• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(812)
  • 4 pokojowy bliźniak 112m Otwock
    1 / 3
    4 pokojowy bliźniak 112m Otwock

    Otwock

    • 769 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, o powierzchni 112m2. Inwestycja składa się z dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej umiejscowionej na działce 1392m2 Do każd...

  • Narożna działka budowlana dla inwestora
    1 / 4
    Narożna działka budowlana dla inwestora

    Józefów

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 506 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka narożna o powierzchni 4506 m², położona w wyjątkowej lokalizacji przy ulicy Nadwiślańskiej. Działka o kształcie trapezu, idealnie nadaje się pod zabu...

  • Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem
    1 / 4
    Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem

    Otwock

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Otwocku, przy ul. Hallera 7B. Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego, niskiego bloku, w spokojnej i cichej okolicy. Idealne d...

  • Duża działka budowlana w Józefowie
    1 / 12
    Duża działka budowlana w Józefowie

    Józefów

    • 3 500 000 zł cena
    • 4 916 m2 powierzchnia
    • 712 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w malowniczym Józefowie przy ul. Kampingowej 18. Nieruchomość obejmuje dużą działkę zabudowaną dwoma budynkami mieszkalnymi i g...

  • Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska
    1 / 16
    Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska

    Pogorzel

    • 895 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam bliźniaka, 3 sypialne o powierzchni 105 m2. Lokalizacja Pogorzel Warszawska, Gmina Celestynów. Dom w stanie deweloperskim, wykonany z bardzo dobrych materiałów. Drzwi anty...

  • Mieszkanie 4 pokoje, balkon, Karczew, Ługi
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokoje, balkon, Karczew, Ługi

    Karczew

    • 555 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w kameralnym 3 piętrowym bloku. Lokal o powierzchni 71,29 m2, posiada księgę wieczystą. Salon z dużym balkonem i sypialnią od strony poł...

  • Gratka dla inwestora, działka inwestycyjna Józefów
    1 / 4
    Gratka dla inwestora, działka inwestycyjna Józefów

    Józefów

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 1 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1115 m2 położoną w Józefowie, przy miejskiej trakcji kolejowej, gdzie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego miasta - rejon ulic: Sikorskie...

  • Działka usługowa Józefów inwestycyjna
    1 / 3
    Działka usługowa Józefów inwestycyjna

    Józefów

    • 2 640 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę usługową.  Powierzchnia 2400 m2, atrakcyjna lokalizacja. Grunt częściowo uzbrojony: prąd i woda na działce. Gaz w drodze. Nieruchomość posiada dwie bramy wjazdowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • działka budowlana, zabudowa wielorodzinna m. plan
    1 / 6
    działka budowlana, zabudowa wielorodzinna m. plan

    Otwock

    • 3 624 450 zł cena
    • 4 965 m2 powierzchnia
    • 730 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponowany grunt leży prawie w centrum Otwocka, w okolicy pełna infrastruktura. Działka narożna, zakrzaczona, zgrabny prostokąt. pow. działki 4077 m2 pozostała wartość to drogi. P...

  • Wszystkie media w drodze, wz, blisko s2
    1 / 4
    Wszystkie media w drodze, wz, blisko s2

    Józefów

    • 665 000 zł cena
    • 1 276 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka o powierzchni 1 267 m2 położona na terenie objętym Studium Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego. Parcela leży bezpośrednio przy asfaltowej, oświetlonej drodz...

  • Warszat/magazyn + posesja, centrum Józefowa
    1 / 6
    Warszat/magazyn + posesja, centrum Józefowa

    Józefów

    • 1 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia część budynku warsztatowego o łącznej powierzchni 52 m2. Budynek mieści się po wschodniej stronie Józefowa, 320 m od stacji PKP Józefów, w okolicy ul. Skłodowskiej. P...

  • Lokal Otwock parter
    1 / 4
    Lokal Otwock parter

    Otwock

    • 3 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Niewielki lokal do wynajęcia w Otwocku. Powierzchnia 45 m2. Trzy pomieszczenia, wc. Na biuro, usługi. Polecam zapraszam tel. [tel]   Szanowni Państwo, Treść niniejszego ogłosz...

  • Niezależny parterowy z witryną przy głównej ulicy
    Niezależny parterowy z witryną przy głównej ulicy

    Józefów

    • 5 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia niezależny budynek parterowy o pow. 69 m2 z niewielkim 17 m ogródkiem przed wejściem. Budynek usytuowany jest przy jednej z głównych ulic Józefowa. Powierzchnię stan...

  • Działka budowlana – Otwock Świerk
    1 / 7
    Działka budowlana – Otwock Świerk

    Otwock

    • 405 000 zł cena
    • 1 441 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję dwie działki o łącznej powierzchni 1441 m2 (522 m2 i 919 m2) położone w pobliżu ul. Gabriela Narutowicza w Otwocku (Świerk). Obszar objęty jest MPZP (Uchwała Nr XVIII/168/9...

  • Działka budowlana Warszawa na granicy Józefowa
    1 / 2
    Działka budowlana Warszawa na granicy Józefowa

    Józefów

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 538 m2 powierzchnia
    • 748 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna, duża, zalesiona działka budowlana , świetna komunikacja - samochodem do Warszawy 15 min, do Południowej Obwodnicy ok. 3 km. W pobliżu jest też pętla autobusowa, market Bied...

  • Duża działka budowlana Józefów  możliwość podziału
    Duża działka budowlana Józefów możliwość podziału

    Józefów

    • 2 570 000 zł cena
    • 3 290 m2 powierzchnia
    • 782 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta MPZP, Uchwala z dnia 433/6/2014 z dnia 19.09.2014 roku. Położona w obrębie działek leśnych z prawem zabudowy , po zachodniej stronie Józefowa. Przeznaczenie teren...

  • Lokal Otwock parter
    1 / 6
    Lokal Otwock parter

    Otwock

    • 4 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia w Otwocku. Duża, otwarta przestrzeń (ok. 36,5 m3), zaplecze (ok. 3,9 + 4,9 m2) , dwie łazienki, taras. Dobre na salon kosmetyczny, fryzjerski, manicure lub inna...

  • Widny lokal w centrum, idealny na biuro
    1 / 9
    Widny lokal w centrum, idealny na biuro

    Józefów

    • 5 500 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny i jasny lokal o powierzchni ok 140 m2 położony w Józefowie (Michalin) w samym centrum, zaledwie 400 m od stacji PKP. Lokal położony jest na I piętrze budy...

  • Gotowy do wprowadzenia, wsłana kuchnia i łazienka
    1 / 9
    Gotowy do wprowadzenia, wsłana kuchnia i łazienka

    Otwock

    • 599 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 360 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lokal niemieszkalny o powierzchni 64,32 m2 położony w budynku usługowo - mieszkalnym. Budynek wzniesiony  w 2006 roku, wyposażony w windę towarową. W 2023 r. pomies...

  • Działka inwestycja - Jatne pow. otwocki
    1 / 14
    Działka inwestycja - Jatne pow. otwocki

    Jatne

    • 895 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna ok. 3500 m2, kształtna, z doskonałym dojazdem (z centrum Warszawy ok. 40 minut przez Południową Obwodnicę Warszawy i Trasę Lubelską). W 2012 roku rozpoczęto bu...