• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(346)
  • 30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką
    1 / 16
    30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką

    Tomice

    • 1 795 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 8 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, który spełni wszystkie Twoje marzenia – przestrzeń, komfort i natura tuż za progiem! Wyobraź sobie poranki wśród śpiewu ptaków, poranną kawę na tarasie z widokiem na zieleń i...

  • Dom Piaseczno,
    1 / 6
    Dom Piaseczno,

    Piaseczno

    • 1 289 900 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 9 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MDP Partners prezentuje: Na sprzedaż przestronny, 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej, położony w nowej inwestycji w Piasecznie. To propozycja dla osób, które chcą połączyć komf...

  • Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium
    1 / 14
    Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium

    Głosków

    • 1 690 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Działka o powierzchni 1405 m² zapewnia dużo przestrzeni i prywatności, co je...

  • Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem
    1 / 15
    Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem

    Stara Wieś

    • 2 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 12 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowe, eleganckie domy parterowe zlokalizowane w kameralnej inwestycji Osiedle Bałtycka w Starej Wsi obok Nadarzyna w dwóch dostępnych i wygodnych powierzchniach 194,91...

  • Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy
    1 / 16
    Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy

    Stara Wieś

    • 2 500 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 12 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje
    1 / 16
    Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje

    Wilga

    • 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Klimatyczny, drewniany dom całoroczny z dwoma tarasami znajduje się w lesie we wsi Malinówka nieopodal znanej miejscowości turystyczno- wypoczynkowej Wilga, 50 km od Warszawy. Dzia...

  • Dom Brzumin ul.

    Brzumin

    • 1 470 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klimatyczny dom z duszą | Brzumin | 28 km od KabatW otulinie zieleni, zaledwie 28 km od warszawskich Kabat, czeka na Ciebie dom, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią...

  • Dom Piskórka rynek pierwotny ul.

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzysz o domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz budzić się wśród zieleni, w ciszy, z widokiem na las, a jednocześnie mieć szybki dojazd do stolicy?Mamy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Piaseczno rynek pierwotny ul.

    Piaseczno

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny bliźniak obok Piaseczna w Żabieńcu - projekt „Dom w Arkadach R2” pow.90,1 m² + działka 515 m²  stan deweloperski - 850 000złLokalizacja: Żabieniec, gm. Piase...

  • Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 1 799 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom o powierzchni 218m2, dom jest usadowiony na działce 440m2 . Nieruchomość położona na terenie zabudowy mieszkaniowej z dopuszczalnymi usługami. Wjazd na posesję z...

  • 1 / 4
    Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż  dom w zabudowie dwulokalowej o pow. 90,1 m²+ działka 515 m² stan deweloperski.Lokalizacja: Żabieniec, gm. Piaseczno - spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazde...

  • Dom Piskórka rynek pierwotny ul.

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny 136,8 m² | działka 1001 m² | otulina Parku ChojnowskiegoNa sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 136,80 m²,...

  • Luksusowy dom 1000m2 z basenem Konstancin Jeziorna
    1 / 15
    Luksusowy dom 1000m2 z basenem Konstancin Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 27 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Elegancki dom z basenem położony w jednej z najlepszych części Konstancina. Przepiękna działka ze starodrzewiem. Dom został wykończony w wysokim standardzie pod nadzorem architekta...

  • Dom Piskórka gm. Prażmów
    1 / 12
    Dom Piskórka gm. Prażmów

    Piskórka

    • 1 170 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny 136,8 m | działka 1001 m | otulina Parku Chojnowskiego Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 136,80 m, p...

  • Dom Piskórka gm. Prażmów
    1 / 9
    Dom Piskórka gm. Prażmów

    Piskórka

    • 1 170 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Czy marzysz o domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz budzić się wśród zieleni, w ciszy, z widokiem na las, a jednocześnie mieć szybki dojazd do stolicy? Ma...

  • Dom Łoś gm. Prażmów
    Dom Łoś gm. Prażmów

    Łoś

    • 1 600 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfort, przestrzeń i spokój - nowoczesny dom w stanie deweloperskim | Łoś k. Piaseczna Szukasz przestronnego domu z potencjałem, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym doj...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 12
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 640 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Piaseczna. T...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 8
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 940 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty z ogrodem, położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Pi...

  • Idealna lokalizacja Józefów
    1 / 13
    Idealna lokalizacja Józefów

    Józefów

    • 2 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ciekawa oferta dla inwestora ew. pod działalność gospodarczą lub dla dużej rodziny - można urządzić 2 niezależna mieszkania. Duży, piętrowy, podpiwniczony dom na 1 500 m działce,...

  • Dom dla wielopokoleniowej rodziny / Duża działka
    1 / 7
    Dom dla wielopokoleniowej rodziny / Duża działka

    Józefów

    • 3 200 000 zł cena
    • 547 m2 powierzchnia
    • 5 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w sercu Józefowa, który został zbudowany w latach 80-tych i rozbudowany w roku 2005. Budynek jest położony na działce o powierzchn...