• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(346)
  • Dom parterowy – duży ogród, taras, warsztat

    Celestynów

    • 1 499 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 13 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOŚĆ!TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Marzysz o miejscu, w którym po pracy możesz odetchnąć, wypić kawę na tarasie i patrzeć, jak dzieci bawią się w ogrodzie? Ta...

  • Piękny Duży dom Otwock ew. zamiana
    1 / 16
    Piękny Duży dom Otwock ew. zamiana

    Otwock

    • 2 599 999 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękny duży dom w Otwocku , ładnie położony, gotowy do zamieszkania. Sprzedam piękny duży dom ok.450mkw, położony z dala od zgiełku a zarazem blisko Centrum, na dużej działce ze st...

  • Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,
    1 / 15
    Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,

    Kąty

    • 1 399 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 9 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a za oknem słychać śpiew ptaków? Poznaj ten wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w miejscowości Kąty, zaledwie kilka...

  • Dom 138 m2 z garażem, Piotrowice

    Piotrowice

    • 1 120 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiemPiotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez właściciel...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 10 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jazgarzew rynek pierwotny ul. Główna

    Jazgarzew » ul. Główna

    • 1 150 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152,00 m², położony na działce o powierzchni 510 m², zlokalizowany w uroc...

  • Luksusowy dom na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 999 999 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 20 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Magnat opis Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1600 m2 w atrakcyjnej części Konstanicna. Dom zapro...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 11 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom 186 mkw, na działce 1100 mkw.Dom składa się z: sześciu pokoi, salon jest połączony z jadalnią i kuchnią 80 mkw, garażu w oddzielnym budynku na dwa samochody 60...

  • Atrakcyjna rezydencja w osadzie Kołbiel.

    Kołbiel

    • 1 950 000 zł cena
    • 448 m2 powierzchnia
    • 4 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bardzo atrakcyjna rezydencja, położona w cichym i spokojnym miejscu a jednocześnie blisko szlaków komunikacyjnych i zaplecza handlowego. Można ja przeznaczyć na ośrodek konferency...

  • Atrakcyjna nieruchomość z klimatem

    Chylice

    • 1 500 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten wyjątkowo atrakcyjny dom położony jest na pięknie zagospodarowanej działce, z oczkiem wodnym z wodospadem i mostkiem, zamieszkałym przez ryby. Oczko otoczone jest bogatą roślin...

  • Komfortowy dom w Konstancinie
    1 / 15
    Komfortowy dom w Konstancinie

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 970 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 16 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz wyjątkowego domu dla swojej rodziny? Marzysz o spokojnym i zielonym otoczeniu! Marzysz o domu, w którym Twoja rodzina będzie szczęśliwa? Nie przegap tej niesamowitej ofert...

  • Dwa domy w Zalesiu Dolnym
    Dwa domy w Zalesiu Dolnym

    Piaseczno

    • 3 000 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 14 980 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 800 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 900 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 13 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 24 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Duży ogród, do wprowadzenia, cicha okolica
    Duży ogród, do wprowadzenia, cicha okolica

    Józefów

    • 1 199 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Otwock

    • 990 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wólka Kozodawska

    • 950 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości