu Józefosławia - droga prywatna.

    Józefosław

    • 3 999 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz zadbanej nieruchomości na rynku wtórnym? Zadbany dom oraz działka z zaaranżowanym ogrodem zaprasza klientów do zapoznania się z ofertą sprzedaży i obejrzenia atrakcyjnej po...

  • Dom Konstancin-Jeziorna ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 10 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 178m2+ ogród o pow. 309,58m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 7 pokoi. Salon przestronny z panoramicznymi...

  • 1 / 4
    Dom Konstancin-Jeziorna ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 430 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 849 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany...

  • Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w...

  • Dom Baniocha ul.

    Baniocha

    • 1 390 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z 1981 roku o powierzchni ok. 240 m², położony w niewielkiej podwarszawskiej wsi Baniocha (powiat piaseczyński). Nieruchomość zosta...

  • Dom Chylice gm. Jaktorów, Chełmońskiego
    Dom Chylice gm. Jaktorów, Chełmońskiego

    Chylice

    • 1 269 321 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 5 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronna parterowa nieruchomość w spokojnej okolicy. Dom posiada: 3 sypialnie, salon, jadalnię, kuchnię, taras, saunę, kotłownię, pralnię oraz duży garaż na dwa samochody i miej...

  • Wyjątkowy dom w otoczeniu natury – Kozłów k. Radom
    1 / 15
    Wyjątkowy dom w otoczeniu natury – Kozłów k. Radom

    Kozłów

    • 799 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, na działce o pow. 900 m2 w otulinie Puszczy Kozienickiej w miejscowości Kozłów. Dom jest zadbany i daje możliwość zamieszkania od zaraz,...

  • Przestronny dom w Józefosławiu w spokojnej okolicy
    1 / 13
    Przestronny dom w Józefosławiu w spokojnej okolicy

    Józefosław

    • 980 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Funkcjonalny, rodzinny dom w Józefosławiu Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 114,39 m², położony przy spokojnej ul. Saturna w Józefosławiu — kameral...

  • Dom wolnostojący 147 m2 działka 815 m do aranżacji - Osieck
    1 / 15
    Dom wolnostojący 147 m2 działka 815 m do aranżacji - Osieck

    Osieck

    • 540 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szanowni Państwo, Oferta bezpośrednia. Do sprzedaży dom wolnostojący w budowie, Osieck, ul. Księżnej Anny 24, Działka nr 3076, pow. 815 mkw., tereny mieszkaniowe, kształt działk...

  • Willa Konstancin-Jeziorna na sprzedaż
    1 / 16
    Willa Konstancin-Jeziorna na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 8 600 000 zł cena
    • 778 m2 powierzchnia
    • 11 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna 642 m² | 7 pokoi | działka 3318 m² | garaż | sauna Z wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję o powierzchni...