• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Góra Kalwaria +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(346)
  • Nowy, gotowy do wprowadzenia z ogródkiem
    1 / 16
    Nowy, gotowy do wprowadzenia z ogródkiem

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 85,26 m2 na działce 212 m2. Wnętrze jest świeżo wykończone z dbałością o jakość i szczegóły. Ciepły i prz...

  • 4 pokojowy bliźniak 112m Otwock
    1 / 3
    4 pokojowy bliźniak 112m Otwock

    Otwock

    • 769 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, o powierzchni 112m2. Inwestycja składa się z dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej umiejscowionej na działce 1392m2 Do każd...

  • Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska
    1 / 16
    Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska

    Pogorzel

    • 895 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam bliźniaka, 3 sypialne o powierzchni 105 m2. Lokalizacja Pogorzel Warszawska, Gmina Celestynów. Dom w stanie deweloperskim, wykonany z bardzo dobrych materiałów. Drzwi anty...

  • Dom dla dużej rodziny w otulinie lasu, cisza
    1 / 16
    Dom dla dużej rodziny w otulinie lasu, cisza

    Józefów

    • 2 495 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 11 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie dom na sprzedaż o powierzchni 212,17m2 na działce 899 m2. Nieruchomość położona po zachodniej stronie torów w okolicy ulicy Dworskiej.  Budynek wzniesiony w 2010 roku z m...

  • Karczew, bliźniak, garaż
    1 / 16
    Karczew, bliźniak, garaż

    Karczew

    • 1 400 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 5 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 175m2, jest położony w Karczewie, na działce 965m2. Nieruchomość znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinny...

  • Dom wolnostojący do wykończenia
    1 / 8
    Dom wolnostojący do wykończenia

    Józefów

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponujemy piękną, dużą, porośniętą sosnami działkę w bardzo dogodnej lokalizacji w Józefowie. Na działce obecnie stoją 2 budynki. Jeden zamieszkały, parterowy o powierzchni ok. 9...

  • Dobre Miejsce - nowe domy wolnostojące w Józefowie
    1 / 9
    Dobre Miejsce - nowe domy wolnostojące w Józefowie

    Józefów

    • 2 950 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupując z nami OSZCZĘDZASZ: - 0 zł wynagrodzenia agencji! - 0 zł podatku PCC Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowych domów wolnostojących we wschodniej...

  • Sprzedam dom 122m2- zielona okolica
    1 / 6
    Sprzedam dom 122m2- zielona okolica

    Otwock

    • 1 250 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 10 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o powierzchni 122 m², wybudowany pod koniec lat 90. Położony w cichej, otoczonej zielenią okolicy. Nieruchomość do remontu, jednak z dużym potencjałem aranżacyjnym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Osieck,
    1 / 14
    Dom Osieck,

    Osieck

    • 1 390 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom typu stodoła w Osiecku - komfort, przestrzeń i natura Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom typu stodoła o powierzchni 280 m², położony w malowniczej c...

  • Willa Halusin lokacja film, reklama ,tele130m2 + 2 tarasy45m2
    1 / 3
    Willa Halusin lokacja film, reklama ,tele130m2 + 2 tarasy45m2

    Piaseczno

    • 3 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajme pol domu na cele filmowe, ,reklama,serial,film,teledysk. Powierzchnia dworku 130m2 , 2 tarasy 45m2, dzialka 4000m2 . Dwa osobne wejscia. Cena 3500 pln do uzgodnienia. Tel:[...

  • Dom Parcela-Obory ul.

    Parcela-Obory

    • 2 660 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJANa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Parcela (strefa Konstancina C) - w spokojnej, zielonej okolicy cenionej za kameralny charak...

  • Dom Osieck, Osieck
    1 / 15
    Dom Osieck, Osieck

    Osieck

    • 4 150 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 7 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy rezydencję na potężnej działce o powierzchni 12 000 m2. Dom o powierzchni 560 m2 z wewnętrzną częścią SPA i basenem Wyjątkowa propozycja dla poszukujących prywatnośc...

  • Unikatowy dom do własnej aranżacji
    1 / 16
    Unikatowy dom do własnej aranżacji

    Otwock

    • 1 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego! DOM Z HISTORIĄ Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, unikatowy dom wolnostojący z częścią usługową usytuowany na pięknej działce o powierz...

  • Dom Czersk ul.

    Czersk

    • 885 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z roku 1990 o powierzchni 160 m², z dużą piwnicą 80 m² i poddaszem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej malowniczych loka...

  • Dom w cichej okolicy
    1 / 12
    Dom w cichej okolicy

    Jastrzębie

    • 1 290 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa bliźniaka, 3 kondygnacje plus jedna kondygnacja -piwnice z garażem każda ok.75 metrów, strych 94 m. Dom po częściowym remoncie, wymienione okna, gładzie na ścianach. Całkow...

  • Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2
    1 / 9
    Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2

    Józefów

    • 1 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponowany dom na granicy Józefowa/Emowa (1/2 bliźniak) usadowiony jest na  mini osiedlu, Tereny zalesione w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki  około 900 m2...

  • Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów
    1 / 9
    Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów

    Józefów

    • 7 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy na wynajem przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 170 m², położony na urokliwej działce o powierzchni 877 m² w Józefowie?Michalinie przy ul. Willowej....

  • Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów
    1 / 15
    Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów

    Józefów

    • 1 670 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 11 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142.31m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 450m2. Nieruchomość znajduje się w Józefowie w otoczeniu ciszy i spokoju, jednocześnie...

  • Dom Żabieniec rynek pierwotny ul. Kazimierza Deyny

    Żabieniec » ul. Deyny

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wykonany według projektu "Dom w Arkadiach R2" firmy Archon.Nieruchomość położona jest Zabieńcu koło Piaseczna, w spokojnej i zielo...

  • Dom Janów Ruszki ul.

    Janów

    • 1 290 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu dom o klasycznej bryle i nowoczesnym wnętrzu, położony w sielskiej, otoczonej zielenią lokalizacji w Janowie Ruszki. To idealna propozycja dla rodziny poszukuj...